ako naložiť so zarobenými peniazmi...

Zadajte dopyt na konkrétnu požiadavku sporenia, investovania či poistenia seba, alebo rodiny, alebo vypracovanie finančného plánu.
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
carlos5112
Príspevky: 2
Dátum registrácie: So 20 07, 2013 8:13 pm

ako naložiť so zarobenými peniazmi...

Príspevok od používateľa carlos5112 »

Zdravím,

pred pár dnami som tu založil topic http://ako-investovat.sk/diskusia/viewt ... =51&t=4638 kde som sa pýtal, kde mám investovať 3500€-5000€. Pre preštudovaní mnohých diskusií som sa rozhodol, že obdarujem svojich blízkych(oco bude mat 50tku tak mu kúpim prelet lietadlom nad Liptovom, sestre laptor, mame zrkadlovku, kamošom rôzne prezenčné darčeky ich oblubených klubov, kedže sme veľkými milovníkmi futbalu.....), ďalšiu časť miniem na seba(VZDELANIE- kedže chcem po doštudovaní VŠ ísť do zahraničia chcem sa prihlásiť na jaz. školu a naučiť sa rozprávať anglicky a španielsky, dovolenka, hodinky, oblečko, zdravá výživa, športové vybavanie,..) a 1000eur by som chcel investovať do športového stávkovania a toto je presne to prečo zakladám tento topic..Nepochybujem o tom, že VIP tipy naozaj existujú, pretože poznám ľudí ktorí pôsobili v najvyšších hokejových,futbalovych ligách na slovensku a hovorili mi ako to funguje. Oplatí sa teda "investovať" do športového stávkovania?? Dokázal by som ísť do rizika, kedže mám príjem aj na slovensku (cca 200eur/mesiac) a momentálne zarobím v USA na deň 100eur, takže určitá strata by mi až tak neuškodila. Okolo 500eur by som si chcel ešte odložiť na účet, kebyže sa stane niečo neočakávané.

Ďakujem :wink:
davoo
Silver Member *
Príspevky: 295
Dátum registrácie: Pi 10 02, 2012 10:37 am

Re: ako naložiť so zarobenými peniazmi...

Príspevok od používateľa davoo »

VIP tipy sú biznis podsvätia. Nie že by som sa do bettingu nejak moc vyznal, ale ľudia čo sa tým živia robia arbitráže, value bets alebo rovno trading na burzách typu betfair.
Používateľov profilový obrázok
rabdo
Gold Member **
Príspevky: 302
Dátum registrácie: Št 02 06, 2011 1:01 pm

Re: ako naložiť so zarobenými peniazmi...

Príspevok od používateľa rabdo »

a ešte si zabudol dať do darčekového koša

výnimočný zážitok z voľného pádu

napr. v SUPER FLY pri Tatralandii :D

http://www.superfly.sk" onclick="window.open(this.href);return false;
Charles Bukowski " svet patrí tým čo sa neposerú "
Používateľov profilový obrázok
filip glasa
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 11207
Dátum registrácie: Št 30 11, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Bratislava
Been thanked: 1 time
Kontaktovať používateľa:

Re: ako naložiť so zarobenými peniazmi...

Príspevok od používateľa filip glasa »

Tu mas super navod ako zarobit na tom stavkovani:

http://skolapodvodu.cz/tipy-na-podplacene-zapasy/" onclick="window.open(this.href);return false;
slimak
Platinum Member ***
Príspevky: 798
Dátum registrácie: Po 08 12, 2008 9:11 pm

Re: ako naložiť so zarobenými peniazmi...

Príspevok od používateľa slimak »

Na stavkovani sa da zarabat,ale bez prace a nervou,ci odbornosti to nepojde. Ja som nestavkoval asi 3-4 mesiace, predtym som sa tomu venoval, necele 3 mesiace. Vynos bol asi 0. Realne som prehral 200 euro.

Dohodnute zapasy. Su iste ja som sa za 20 rokov dostal k tomu 2 krat. Vyslo to. Raz to bolo asi v 1998 bol typ asi z mafianskych kruhov Dubnica doma vyhra - maly kurz Asi 1,6 kurz, druhy remiza v liptovskom mikulasi s kosicami tam to bolo okolo 4. Ked sme to podavali v jednej stavkovej sa to uz nedalo podat. V nike asi ano mozno uz bol slabsi kurz. Teraz ,ked som tipoval online tie 3 mesiace. Nejaky mlady chlapec pisal, ze zvolen prehra v skalici,oni zvolencania dali prvy gol,teda tam bol dobry kurz. Prehrali. Za chvilu dostali par golov a prehrali.

Ci som tomu veril? TOmu chalanovi ano,ci tomu telefonatu tiez. Dal som vacsie sumy,ale polrocny plat by som nedal.

Este ked som tipoval,som sledoval tie zapasy. Pri volejbale o com som nevedel ale som presvedceny,ze bol zmanipulovany zapas. Muzstvo -boli to azerbajcanske dievcata v nejakom europskej lige - azerbajcanci su v tom spicka.
Vyhrali v pohode prve dve sety ,dalsie dve prehrali a posledny v pohode ako prve dve. Proste dobredu vedeli aky bude vysledok. Za stavu 2:0 a takom priebehu aky asi bol kurz na celkovy vysledok 3:2? Ci na jednotlive sety. O tom vedel len mozno majitel a par jeho zamestkanin ani trener - len to asi pochopil v priebehu zapasu.
Napísať odpoveď

Návrat na "Potrebujem investovať, sporiť, poistiť sa"