SaSovia?

Politika, svetonázory, naša spoločnosť
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.

kdo je vam sympatickejsi?

sas
24
59%
sdku
17
41%
 
Celkom hlasov: 41

jonatanus
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3224
Dátum registrácie: Št 12 04, 2007 4:02 am

Re: SaSovia?

Príspevok od používateľa jonatanus »

Brani napísal:Ale už som videl všelijaké špekulácie a machinácie a preto si s tou nahrávkou počkám na vyjadrenie gen. prokuratúry.
aj v pripade sdku si pockas na vyjadrenie prokuratury?

o co sa stavime ze to bude 2x toto?
Obrázok
Brani
Silver Member *
Príspevky: 248
Dátum registrácie: So 13 06, 2009 11:47 am

Re: SaSovia?

Príspevok od používateľa Brani »

Kauza SDKU je iná, ako spomínaný hovor. Pretože tam môže prokurátor povedať: zastavuje sa šetrenie pre nedostatok dôkazov atď, lebo situácia je neprehľadná, zamotaná atď.
V kauze hovoru prokurátor má povedať: Je to Fickov hlas? Áno, alebo nie? Prostá odpoveď.
This makes me homesick: http://www.youtube.com/watch?v=aBNu8ahM ... re=related" onclick="window.open(this.href);return false;
jonatanus
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3224
Dátum registrácie: Št 12 04, 2007 4:02 am

Re: SaSovia?

Príspevok od používateľa jonatanus »

http://www.sme.sk/c/5489164/obycajni-lu ... dporu.html" onclick="window.open(this.href);return false;
tak zrazu to ide, zrazu to nesu uplne blbosti
matovic 1:0 plesoun



Brani napísal:V kauze hovoru prokurátor má povedať: Je to Fickov hlas? Áno, alebo nie? Prostá odpoveď.
"nevieme to s istotou povedat a ani sa s tym nezaoberame lebo neviem co.."
Brani
Silver Member *
Príspevky: 248
Dátum registrácie: So 13 06, 2009 11:47 am

Re: SaSovia?

Príspevok od používateľa Brani »

jonatanus napísal: "nevieme to s istotou povedat a ani sa s tym nezaoberame lebo neviem co.."
Ak bude odpoveď taká, tak u mňa je to potom jasné.

Edit:
Kua inak to som nevedel, že programové vyhlásenie vlády sa dá aj aktualizovať :shock:
This makes me homesick: http://www.youtube.com/watch?v=aBNu8ahM ... re=related" onclick="window.open(this.href);return false;
peter.cmorej
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3251
Dátum registrácie: Po 08 10, 2007 12:35 pm
Has thanked: 2 times
Been thanked: 10 times

Re: SaSovia?

Príspevok od používateľa peter.cmorej »

Pette
Guru Member ****
Príspevky: 1254
Dátum registrácie: Ut 27 02, 2007 4:59 pm

Re: SaSovia?

Príspevok od používateľa Pette »

http://www.sme.sk/c/5494887/sas-ide-zar ... state.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Tragedia
peter.cmorej
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3251
Dátum registrácie: Po 08 10, 2007 12:35 pm
Has thanked: 2 times
Been thanked: 10 times

Re: SaSovia?

Príspevok od používateľa peter.cmorej »

trochu podpichnem. Ak nasledujuce styri roky budu na nich vytahovane iba taketo kraviny, tak budem s nimi asi celkom spokojny :)
Brani
Silver Member *
Príspevky: 248
Dátum registrácie: So 13 06, 2009 11:47 am

Re: SaSovia?

Príspevok od používateľa Brani »

http://www.sme.sk/c/5494887/sas-ide-zar ... state.html" onclick="window.open(this.href);return false;
LET THE GAME begin!!
A toto je stále len začiatok. Som zvedavý, kedy sa mi tu najväčší kriklúni omluvia, keď som bol od začiatku radikálne proti SaS. (Trapas s druhým pilierom a príspevkom na dieťa už ani nespomeniem)
This makes me homesick: http://www.youtube.com/watch?v=aBNu8ahM ... re=related" onclick="window.open(this.href);return false;
jonatanus
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3224
Dátum registrácie: Št 12 04, 2007 4:02 am

Re: SaSovia?

Príspevok od používateľa jonatanus »

peter.cmorej napísal:Lutujem ze som volil SaS. Mal si jonatanus vo vsetkom pravdu. Mylil som sa bohuzial.
to nic peter, hlavne ze si to vies priznat. aj ked to uz sa nedalo nepriznat, ak by si ich dalej obhajoval vedeli by sme ze si len robis srandu.
peter.cmorej
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3251
Dátum registrácie: Po 08 10, 2007 12:35 pm
Has thanked: 2 times
Been thanked: 10 times

Re: SaSovia?

Príspevok od používateľa peter.cmorej »

ty hnusny manipulator :!: :!: :mrgreen:

zatial sa nic extra zle nedeje a od "blbej nalady" mam daleko
slimak
Platinum Member ***
Príspevky: 798
Dátum registrácie: Po 08 12, 2008 9:11 pm

Re: SaSovia?

Príspevok od používateľa slimak »

Filip zalozil novu temu o novych daniach a odvodoch. Ale myslim v clanku Sme niesu velmi rozobrane vymeriavace zaklady odvodov.
http://hnonline.sk/ekonomika/c1-4573006 ... -sa-zvysia" onclick="window.open(this.href);return false;
To je dost brutalne. 20 000 eur za rok zaplatit na odvody. Taky clovek sa ma uz aj pravo pytat kam idu tie jeho peniaze.Inak Mihal v OB pocital s maximalnou hranicou pre odvody cca 1 800 euro (teraz 3722), percenta mali byt 18% teraz 44%. Zrejme chce viac privrzencov OB.
Pette
Guru Member ****
Príspevky: 1254
Dátum registrácie: Ut 27 02, 2007 4:59 pm

Re: SaSovia?

Príspevok od používateľa Pette »

je teda zjavne, ze 18 percent jednoducho nestaci. po tomto zvyseni je system stale deficitny. z hovna bic neupleties, ak sa jedna o cisla.

jednoducho, slovaci su tak chudobni, ze sa neprekroci nadlimitne mnozstvo na fungovanie a rozvoj - teda sa vsetko len plata a hlada, komu sa zoberie viac, aby sa to nezosypalo.
peter.cmorej
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3251
Dátum registrácie: Po 08 10, 2007 12:35 pm
Has thanked: 2 times
Been thanked: 10 times

Re: SaSovia?

Príspevok od používateľa peter.cmorej »

Pette napísal:je teda zjavne, ze 18 percent jednoducho nestaci. po tomto zvyseni je system stale deficitny. z hovna bic neupleties, ak sa jedna o cisla.
zly zaver. Spolocnym menovatelom tychto zmien je, ze zjednodusuju system. Najlepsi priklad su vymeriavacie zakladym ktore robili zbytocny bordel. A otazka dna je: dnes ked mame dnes rozpocet rozbity na cucky, zjednotime vymeriavacie zaklady tak aby nam hrozil dalsi schodok alebo naopak tak, aby to ciastocne zaplatalo dieru nechanu po Ficovlade ? Lahka odpoved. Nic to vsak nehovori o ne/udrzatelnosti dvoch 18 % odvodov.
Pette
Guru Member ****
Príspevky: 1254
Dátum registrácie: Ut 27 02, 2007 4:59 pm

Re: SaSovia?

Príspevok od používateľa Pette »

ale hovori. precitaj si dane dve studie, s ktorymi sa tak masivne podporoval odvodovy bonus (co je dnes mrtvy projekt, zavedenie v roku 2013 - predvolebnom roku) je len populisticka hlupost.

obe hovoria o rozpoctovej neutralite voci sucasnemu stavu - ten je ale silne deficitny.

proti zjednoduseniu systemu sa neda namietat - treba byt ale realista, ak je priemer platov na 770, a priemerny plat nezaraba cez 50 percent ludi, tak jednoducho nemas ako vyzbierat v absolutnych sumach pri tak nizkych percentach dostatok penazi.
Brani
Silver Member *
Príspevky: 248
Dátum registrácie: So 13 06, 2009 11:47 am

Re: SaSovia?

Príspevok od používateľa Brani »

Cirkus SaS pokračuje : http://aktualne.centrum.sk/domov/kauzy/ ... id=1216061" onclick="window.open(this.href);return false;
This makes me homesick: http://www.youtube.com/watch?v=aBNu8ahM ... re=related" onclick="window.open(this.href);return false;
Používateľov profilový obrázok
JUGGLER
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 15826
Dátum registrácie: Št 17 04, 2008 8:39 pm
Has thanked: 1043 times
Been thanked: 1403 times

Re: SaSovia?

Príspevok od používateľa JUGGLER »

Cirkus by stál zato, keby si Fico sadol za detektor lži. :wink:
:idea: ,,Amatérski investori investujúci pasívne do indexového fondu budú mať v dlhodobom horizonte lepšie výnosy ako profesionálni manažéri fondov,, Buffett :mesec:
:arrow: Vzdelávanie a užitočné info zadarmo: https://smartinvestor.sk
Andrej
Gold Member **
Príspevky: 438
Dátum registrácie: Po 30 04, 2007 8:05 pm

Re: SaSovia?

Príspevok od používateľa Andrej »

Nemusí si nikam sadať. Na trhu je viacero dostupného software, ktoré vedia určiť zhodu hlasu veľmi podobnému inému hlasu. Kto chce, ľahko si to zistí z verejne dostupných informácií. Tu nie je veľmi o čom.

Na druhej strane detektor je vec, ktorú si nikto overiť nevie. Tam by to skončilo na tom, že jedni odborníci povedia že áno, a iní odborníci že nie. Ten hlas je omnoho lepší. To proste nemá ako odrbať, to overenie si môže urobiť hocikto hocikedy, nie len nejakí experti niekde.

Záver - keďže za to ešte nikto nesedí, pri takto jasnom dokazovaní, tak to znamená len jedno - že niekto nemôže ísť sedieť, lebo na niekoho iného niečo vie, že aj ten iný by musel ísť sedieť. A potom je to celé o čom?
Pette
Guru Member ****
Príspevky: 1254
Dátum registrácie: Ut 27 02, 2007 4:59 pm

Re: SaSovia?

Príspevok od používateľa Pette »

http://www.sme.sk/c/5550214/pavol-rusko ... uvidi.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Ktovie, kto ako posledny zostane v SaS, dame hlasovanie?:)
jonatanus
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3224
Dátum registrácie: Št 12 04, 2007 4:02 am

Re: SaSovia?

Príspevok od používateľa jonatanus »

http://www.facebook.com/stranasas/posts/109710072422390" onclick="window.open(this.href);return false;
Sloboda a Solidarita napísal: ďakuje takmer miliónu voličov, že sa zúčastnili referenda. Potom, ako všetky parlamentné strany referendum ignorovali a soudruzi zo SMERu ich dokonca odhovárali, vnímame jeden milión voličov ako našich sympatizantov.
to je uplne nehorazne co tato strana na cele s plesounom robi.

sulik si vymysli marketingovu kravinu, da tam otazky na ktorych sa sam smeje, este su aj debilne naformulovane
obvinuje gasparovica ze ho dal na spatny den, ze vlastne je to jeho chyba ze sa vyhodi doluftu 7 ci kolko milionov
este zabudnu dotej komisie volakoho nahlasit (najprv to nebolo treba, potom to "nestihli")..
posiela listy ze fico aj gasparovic pojdu na referendum
potom spamuje
inac nic normalne nespravi aby na to referendum niekdo isiel (nemal som cas)
Obrázok

a ked uz aj slepy norbert vidi ze jak je to naozaj, miesto toho aby sulik zaliezol niekam velmi hlboko do kanala, este budu tych chudakov co tam isli oznacovat za sympatizantov...

a co je uplne najsmutenjsie, miesto toho aby sa ukazovalo prstom na plesouna teraz citam po diskusiach "blby narod" a neviem co...

preboha, neni dna kedy by tato strana nieco neposrala, uz sa to sem ani neoplati davat, neviem o ani jednej jedinej veci co neposrali a pritom sa zda ze tym ich volicom to vlastne vobec nevadi a este su radi ze si s nimi sulik vytrel rit.

fakt mi je 3krat sympatickejsi fico so slotom (jasna svina na prvy pohlad) jak tento vyjebanec (svina preoblecena za kamarada)
Používateľov profilový obrázok
Lobista
Platinum Member ***
Príspevky: 1127
Dátum registrácie: Ne 16 12, 2007 11:46 pm
Bydlisko: Bratislava

Re: SaSovia?

Príspevok od používateľa Lobista »

Jonatanus, ty by si mal robit politickeho komentatora :D
Andrej
Gold Member **
Príspevky: 438
Dátum registrácie: Po 30 04, 2007 8:05 pm

Re: SaSovia?

Príspevok od používateľa Andrej »

Toto nemá chybu:
Prílohy
komiks__drogove_testy.jpg
komiks__drogove_testy.jpg (345.11 KiB) 10522 zobrazenia
jonatanus
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3224
Dátum registrácie: Št 12 04, 2007 4:02 am

Re: SaSovia?

Príspevok od používateľa jonatanus »

http://humno.sk/index.php?option=com_co ... cle&id=624" onclick="window.open(this.href);return false;
peter.cmorej
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3251
Dátum registrácie: Po 08 10, 2007 12:35 pm
Has thanked: 2 times
Been thanked: 10 times

Re: SaSovia?

Príspevok od používateľa peter.cmorej »

cele toto referendove kuvikanie ma len jednu chybu krasy. Este pred referendom sa ukazalo, ze obmedzenie imunity parlamentom neprejde. Takze kecanie o tom, ze referendum je zbytocne, lebo tie otazky su v programovom vyhlaseni, je mimo. Skoda, ze nikto nespocital kolko by tento stat rocne usetril keby tych 6 otazok preslo. Nad postojom, nejdem na referendum, lebo nemam rad Sulika, iba nechapavo krutim hlavou.
Používateľov profilový obrázok
Lobista
Platinum Member ***
Príspevky: 1127
Dátum registrácie: Ne 16 12, 2007 11:46 pm
Bydlisko: Bratislava

Re: SaSovia?

Príspevok od používateľa Lobista »

cele toto referendove kuvikanie ma len jednu chybu krasy. Este pred referendom sa ukazalo, ze obmedzenie imunity parlamentom neprejde. Takze kecanie o tom, ze referendum je zbytocne, lebo tie otazky su v programovom vyhlaseni, je mimo.
Ale to by podla mna nepreslo aj tak. Fico by si nieco vymyslel, preco by smer za to nehlasoval a bol by si tam kde predtym...
peter.cmorej
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3251
Dátum registrácie: Po 08 10, 2007 12:35 pm
Has thanked: 2 times
Been thanked: 10 times

Re: SaSovia?

Príspevok od používateľa peter.cmorej »

vsak prave keby to preslo referendom, tak je to pravne zavazne (aj ked nas senilny pan prezident ma iny nazor) a nezavisi to uz od vole Fica ani nikoho ineho
Používateľov profilový obrázok
Lobista
Platinum Member ***
Príspevky: 1127
Dátum registrácie: Ne 16 12, 2007 11:46 pm
Bydlisko: Bratislava

Re: SaSovia?

Príspevok od používateľa Lobista »

vsak prave keby to preslo referendom, tak je to pravne zavazne (aj ked nas senilny pan prezident ma iny nazor) a nezavisi to uz od vole Fica ani nikoho ineho
Polovica pravnikov hovori, ze je a druha polovica, ze nie je... tak by to zase skoncilo na ustavnom sude, ktory pokial viem nema lehotu dokedy musi rozhodnut, a tym padom by sa to zrejme tahalo az do volieb, resp. kym by sa na to nezabudlo. Proste neverim, ze by sa tym cokolvek vyriesilo. A neviem ako vas, ale mna ovela viac serie napr. neriesenie nezamestnanosti alebo rozkradanie statneho majetku nez to, ci musi poslanec platit pokutu za rychlost...
peter.cmorej
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3251
Dátum registrácie: Po 08 10, 2007 12:35 pm
Has thanked: 2 times
Been thanked: 10 times

Re: SaSovia?

Príspevok od používateľa peter.cmorej »

Lobista napísal:Polovica pravnikov hovori, ze je a druha polovica, ze nie je.
praveze nie. Vsak vacsina ustavnych pravnikov sa na tie prezidentove keci vyjadrila v zmysle, ze ujo je uz dost mimo.
jonatanus
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3224
Dátum registrácie: Št 12 04, 2007 4:02 am

Re: SaSovia?

Príspevok od používateľa jonatanus »

jasne ze by sa tym nic nevyriesilo.. sak te otazky..

plesoun prisiel do pomocnej skoly a spytal sa:
"deti, nadiktujte mi najvacsiu k*kotinu co vas kedy napadla..."
"pomalsie, pisem si.. drahe limuziny... 100 poslancov..."


1. te otazky su z titulky noveho casu - sulik to vie, sulik ich preto tak vymyslel, sulik sa nanich smeje, keby mohol tak to referendum radsej zrusi
2. aj keby to referendum bolo uspesne, neni to nijak zavazne
3. aj keby to bolo uspesne aj by vsetko prijali hovno to meni na veci... skutocne najvacsi problem slovenska je 50 zbytocnych poslancov a o 10tisic eur drahsie limuziny.. ale preco nevyhodit 7milionov eur. rad som plesounovi prispel na jeho reklmanu kampan.

tak jak nechapem ficovolicov, tak zacinam nechapat sas volicov. nastastie tych ficovolicov moc nestretavam, sas volicov je plny internet, deti co vykrikuju nieco o blbom narode... je mi z toho spatne
jonatanus
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3224
Dátum registrácie: Št 12 04, 2007 4:02 am

Re: SaSovia?

Príspevok od používateľa jonatanus »

ako moze byt referendum pravne zavazne? to je co za chujovinu zase?
peter.cmorej
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3251
Dátum registrácie: Po 08 10, 2007 12:35 pm
Has thanked: 2 times
Been thanked: 10 times

Re: SaSovia?

Príspevok od používateľa peter.cmorej »

jonatanus mas to v ustave :) vies, zakladny zakon statu :) Vysledky referenda sa vyhlasia ako zakon.

keby nas ujo prezident nebol *** tak je referendum spolu s volbami a naklady by boli minimalne. Takze to hadz na hlavu prezidenta. Ja byt Sulikom, tak to vyhadzujem prezidentovi na oci 3x tyzdenne. Prezident Gasparovic, nepriatel slusnych pracujucich ludi.

Inak, ked uz zoberieme ako status quo, ze tych XY Eur na pripravu referenda je vyhodenych a uz s tym nic nespravim, preco nejdem na to posrate referendum a nevyjadrim svoj nazor (tym, ze tam nejdem to referendum lacnejsie nebude), ked mam sancu dosiahnut aby zo statnej kasy (z nasich vrecak) odtekalo o nieco menej penazi ? Lebo nemam rad Sulika ? alibizmus
jonatanus
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3224
Dátum registrácie: Št 12 04, 2007 4:02 am

Re: SaSovia?

Príspevok od používateľa jonatanus »

peter.cmorej napísal:jonatanus mas to v ustave :) vies, zakladny zakon statu :) Vysledky referenda sa vyhlasia ako zakon.
same sa vyhlasia? kdo prinuti poslanca za to hlasovat? aku dostane sankciu ked zato hlasovat nebude? aku dostane sankciu parlament ked sa ne to uplne vysere? co sa stane ked to poslanci na druhy den prehlasuju/zmenia?
ved to je z principu uplna...
keby nas ujo prezident nebol *** tak je referendum spolu s volbami a naklady by boli minimalne. Takze to hadz na hlavu prezidenta. Ja byt Sulikom, tak to vyhadzujem prezidentovi na oci 3x tyzdenne. Prezident Gasparovic, nepriatel slusnych pracujucich ludi.
vidim ze ty si riadne naletel na te jeho sulikoviny.. TOTALNA KO... blbost. referendum by stalo ZHRUBA TOLKO ISTO. si o tom nieco zisti, x krat sa to omielalo...
Inak, ked uz zoberieme ako status quo, ze tych XY Eur na pripravu referenda je vyhodenych a uz s tym nic nespravim, preco nejdem na to posrate referendum a nevyjadrim svoj nazor (tym, ze tam nejdem to referendum lacnejsie nebude), ked mam sancu dosiahnut aby zo statnej kasy (z nasich vrecak) odtekalo o nieco menej penazi ? Lebo nemam rad Sulika ? alibizmus
lebo nesom padnuty nahlavu ze ked si niekdo zomna robi srandu este tam pribehnem jak idiot. a potom ma ten chuj vyhlasi za symptizanta

ty to fakt nechapes? citaj dokola: http://humno.sk/index.php?option=com_co ... cle&id=624" onclick="window.open(this.href);return false;
peter.cmorej
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3251
Dátum registrácie: Po 08 10, 2007 12:35 pm
Has thanked: 2 times
Been thanked: 10 times

Re: SaSovia?

Príspevok od používateľa peter.cmorej »

prva vec, ktora mi vypadla z Googla, ani som to cele necital:
http://www.otvorenepravo.sk/m/clanok/54 ... sr-zavazne" onclick="window.open(this.href);return false;

urcite citam menej clankov o nasej politickej scena ako ty, ale co som cital, vacsina nakladov na volby/referendum su peniazky pre okrskarov a statisticky urad. Keby to bolo spolu s volbami, platili by sa okrskari iba raz.
jonatanus
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3224
Dátum registrácie: Št 12 04, 2007 4:02 am

Re: SaSovia?

Príspevok od používateľa jonatanus »

peter.cmorej napísal:prva vec, ktora mi vypadla z Googla, ani som to cele necital:
http://www.otvorenepravo.sk/m/clanok/54 ... sr-zavazne" onclick="window.open(this.href);return false;
ved si precitaj aj te odkazy z komentarov.. a ked sa na tom nevedia zhodnut pravnici (valko je debil?)... aj keby sa zhodli MOZU TO CASOM ZMENIT (po 3 rokoch sa tam spomina). nijak to nezabetonujes. je to uplne o nicom...
urcite citam menej clankov o nasej politickej scena ako ty, ale co som cital, vacsina nakladov na volby/referendum su peniazky pre okrskarov a statisticky urad. Keby to bolo spolu s volbami, platili by sa okrskari iba raz.
neviem to uz najst, ale velmi dobre si pamatam clanok, kde sulik trepal teto sulikoviny o tom jak to gasparovic predrazil a podtym tusim lipsic jasne povedal ze to je ~prd rozdiel ci to je spolu alebo oddelene..

a aj keby nebolo, co to meni na veci? ked niekdo vykradne banku a neukradne 7milionov ale len 5milionov, tak je mensi zlodej?

este raz a pomali: sulik si to vymyslel CISTO AKO MARKETINGOVU SULIKOVINU

a cely stat na to doplatil, ja aj ty aj vsetci, vyhodili sme 7mil eur ZA UPLNE HOVNO.
a plesoun sa este bude ohanat ze vlastne to je naka vyhra.

este budem chvilu taketo chujoviny pocuvat a idem si kupit modre sluchatka...
jonatanus
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3224
Dátum registrácie: Št 12 04, 2007 4:02 am

Re: SaSovia?

Príspevok od používateľa jonatanus »

http://komentare.sme.sk/c/5556048/kedy- ... latne.html" onclick="window.open(this.href);return false;
jonatanus
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3224
Dátum registrácie: Št 12 04, 2007 4:02 am

Re: SaSovia?

Príspevok od používateľa jonatanus »

zli, zli, zli novinari
http://www.sme.sk/c/5556811/hayekovci-s ... nikmi.html" onclick="window.open(this.href);return false;
jan
Gold Member **
Príspevky: 417
Dátum registrácie: So 15 09, 2007 7:54 pm

Re: SaSovia?

Príspevok od používateľa jan »

(2) Návrhy prijaté v referende vyhlási Národná rada Slovenskej republiky rovnako ako zákon.

jonatanus, co je na tomto bode ustavy nejasne alebo sporne?
Ak je tuto nieco nejasne, tak potom k ostatnym zakonom mozes napisat tony materialov, preco su pochybne definovane.
Jednoducho ak NR SR nezariadi aby sa prijali vysledky referenda, tak sa bude spravat protiustavne.
A za NR predsa niekto zodpoveda. Okrem toho clenmi NR su poslanci a aj ti sa budu spravat protiustavne... .
peter.cmorej
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3251
Dátum registrácie: Po 08 10, 2007 12:35 pm
Has thanked: 2 times
Been thanked: 10 times

Re: SaSovia?

Príspevok od používateľa peter.cmorej »

presne tak. Ja sa s tebou Jonatanus nechcem hadat, ja si cenim tvoju otvorenost a kriticke myslenie, ale uz som ti raz pisal, ze sa k politike stavias dost nihilisticky (tak sa na to vyserme, aj tak sa nic nezmeni, naco sa snazit, vsetko je na hovno). Moc konstruktivne to nie je. Rovnako ako kecanie o tom ci by sa niekto snazil vysledky referenda potopit a co by bolo keby ...
jonatanus
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3224
Dátum registrácie: Št 12 04, 2007 4:02 am

Re: SaSovia?

Príspevok od používateľa jonatanus »

jan napísal:jonatanus, co je na tomto bode ustavy nejasne alebo sporne?
http://hnonline.sk/slovensko/c1-4494642 ... e-poslanca" onclick="window.open(this.href);return false;
Ak je tuto nieco nejasne, tak potom k ostatnym zakonom mozes napisat tony materialov, preco su pochybne definovane.
Jednoducho ak NR SR nezariadi aby sa prijali vysledky referenda, tak sa bude spravat protiustavne.
A za NR predsa niekto zodpoveda. Okrem toho clenmi NR su poslanci a aj ti sa budu spravat protiustavne... .
a co ked to bude protiustavne? jak/koho donutis "aby sa tie zakony vyhlasili"?
a jak zabranis aby ich potom parlament neprehlasoval?
a hlavne aj keby to vsetko preslo PREBOHA VED TO SU TAKE K*KOTINY ZE TO SVET NEVIDEL
jonatanus
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3224
Dátum registrácie: Št 12 04, 2007 4:02 am

Re: SaSovia?

Príspevok od používateľa jonatanus »

Ja sa s tebou Jonatanus nechcem hadat, ja si cenim tvoju otvorenost a kriticke myslenie, ale uz som ti raz pisal, ze sa k politike stavias dost nihilisticky (tak sa na to vyserme, aj tak sa nic nezmeni, naco sa snazit, vsetko je na hovno).
to som zase kedy povedal?
Moc konstruktivne to nie je. Rovnako ako kecanie o tom ci by sa niekto snazil vysledky referenda potopit a co by bolo keby ...
hej zato tvoj postoj je uzasne konstruktivny, sulik si stebou vytrel rit a este sa zanho budes bit.
a radsej sa budes tvarit ze vsetci su idioti len ty si lietadlo, ako si priznat naku chybu.
jonatanus
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3224
Dátum registrácie: Št 12 04, 2007 4:02 am

Re: SaSovia?

Príspevok od používateľa jonatanus »

vy si uz asi nepamatate toto
http://www.sme.sk/c/2180226/kauza-krajc ... endum.html" onclick="window.open(this.href);return false;

ne ze pravne zavazne ale zmaril cele referendum a nic sa nestalo


a v principe je uplne jedno ci to referendum je "pravne zavazne" alebo len odporucacie, pretoze ak to politici neodhlasuju/nevyhlasia, tak pojdu proti volicom. v prvom pripade troska, v druhom pripade troska viacej, ale tazko ich niekdo k niecomu donuti.

ALE TO JE UPLNE NEPODSTATNE. podstatne by to bolo keby bolo referendum o nakej NORMALNEJ otazke.

A NAJPODSTATNEJSIE JE ZE SME VYHODILI 7MIL EUR A TVARIME SA ZE SME NEVYHODILI 7MIL EUR!
"Napriek tomu, že bolo neplatné, ja ho považujem za úspech, lebo Strana sloboda a solidarita bola na toto referendum v podstate sama, koaliční partneri sa k referendu neprihlásili, opozícia svojich voličov vyzývala, aby sa nezúčastnili," vysvetlil Sulík pre TASR
"uspech" za 7mil eur.. harman sa musi v hrobe obracat
Napísať odpoveď

Návrat na "Politika a názory o spoločnosti"