Sberbank Môj účet Domov

Termínované vklady, sporiace účty, bežné účty, úroky v bankách, stavebné sporenie
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
PeterSch
Príspevky: 38
Dátum registrácie: Pi 24 02, 2012 9:20 am
Been thanked: 2 times

Sberbank Môj účet Domov

Príspevok od používateľa PeterSch »

Neviem či to patrí do tejto témy, ale nič vhodnejšie som nenašiel. Keď tak, tak vás prosím o presunutie do náležitej témy.

Rozmýšľal som nad takouto kombináciou:
- Môj účet Domov v Sberbank, kde vracajú 5% z platieb za elektrinu
- a alternatívny dodávateľ elektriky Magna E.A., kde pri 100% platobnej disciplíne zhodnotia preplatok 3,5%pa

Zobrať to ako "sporenie" :-) Zriadiť si účet v Sberbank a posielať mesačne za elektriku povedzme tých 300€. Na konci roka/vyúčtovania vybrať preplatok. Celkový úrok teda cca 8,5%. Pekné, nie? :-)

Až na tie háčiky malými písmenkami :-(
- v Sberbank píšu len o vybraných dodávateľoch a MagnaEA medzi nimi nie je :-(
- vedenie toho účtu stojí 9,99€ mesačne
peter.cmorej
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3251
Dátum registrácie: Po 08 10, 2007 12:35 pm
Has thanked: 2 times
Been thanked: 10 times

Re: Sberbank Môj účet Domov

Príspevok od používateľa peter.cmorej »

haha :) napad zaujimavy, ale vydrzi ti to len kym si to v Magne nevsimnu :)
Oni to urcite myslia tak, ze im budes posielat len to co mas na vymere a ked vznikne preplatok, tak ti ho vyplatia aj s urokom .. nie, ze tam posles kolko chces :) Podla mna ti nevyplatia ani urok za dobu co si to nevsimnu.
Napísať odpoveď

Návrat na "Banky, vklady, sporenie, stavebné sporiteľne"