Ponuka od PG

Zadajte dopyt na konkrétnu požiadavku sporenia, investovania či poistenia seba, alebo rodiny, alebo vypracovanie finančného plánu.
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
Kmaro
Príspevky: 1
Dátum registrácie: Pi 17 07, 2015 4:51 pm

Ponuka od PG

Príspevok od používateľa Kmaro »

Dobry den, chcel by som zistit fundovany nazor na nizsie uvedenu ponuku od PG:

tvorba rezervy - Axa Eur Konto
zabezpecenie prijmu - IŽP Axa (podla toho co som vygooglil, tak toto nehrozi, a radsej pojdem len po samotnom poisteni)
pravidelne investovanie - Pioneer/program Rytmus

Na tieto 3 Kategorie som bol ochotny dat 200/mesacne + davam 100/mesacne na stavebne sporenie.

Vopred dakujem.
peter.cmorej
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3249
Dátum registrácie: Po 08 10, 2007 12:35 pm
Has thanked: 2 times
Been thanked: 8 times

Re: Ponuka od PG

Príspevok od používateľa peter.cmorej »

Axa Eur Konto je penazny fond a na drzanie rezervy by som ho isto nepouzival. Rytmu je dobre sporenie ale existuju aj lepsie. Ak chces inu ponuku, napis. Len tych vstupnych udajov treba o nieco viac ;)
saara
Príspevky: 1
Dátum registrácie: St 27 09, 2017 7:37 pm

Re: Ponuka od PG

Príspevok od používateľa saara »

Nechcem to prevádzať na EUR a posielať na SVK. Čo by ste poradili ako najlepšiu investíciu na takýto budget? Prosím odpovedajte len ak sa vyznáte. Kúpiť garáž a prenajať hahaha ... Peniaze by som chcela mať k dispozícii o 7-10 rokov.
vitalbrands
Napísať odpoveď

Návrat na "Potrebujem investovať, sporiť, poistiť sa"