Money expo

Školenia, eventy, konferencie, stretávky, networking ohľadom investovania a financií
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
Používateľov profilový obrázok
filip glasa
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 11207
Dátum registrácie: Št 30 11, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Bratislava
Been thanked: 1 time
Kontaktovať používateľa:

Money expo

Príspevok od používateľa filip glasa »

Taký miš maš, že by som tam nešiel ani keby som mal čas. Ale ak by sa dalo vyberať len podľa prednášok jednotlivo, tak by som sa pozrel na Jana Dvořáka, na tie prdnášky o víne, umení, Dana Gladiša, Milan Tomášek.
http://www.money-expo.cz/prednasejici.htm" onclick="window.open(this.href);return false;
program:
http://www.money-expo.cz/program.htm" onclick="window.open(this.href);return false;

Od Iva Tomana po Larry Williamsa
kapucko
Príspevky: 1
Dátum registrácie: Po 23 05, 2011 10:16 am

Re: Money expo

Príspevok od používateľa kapucko »

Co to povídáte za hlouposti - pokud se podíváte na cizí EXPA, tak zjistíte, že dnes můžete investovat téměř do čehokoliv - investování není už jenom o obchodování akcií akcií, komodit a nebo dluhopisů. Já osobně se půjdu podívat na pana Železného, za kterého každý občan včetně kojenců zaplatil 10000 Kč, zajímá mě jeho sbírka obrazů a víno, které podle mě má víno vysoký potenciál. A špatný nemusí být ani Gladiš. A za 3000,- Kč, to je zadarmo.
Používateľov profilový obrázok
filip glasa
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 11207
Dátum registrácie: Št 30 11, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Bratislava
Been thanked: 1 time
Kontaktovať používateľa:

Re: Money expo

Príspevok od používateľa filip glasa »

ja som písal, že sú tam dobré jednotlivé prednášky. A zhodneme sa na tom, že by nás zaujímalo víno, umenie a Dan Gladiš. Ale napr. taký Ivo Toman tam je dosť od veci.
Proste ma nezaujímajú samozvaní guruovia ani produktové prezentácie diamantov a spol., ale len prá vybraných prednášok. A ak je taká akcia myslená ta, že tam strávim celý víkend, tak je to od veci, lebo na Iva Tomana asi nebude moc investorov zvedavých.
Airmike
Guru Member ****
Príspevky: 2307
Dátum registrácie: Ut 18 05, 2010 10:17 am
Has thanked: 6 times
Been thanked: 28 times

Re: Money expo

Príspevok od používateľa Airmike »

kazdy si tam najde to svoje. mna napriklad toman bavi. viac ako vino :)
Používateľov profilový obrázok
filip glasa
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 11207
Dátum registrácie: Št 30 11, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Bratislava
Been thanked: 1 time
Kontaktovať používateľa:

Re: Money expo

Príspevok od používateľa filip glasa »

Ale najviac platíš v cene vstupenky za Larry Williamsa. A ten by mňa nebavil. Dá sa kúpiť jednodňová, ale zase ja by som si vybral jednu - dve veci aj z druhého dňa.
danny779
Príspevky: 1
Dátum registrácie: Po 23 05, 2011 12:02 pm

Re: Money expo

Príspevok od používateľa danny779 »

Nic ve zlém, ale já jsem fanoušek LW a mohu opravdu říci, že suma 3000 Kč, je opravdu směšná, myslím, že cca před 6 lety byl v Evropě a tam chtěli za seminář až 5000 EUR, což bylo tenkrát pro mě nepřijatelné. Krom toho podle mě je to asi jeho poslední výlet do Evropy v životě, protože na stará kolena v 70 letech se mu asi nebude chtít cestovat. Avzhledem k tomu, že je to pořád nejlepší trader na světě, tak se na něj půjdu velice rád podívat a poslechnout si ho. Prý je to super spekar, který umí udělat přednášku velice záživnou, nestane se vám, že při ní usnete, jsem na to zvědaví.
Airmike
Guru Member ****
Príspevky: 2307
Dátum registrácie: Ut 18 05, 2010 10:17 am
Has thanked: 6 times
Been thanked: 28 times

Re: Money expo

Príspevok od používateľa Airmike »

danny779

nepochybujem ze za prednasku LW je 3000Kc smiesna suma, a ze jeho prednasky su skvele. ale o tom ze je to najlepsi trader na svete by som bol opatrny. je urcite najznamejsi, lebo je to jeho biznis.
ale najlepsi trader na svete rozhodne nema na rocnom track recorde 900k ako LW.

kazdopadne pre fanusikov starej skoly to moze byt zaujimava prednaska.
Používateľov profilový obrázok
filip glasa
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 11207
Dátum registrácie: Št 30 11, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Bratislava
Been thanked: 1 time
Kontaktovať používateľa:

Re: Money expo

Príspevok od používateľa filip glasa »

ano, kto je fanúšikom LW, tak tá suma 3000 CZK je super. V podstate máš pravdu - ak by som chcel ísť na 2-3 menšie prednášky ľudí čo tam vystúpia, tak ma to vyjde drahšie. Takže cenovo sa tieto veľké akcie vyplatia.
Stirl021
Príspevky: 1
Dátum registrácie: St 08 06, 2011 10:56 am

Re: Money expo

Príspevok od používateľa Stirl021 »

Prodám kód na slevu 1000 Kč na vstupenku na Money Expo. Cena kuponu 400 Kč.
jonatanus
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3224
Dátum registrácie: Št 12 04, 2007 4:02 am

Re: Money expo

Príspevok od používateľa jonatanus »

je v cene aj blici sacok? a vendelin nemal cas?
Airmike
Guru Member ****
Príspevky: 2307
Dátum registrácie: Ut 18 05, 2010 10:17 am
Has thanked: 6 times
Been thanked: 28 times

Re: Money expo

Príspevok od používateľa Airmike »

Stirl021 napísal:Prodám kód na slevu 1000 Kč na vstupenku na Money Expo. Cena kuponu 400 Kč.

:D :D :D ,dobry biznis predavat ,ked ho rozposielali zadarmo ;)
Napísať odpoveď

Návrat na "Školenia. semináre. stretnutia"