Bankova unia

Termínované vklady, sporiace účty, bežné účty, úroky v bankách, stavebné sporenie
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
Anabel
Príspevky: 4
Dátum registrácie: Št 06 09, 2012 9:30 pm

Bankova unia

Príspevok od používateľa Anabel »

Zaujimali by ma vase nazory na zmeny, ktore prinesie Bankova unia. A aky vplyv mozu mat na Bezneho Slovenskeho Cloveka :D
Dik za nazory.
Používateľov profilový obrázok
JUGGLER
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 15823
Dátum registrácie: Št 17 04, 2008 8:39 pm
Has thanked: 1043 times
Been thanked: 1403 times

Re: Bankova unia

Príspevok od používateľa JUGGLER »

Anabel napísal:Zaujimali by ma vase nazory na zmeny, ktore prinesie Bankova unia. A aky vplyv mozu mat na Bezneho Slovenskeho Cloveka :D
Dik za nazory.
Pre bežného človeka sa podľa mňa nič nezmení. A bežný človek nezmení vôbec nič.

Keď sa dosiahne únia vo všetkom, jedného dňa sa EU premenuje na Spojené Štáty Európske.
Štáty stratia schopnosť rozhodovať o sebe, budú mať len inside právomoci a formálnu samostanosť ako v USA.

Politici budú súhlasiť, im stačia korytá plné eurofondov. Veď o čom inom sa v politike rozhoduje, keď nie o peniazoch?

Moc sa presunie do centra. Nahradia ju peniaze.

Takže už máme politickú úniu, colnú, fiškálnu, bankovú, obrannú... už to treba len dotiahnúť.

Otázka je, či niečo z toho konečne prinesie vyrovnávanie životnej úrovne. Zatiaľ máme v porovnaní so susedmi vyrovnané len ceny ...
:idea: ,,Amatérski investori investujúci pasívne do indexového fondu budú mať v dlhodobom horizonte lepšie výnosy ako profesionálni manažéri fondov,, Buffett :mesec:
:arrow: Vzdelávanie a užitočné info zadarmo: https://smartinvestor.sk
Napísať odpoveď

Návrat na "Banky, vklady, sporenie, stavebné sporiteľne"