Bitcoin ฿

Forex - forein exchange, obchodovanie s cudzími menami.
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.

Prieskum BTC sentiment do budúcnosti MÁJ 2021

1. Raz bude stáť milión USD (ako predpovedá Jim Cramer)
7
11%
2. Raz bude stáť 500 000 USD (ako to vidí Cathie Wood - Ark Investment )
10
16%
3. Raz dosiahne 100 000 USD ( Goldmani a kopa ďalších )
17
27%
4. Bublina praskla - nový rekord už nebude, udrží sa však nad 25 000 USD
0
Žiadne hlasovania
5. Bublina praskla - nový rekord už nebude, rok skončí v pásme 10 000-25 000 USD
6
9%
6. Bublina praskla - do konca roka pôjde pod 10 000 USD
6
9%
7. Som pesimista - BTC je bezcenný a nemá budúcnosť.
18
28%
 
Celkom hlasov: 64

mm1809
Silver Member *
Príspevky: 283
Dátum registrácie: Ut 28 06, 2016 4:28 pm
Has thanked: 12 times
Been thanked: 30 times

Re: Bitcoin ฿

Príspevok od používateľa mm1809 »

922$ k 23.1. 9:44

Otestuje 1000$ v najblizsich dnoch?
oliverlikes
Príspevky: 9
Dátum registrácie: Št 18 08, 2016 10:21 pm

Re: Bitcoin ฿

Príspevok od používateľa oliverlikes »

Bitcoin dnes prekonal svoj dotejrajší all time high z 2013 :)

$1182/BTC 24.2.2017

11.3. má SEC deadline na rozhodnutie o bitcoin ETF "COIN" bratov Winklevossových. Momentálne to vyzerá tak, že trh predpokladá schválenie a ak to teda schvália, tak som zvedavý kam až táto rally bude pokračovať ak si bude môcť pohodlne zainvestovať do BTC hocikto na wall street bez toho aby sa musel obťažovať so špecializovanými burzami
iceberg8
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3910
Dátum registrácie: Pi 29 07, 2016 6:18 am
Has thanked: 478 times
Been thanked: 158 times

Re: Bitcoin ฿

Príspevok od používateľa iceberg8 »

ze som to ja hlupak nekupil ked to bolo za 5 babek :)
Odoslané z počítača
oliverlikes
Príspevky: 9
Dátum registrácie: Št 18 08, 2016 10:21 pm

Re: Bitcoin ฿

Príspevok od používateľa oliverlikes »

Tak SEC včera zamietli ( https://www.sec.gov/rules/sro/batsbzx.htm ) navrhované Bitcoin ETF, čím sa končí 4 roky usilujúca snaha bratov Winklevossov. Mimo COIN etf tam čakajú ešte dva ďalšie návrhy od Solid X a Greyscale, ale moc nádeje tam nevidím, keďže hlavný argument SEC bol, že Bitcoin burzy sú málo regulované a teda ešte nepripravené :) "na to aby sme mohli regulovať, to musí byť už trochu zregulované"

Včera to bol celkom kolotoč, o zhruba 14.25 nášho času vystrelila cena behom dvoch minút z 1200 až na 1350USD (Bitstamp) a následne sa ustálila niekde okolo 1260..toto celé behom 15min. Po zverejnení rozhodnutia SEC sa cena na krátko prepadla, keď sa predávali Bitcoiny špekulantov, ktorí vsádzali na schválenie. Kým niektoré média stihli poslať tie predprivané bleskové správy o smrti bitcoinu, už sme mali za sebou recovery na úroveň cca ~1170. Dno bolo niekde okolo 1070.



$1186/BTC 11.3.2017 po zamietnutí prvého Bitcoin ETF (Bitstamp)

A Bitcoin pochoduje ďalej :)
mm1809
Silver Member *
Príspevky: 283
Dátum registrácie: Ut 28 06, 2016 4:28 pm
Has thanked: 12 times
Been thanked: 30 times

Re: Bitcoin ฿

Príspevok od používateľa mm1809 »

Kolko mas BTC? :)
oliverlikes
Príspevky: 9
Dátum registrácie: Št 18 08, 2016 10:21 pm

Re: Bitcoin ฿

Príspevok od používateľa oliverlikes »

mm1809 napísal:Kolko mas BTC? :)
Dosť na to, aby mi to zmenilo život k lepšiemu ak bude tento trend ešte chvíľu pokračovať :) Ak by sa niečo posralo a všetky peniaze v kryptomenách stratím, tak ma to nezrujnuje. Dá sa povedať, že som vďaka dobrému načasovaniu v ideálnej pozícii. Teraz sa snažím postupne diverzifikovať mimo BTC do ETH,XMR a DASH, ktoré majú v poslednom čase za sebou tiež pekné rally

https://www.youtube.com/watch?v=jSZTK_ofQXc" onclick="window.open(this.href);return false; včerajší pád a recovery :)

Obrázok

Dnes 12.3.2017 večer sme už opäť na $1225 (Bitstamp).
mm1809
Silver Member *
Príspevky: 283
Dátum registrácie: Ut 28 06, 2016 4:28 pm
Has thanked: 12 times
Been thanked: 30 times

Re: Bitcoin ฿

Príspevok od používateľa mm1809 »

ak si nakupil aj za polovicu aktualnej ceny, tak super, ak este za menej tak parada. ja som BTC zmeskal asi ako vacsina. V roku 2012 ked som na Bitcoin narazil som nemal dostatocny HW na tazenie, a kupit mi ho priamo nenapadlo. Potom som uz neriesil. Ani neviem ci ako sa dalo dostat k Bitcoinu ked zrejme tych burz bolo menej ak vobec nejake.
user27
Active Member
Príspevky: 100
Dátum registrácie: Št 09 02, 2017 10:32 am
Has thanked: 1 time
Been thanked: 8 times

Re: Bitcoin ฿

Príspevok od používateľa user27 »

Bitcoin mi pride ako vysoko rizikova investicia. Prvy krat som sa snim stretol za studentskych cias. Mal som vyse 5 BTC (ktore som medzitym predal).

Zazil som krach 3 bitcoinovych burz kde som mal niekedy BTZ/eur vratane najvacsaj japonskej BTC burzy MTGox (ostali mi tam fakt iba nejake drobne).

Odvtedy som voci bitcoinu skepticky - samotnemu bitstampu by som tiez neveril...
oliverlikes
Príspevky: 9
Dátum registrácie: Št 18 08, 2016 10:21 pm

Re: Bitcoin ฿

Príspevok od používateľa oliverlikes »

user27 napísal:Bitcoin mi pride ako vysoko rizikova investicia. Prvy krat som sa snim stretol za studentskych cias. Mal som vyse 5 BTC (ktore som medzitym predal).

Zazil som krach 3 bitcoinovych burz kde som mal niekedy BTZ/eur vratane najvacsaj japonskej BTC burzy MTGox (ostali mi tam fakt iba nejake drobne).

Odvtedy som voci bitcoinu skepticky - samotnemu bitstampu by som tiez neveril...
Nikto nevraví, že BTC nie je riziková investícia. Zároveň ale určite nie je rizikovejší alebo menej volatilný ako niektoré akciové tituly, akurát že pri BTC je ten potenciál stále obrovský lebo je ešte v plienkach.

Tvoje strasti, ktoré opisuješ nemajú s Bitcoinom ako takým takmer nič spoločné, mal si problémy s burzami a teraz im neveríš, čo je v poriadku. Veď celý princíp na ktorom je Bitcoin postavený je, že človek má mať pod kontrolou svoje prostriedky a nie ich nechávať tretím stranám. Mt.Gox bola katastrofa ale tiež to s Bitcoinom ako technológiou nič nemalo spoločné. Krach tej burzy bol dôsledkom nekompetentného manažmentu a nedostatkov v zabezpečení. Ostatné burzy sa vtedy od toho fiaska okamžite dištancovali.

Ak by sme mali aplikovať tvoju logiku na iné odvetvie, tak by sme nemali veriť výrobcom áut, lebo Volkswagen mal nejaký prúšvih, alebo prestať kupovať telefóny lebo Samsung mal nejaký vadný model, prestať používať eurá, lebo v susednom meste vykradli banku :)

Na burzách nikdy nenechávam prostriedky dlhšie ako pár hodín, ale keď už tak Bitstamp je jediná regulovaná a plne licencovaná európska burza a fungujú bez problémov od 2011.

Ešte dodám: Bitcoin je momentálne fakt ešte vo fáze v akej bol internet v roku 1995. Vieš si predstaviť koľko internetových obchodov a rôznych podnikatelských projektoch založených na internete skrachovalo v 90tych rokoch? :) dajme tomu ešte 10 rokov kým sa dostane celá platforma do nejakej "user friendly" podoby.
Istiach
Guru Member ****
Príspevky: 1325
Dátum registrácie: Pi 18 12, 2009 6:20 pm

Re: Bitcoin ฿

Príspevok od používateľa Istiach »

Ano tie strasti nemaju s bitcoinom ako takym takmer nic spolocne, no ked s nim chces obchodovat, to je uz druha vec.
oliverlikes
Príspevky: 9
Dátum registrácie: Št 18 08, 2016 10:21 pm

Re: Bitcoin ฿

Príspevok od používateľa oliverlikes »

Istiach napísal:Ano tie strasti nemaju s bitcoinom ako takym takmer nic spolocne, no ked s nim chces obchodovat, to je uz druha vec.
Rozumiem ako to myslíš, len vravím že to nieje chyba priamo Bitcoinu ale tej rozvíjajúcej sa infraštruktúry, a to sa časom zlepšuje.
mm1809
Silver Member *
Príspevky: 283
Dátum registrácie: Ut 28 06, 2016 4:28 pm
Has thanked: 12 times
Been thanked: 30 times

Re: Bitcoin ฿

Príspevok od používateľa mm1809 »

Preco DASH narastol od noveho roka o 1000%, co je to za kryptomenu? A potom ze tu nie su prilezitosti na zbohatnuie i ked znacne dobrodruzne.
iceberg8
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3910
Dátum registrácie: Pi 29 07, 2016 6:18 am
Has thanked: 478 times
Been thanked: 158 times

Re: Bitcoin ฿

Príspevok od používateľa iceberg8 »

je kopec veci co znasobia hodnotu za par tyzdnov (alebo rok), to ano.
ale este viac veci tu svoju uz aj tak nizku hodnotu stratia..
cize.. az tak ruzove to nie je, je to nieco ako loteria, povedal by som.
tym ale nekritizujem BTC samotny, len tie nazory, ze zbohatnut sa da lahko :)
zverim komukolvek 5 tisic eur, nech mi z toho urobi 100 tisic, do 2-3 rokov, ved to musi byt lahke ako facka :D
inak ano, kde su casy, ked som cital ze BTC ma 70eur hodnotu,.. nakupit tak 100ks vtedy.. alebo este lepsie.. nakupit ich ked malo hodnotu 2-3usd.. alebo hoci aj 12usd :)
Odoslané z počítača
Istiach
Guru Member ****
Príspevky: 1325
Dátum registrácie: Pi 18 12, 2009 6:20 pm

Re: Bitcoin ฿

Príspevok od používateľa Istiach »

http://www.marketwatch.com/story/price- ... nk=sfmw_fb" onclick="window.open(this.href);return false;
miso.dca
Príspevky: 64
Dátum registrácie: Pi 16 09, 2016 7:16 pm

Re: Bitcoin ฿

Príspevok od používateľa miso.dca »

a inak co dane a bitcoin pripadne altcoiny? :)
alebo sa tym proste nezaoberate ... ?
mm1809
Silver Member *
Príspevky: 283
Dátum registrácie: Ut 28 06, 2016 4:28 pm
Has thanked: 12 times
Been thanked: 30 times

Re: Bitcoin ฿

Príspevok od používateľa mm1809 »

No to zalezi ako BTC vnimas, resp. ako BTC vnima stat. Ked ako menu, tak tiez neplatis dane ked si zmenis EUR za USD v zmenarni a hybe sa kurz. Ked ako komoditu s ktorou obchodujes na oficialnej burze kde potom prevadzas EUR/USD na bankovy ucet a nie niekde zoci voci v krcme, tak zrejme by si mal platit dane. Ked stat BTC nepozna v ramci zakonov, tak ti to tiez moze byt jedno. Ale najpodstatnejsie je ze ked mas BTC, aj tak stat o tom nevie (ved to je pointa tohto cyberpunku a slobody od byrokratov).
mm1809
Silver Member *
Príspevky: 283
Dátum registrácie: Ut 28 06, 2016 4:28 pm
Has thanked: 12 times
Been thanked: 30 times

Re: Bitcoin ฿

Príspevok od používateľa mm1809 »

iceberg8: Pisal si ze lutujes nekupu BTC ked bol po 5$. Kupil aktualne si nieco ine z crypto penazi ? napr Etherum ? ku koncu Febr. stalo 12$ dnes 89,9$. A to sa tyka takmer vsetkych virtualnych mien. Napr. ripple urobilo za poslednych 7 dni 100% zisk. Kus stoji stale len 0.0809$ v tejto chvili. Nie je predpoklad ze stupne na 1000$ ako BTC ani nahodou, ale prilezitosti zviezt sa na bubline kratkou spekulaciou v crypto$ su tu vzdy, ci uz hore alebo smerom dole.

mimochdom BTC k tejto chvili za - 1600$
iceberg8
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3910
Dátum registrácie: Pi 29 07, 2016 6:18 am
Has thanked: 478 times
Been thanked: 158 times

Re: Bitcoin ฿

Príspevok od používateľa iceberg8 »

no coskoro BTC asi prekona S&P 500

mm1809, no jo, chapem ze je to loteria, mozno keby kupim BTC tak klesne a predam ho so stratou.. nikto nevidi do buducnosti, ale zbytocne placem ked je bublina uz nafuknuta.. ktovie, mozno BTC bude aj pri 5K coskoro..
Odoslané z počítača
iceberg8
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3910
Dátum registrácie: Pi 29 07, 2016 6:18 am
Has thanked: 478 times
Been thanked: 158 times

Re: Bitcoin ฿

Príspevok od používateľa iceberg8 »

https://www.alexfortin.com/top-5-crypto ... vest-2016/" onclick="window.open(this.href);return false;

trafil vsetko, minimalne bolo 300%, max tusim 3000% ale priemerne sa zdesatanasobila hodnota k dnesnemu dnu, ale posledny mesiac to etelo vsetko hore asi.

ked sa tak pozeram na kapitalizaciu tychto coinov.. tak to nemozu byt fanusikovia, studenti, ci hocikto..
TOP 10 ich ma cez 72 miliard v USD. a TOP 3 = 65 miliard.

inak BTC je riadna show teraz... 5-10% denne.. planuje niekto kupit az sa prepadne pod 500/1000 ? ak sa tam prepadne :)

inak dost mi to pripomina casy z pred 10 a viac rokov, ked bolo v mode gemblvat na HYIP-och, ked na tom fical izvacsa studenti, ci fanatikovia, fanusikovia, fajnsmekri.. proste ludia s par sto dolarmi.. a ked vidim 100 (a asi aj o dost viac) roznych cryptomien, pride mi to ako dejavu. aj ked tu je to skor o dovere v danej mene. ludia tomu veria, veri tomu alza, tak to hodnotu ma.. a stane sa normalnou menou..
Odoslané z počítača
mm1809
Silver Member *
Príspevky: 283
Dátum registrácie: Ut 28 06, 2016 4:28 pm
Has thanked: 12 times
Been thanked: 30 times

Re: Bitcoin ฿

Príspevok od používateľa mm1809 »

iceberg8 napísal:https://www.alexfortin.com/top-5-crypto ... vest-2016/

trafil vsetko, minimalne bolo 300%, max tusim 3000% ale priemerne sa zdesatanasobila hodnota k dnesnemu dnu, ale posledny mesiac to etelo vsetko hore asi.

ked sa tak pozeram na kapitalizaciu tychto coinov.. tak to nemozu byt fanusikovia, studenti, ci hocikto..
TOP 10 ich ma cez 72 miliard v USD. a TOP 3 = 65 miliard.

inak BTC je riadna show teraz... 5-10% denne.. planuje niekto kupit az sa prepadne pod 500/1000 ? ak sa tam prepadne :)

inak dost mi to pripomina casy z pred 10 a viac rokov, ked bolo v mode gemblvat na HYIP-och, ked na tom fical izvacsa studenti, ci fanatikovia, fanusikovia, fajnsmekri.. proste ludia s par sto dolarmi.. a ked vidim 100 (a asi aj o dost viac) roznych cryptomien, pride mi to ako dejavu. aj ked tu je to skor o dovere v danej mene. ludia tomu veria, veri tomu alza, tak to hodnotu ma.. a stane sa normalnou menou..
Ak sa prepadne na 1000/500 tak urcite kupim, prvy 1 BTC som kupil uz dost neskoro 13.12.2016 za nejakych 750Eur, to bol uz v takmer pri poslednom HIGH z 18.6.2016
iceberg8
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3910
Dátum registrácie: Pi 29 07, 2016 6:18 am
Has thanked: 478 times
Been thanked: 158 times

Re: Bitcoin ฿

Príspevok od používateľa iceberg8 »

no ja som prvy 0.086BTC kupil pri 2400eur :D a ja hlupak som pozeral na grafy pri 200-400 :D ze to co za bublina bublin - blazni co to kupuju :) no ja blazon co som nekupil... zaujimave...
Odoslané z počítača
Slovan_sk
Platinum Member ***
Príspevky: 651
Dátum registrácie: Ut 13 05, 2014 12:12 pm
Has thanked: 66 times
Been thanked: 79 times

Re: Bitcoin ฿

Príspevok od používateľa Slovan_sk »

Priatelia poradte mi nejakych brokerov pre obchodovanie s cryptomenamy pre mojho kolegu , ktory je nadsenec , ja som mu vedel povedat len jedno ze plus500 neni dobre riesenie :D
idealne keby poradil niekto kto aj skutocne tieto meny obchoduje
vdaka
PS : neriesme pls ze retail zacina nakupovat :) vsetci vieme co bude asi nasledovat , ja mu mam len vybrat brokera
samo
Príspevky: 30
Dátum registrácie: Št 05 11, 2015 7:58 pm
Has thanked: 2 times
Been thanked: 3 times

Re: Bitcoin ฿

Príspevok od používateľa samo »

Ak chce zamenit nejaku fiat menu (EUR, USD) na nejaku krypto menu, tak ja mam skusenost s:
  • bitstamp.net
  • kraken.com
Na obe z nich vies poslat peniaze SEPA prevodom, cize pre nas v EU v drvivej vacsine zadarmo. Na bitstampe je mozne zamenit iba za BTC a XRP, kraken ma krypto mien na vyber ovela viac. Verifikacia trva dost dlho, aj niekolko tyzdnov, teda ak chce byt na leveli, kde moze zamienat fiat meny na krypto a opacne. Inak ak chce tradovat iba krypto meny (teda uz nejake ma nakupene a chce iba trejdovat, tak si tam moze poslat uz priamo tie), tak to trva vyrazne kratsie.
Najvacsia krypto zmenaren je asi poloniex. Neviem, ci tam je mozne poslat aj nejaku fiat hotovost alebo iba zmenaren medzi roznymi krypto menami. Tam mam iba vytvorene konto pre obchodovanie krypto mien, ale nepouzil som. Je tam azda najvacsi zoznam krypto mien.
iceberg8
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3910
Dátum registrácie: Pi 29 07, 2016 6:18 am
Has thanked: 478 times
Been thanked: 158 times

Re: Bitcoin ฿

Príspevok od používateľa iceberg8 »

Ja mam skusenosti s localbitcoin.com
nasiel som si tam nejakeho cecha a do apr minut som mal zamenene, cez prevod do CR. V sobotu...
Ziadne trapne verifikcie typu odfot sa s obcianskym a podobne srakoviny.

na poloniex sa mi zda, ze sa fiat poslt neda, ja som tam poslal z toho localbitcoin, doslo do 30 minut. Ale pozor, stalo to asi 50 tisic satoshi. likvidita mien je tam dobra, asi najlesia, ale tie najnovsie coiny tam nie su na zozname este, pridavaju ich dost neskoro.
Odoslané z počítača
Slovan_sk
Platinum Member ***
Príspevky: 651
Dátum registrácie: Ut 13 05, 2014 12:12 pm
Has thanked: 66 times
Been thanked: 79 times

Re: Bitcoin ฿

Príspevok od používateľa Slovan_sk »

samo dik , uz si nasiel svoju cestu , kraken a coinbase , dokonca aj mna ukecal na kraken :D

tak cakam na verifikaciu

BTW : chystam sa nakupit za par stovak LTC , SIA a LBRY , kolega pre ktoreho som to zhanal, velky nadsenec technologii , povedal ze sa uvidi 1.7 ze to je bod zlomu pre bitcoin lebo sa meni cela technologia , uz si nepamatam co tym presne myslel ale povedal ze ak to dopadne ako si on mysli tak LTC hore BTC dole ....az na dno ... ale to je len jeho nazor
Istiach
Guru Member ****
Príspevky: 1325
Dátum registrácie: Pi 18 12, 2009 6:20 pm

Re: Bitcoin ฿

Príspevok od používateľa Istiach »

Cize ides naliat peniaze do niecoho comu nerozumies? Nic v zlom, ale znie mi to ako skolacka chyba.
iceberg8
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3910
Dátum registrácie: Pi 29 07, 2016 6:18 am
Has thanked: 478 times
Been thanked: 158 times

Re: Bitcoin ฿

Príspevok od používateľa iceberg8 »

Obrázok
Odoslané z počítača
Istiach
Guru Member ****
Príspevky: 1325
Dátum registrácie: Pi 18 12, 2009 6:20 pm

Re: Bitcoin ฿

Príspevok od používateľa Istiach »

Ja som to nemyslel v zlom. Len ma zaujala ta poznamka: "uz si nepamatam co tym presne myslel".
Slovan_sk
Platinum Member ***
Príspevky: 651
Dátum registrácie: Ut 13 05, 2014 12:12 pm
Has thanked: 66 times
Been thanked: 79 times

Re: Bitcoin ฿

Príspevok od používateľa Slovan_sk »

Istiach napísal:Cize ides naliat peniaze do niecoho comu nerozumies? Nic v zlom, ale znie mi to ako skolacka chyba.
nebudem klamat ano presne tak , ale ako spominam je to par stovak , zajtra nam v Pezinku zacina akcia Pezinok pije pivo :D ked tam zabludim prepijem tolko za vecer hmm co je lepsie ? okrem toho nerozumel som len tomu co sa meni 1.7 ale som spekulant , spekulujem na forexe roky tak preco nespekulovat aj teraz ? co sa zmeni ked si povies risknem 200 eur , stratit mozem 200 ziskat mozem ... neviem kolko je mi to jedno . som open source nadsenec a preto sa mi pacia projekty ako LBRY, SIA , etc,,, , paci sa mi vsetko co ma v nazve open source
offtopic : uz roky v mojej domacnosti nenajdes pc na windowsoch , vsetko fici na linuxe , PC , notebook , odroid , pripadne mobily a tablety na androide
na com vyrastol RED HAT ? :)
Istiach
Guru Member ****
Príspevky: 1325
Dátum registrácie: Pi 18 12, 2009 6:20 pm

Re: Bitcoin ฿

Príspevok od používateľa Istiach »

Jasne, pokial mas rozpocect tak pohoda.
Slovan_sk
Platinum Member ***
Príspevky: 651
Dátum registrácie: Ut 13 05, 2014 12:12 pm
Has thanked: 66 times
Been thanked: 79 times

Re: Bitcoin ฿

Príspevok od používateľa Slovan_sk »

Rozpocet 200 - 400 eur na spekulativne obchody snad najde kazdy kto sem obcas zavita , ja viem ze to nieje malo naopak je to dost penazi ved zato dnes mozes odletiet do anglicka kupit si magnetku a letiet spat :)
Slubujem ze ked nakupim nejaky coin tak ho tu aj uzavriem aj s vysledkom a ked to bude blamaz aspon sa poucim ze nabuduce mam ist radsej na to pivo
iceberg8
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3910
Dátum registrácie: Pi 29 07, 2016 6:18 am
Has thanked: 478 times
Been thanked: 158 times

Re: Bitcoin ฿

Príspevok od používateľa iceberg8 »

SC (siacoin) je este dobra investicia, len skoda ze jej v obehu je 24 miliard, ci kolko to.. ale kapitalizacia lahko nad 500M, ludai hovoria, ze moze skocit aj na 1B, cize zdvojnasobenie len tak.. Nakupil som osobne siacoin za 100eur cca.. pri 530satoshi, teraz neviem kde je, 750cca.. ale neplanujem este predat.. lebo neviem co by som kupil dalej :)
Odoslané z počítača
jaroslav80
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 4000
Dátum registrácie: Št 24 03, 2011 5:19 pm
Has thanked: 44 times
Been thanked: 62 times

Re: Bitcoin ฿

Príspevok od používateľa jaroslav80 »

Slovan_sk napísal:Rozpocet 200 - 400 eur na spekulativne obchody snad najde kazdy kto sem obcas zavita , ja viem ze to nieje malo naopak je to dost penazi ved zato dnes mozes odletiet do anglicka kupit si magnetku a letiet spat :)
Slubujem ze ked nakupim nejaky coin tak ho tu aj uzavriem aj s vysledkom a ked to bude blamaz aspon sa poucim ze nabuduce mam ist radsej na to pivo
Ja si myslim ze kym clovek nemieni do spekulativnych obchodov vlozit aspon 5-10k EUR, tak sa mu tym neoplati vobec sa zaoberat. Praveze malymi uctami 200-500E len riskuje, ze ho to po rokoch zvedie k vlozeniu vacsich penazi bez adekvatneho venovaniu sa tomu a vyrobi si tazko napravitelne straty.
iceberg8
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3910
Dátum registrácie: Pi 29 07, 2016 6:18 am
Has thanked: 478 times
Been thanked: 158 times

Re: Bitcoin ฿

Príspevok od používateľa iceberg8 »

jedine ak da all in na cerstvy coin a trafi x100 bull trh.
Ale suhlasim s Jaroslavom, pretoze ja som tam tu 200eurovku dal, a je to malo. kupil som 100eur ten siacoin, a teraz ked nieco kupim, som All in a nemam co robit. Tym chcem povedat, ze investujem do toho vela hodin premyslania, do coho to dat, a pomaly sa mi oplati ist kopat kanalizacie, zarobil by som viac, za ten isty cas. Pokial teda netravim x10 alebo x50 narast coinu.. lenze 98% tych coinov su obycajne ponziho schemy, podvody, alebo uz boli napumpovane... "pump and dump" coiny.

Ale zas - ak naozaj clovek da 200eur niekam, co urobi sto nasobok, tak ma prijemny bonus, za vodou ale nebude. Ale ak to trafi dva krat za sebou pricom ten druhy krat da 2000eur, tak uz za vodou bude. Vacsia sanca je pri ICO (niekto to uz spominal initial coin offering), zvacsa sa pouziva ETH na nakup tychto veci (tokeny, coiny), niekedy aj BTC.
Odoslané z počítača
Airmike
Guru Member ****
Príspevky: 2307
Dátum registrácie: Ut 18 05, 2010 10:17 am
Has thanked: 6 times
Been thanked: 27 times

Re: Bitcoin ฿

Príspevok od používateľa Airmike »

BITCOIN low 1800 USD . pad z 3000 USD

-40%

asi dobry cas nieco malo nakupit
Slovan_sk
Platinum Member ***
Príspevky: 651
Dátum registrácie: Ut 13 05, 2014 12:12 pm
Has thanked: 66 times
Been thanked: 79 times

Re: Bitcoin ฿

Príspevok od používateľa Slovan_sk »

Veru ja som si zadal len tak prikaz na 0.06 BTC/EUR pri 1676 a pozeram ze dnes mi to triglo tak som dost prekvapeny tyzden som nebol pri PC a vsetky cakajuce objednavky sa vyplnili , ANS padlo ako kamen , BTC som predpokladal a to co som chcel najviac LTC tak to mi este vysi plno limit ordrov - to padlo najmenej
Istiach
Guru Member ****
Príspevky: 1325
Dátum registrácie: Pi 18 12, 2009 6:20 pm

Re: Bitcoin ฿

Príspevok od používateľa Istiach »

Slovan. Takze co ten pad, ma to nieco spolocne s tym co hovoril ten tvojkamos? :)
mm1809
Silver Member *
Príspevky: 283
Dátum registrácie: Ut 28 06, 2016 4:28 pm
Has thanked: 12 times
Been thanked: 30 times

Re: Bitcoin ฿

Príspevok od používateľa mm1809 »

1.8.2017 sa riesi BTC
http://btctip.cz/segwit2x-uasf-uahf-bit ... tom-vyzna/" onclick="window.open(this.href);return false;

Tento hromadny pad kryptomien je taky klasicky vypredaj bubliny ktora zapocala niekde v dec/jan z mojho pohladu. A to je dobre, bude to pol roka padat teraz a snad sa nam podari lacno kupit aby sme sa za rok zviezli mozno na dalsej bubline :D
Slovan_sk
Platinum Member ***
Príspevky: 651
Dátum registrácie: Ut 13 05, 2014 12:12 pm
Has thanked: 66 times
Been thanked: 79 times

Re: Bitcoin ฿

Príspevok od používateľa Slovan_sk »

Istiach napísal:Slovan. Takze co ten pad, ma to nieco spolocne s tym co hovoril ten tvojkamos? :)
Netusim zistim zajtra kedze ja som bol sluzobne v Budapesti a on v Stutgarde tak sme sa nevideli uz dva tyzdne ale zatial to sedi BTC pad a LTC mensi pad
takze podla jeho slov LTC nahradi BTC co ked si zoberiem ani nieje uplna hlupost kedze prevod LTC mi trval asi 5 min a BTC asi aj 30 ale podrobnosti fakt netusim a je mi to aj jedno
demorez
Active Member
Príspevky: 111
Dátum registrácie: So 20 10, 2012 10:39 pm
Been thanked: 1 time

Re: Bitcoin ฿

Príspevok od používateľa demorez »

Slovan_sk napísal:Veru ja som si zadal len tak prikaz na 0.06 BTC/EUR pri 1676 a pozeram ze dnes mi to triglo tak som dost prekvapeny
slovan, kde tradujes tie coiny? pripisuju sa ti priamo do penazenky, alebo drzi ich broker?
Napísať odpoveď

Návrat na "Forex, menové páry, cudzie meny, kryptomeny"