Breviár investovania a finančných služieb, O. Izakovič

Knihy o investovaní, školenia a iné vzdelávacie produkty v oblasti investovania
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
Používateľov profilový obrázok
filip glasa
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 11207
Dátum registrácie: Št 30 11, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Bratislava
Been thanked: 1 time
Kontaktovať používateľa:

Breviár investovania a finančných služieb, O. Izakovič

Príspevok od používateľa filip glasa »

Sprievodca investičnými a finančnými produktmi vo všetkých etapách a situáciách ľudského života.

Málo kníh vychádza v slovenskom jazyku a ešte menej pôvodných. Tak ma každá takáto poteší. Knihu od ondreja Izakoviča som ešte nečítal, ale nakopírujem sem krátky popis:

Každý, kto sa ocitne zočivoči finančnému produktu, v obchodnom vzťahu, ako klient alebo ako poradca, mal by o jeho fungovaní vedieť čo najviac, aby sa čo najkvalitnejšie rozhodol.

Táto publikácia mu isto pomože, preto by mala mať svoje miesto v knižnici
každého moderného človeka.Zmyslom správne vedeného finančného poradenstva je dosiahnuť taký stav, aby klient mal vo svojom osobnom či rodinnom portfóliu finančné produkty, ktoré napĺňajú jeho predstavy o dosiahnutí životných cieľov.

Aby sa tak stalo, je potrebné, aby klient rozumel základným funkciám finančných produktov, ktoré bude využívať a aby poradca mal k dispozícii informácie, ktoré mu pomôžu pri riadení a zmenách klientovho finančného portfólia za účelom zlepšovania jeho kvality. Preto každý určite ocení súbor informácií o charakteristikách a princípoch fungovania finančných produktov a služieb, ktoré táto publikácia prináša.

Cieľom publikácie je prispieť ku kvalite finančného poradenstva na Slovensku a rozšíriť finančnú gramotnosť verejnosti. Je písaná zrozumiteľným jazykom, encyklopedické usporiadanie jednotlivých kapitol a častí umožňuje rýchlu orientáciu a vyhľadanie potrebných informácií a upútavky pri texte prehľadne zvýrazňujú hlavné myšlienky.

Knižka je vhodná pre každého čitateľa a vhodne vypĺňa medzeru v knižnej produkcii odbornej a investičnej literatúry. Publikáciu odporúčame všetkým klientom, finančným poradcom a ostatným záujemcom na získanie prehľadu v tejto oblasti.


Ondrej Izakovič:
Breviár investovania a finančných služieb
Počet strán: 174
Bežná cena publikácie: 350,- Sk
Cena dobierky po zľave: 300,- Sk

Žiadajte v kníhkupectvách alebo u vydavateľa:
September spol. s r.o.
Odbojárov 5, 831 04 Bratislava,
tel.: 02/44454154, fax: 02/44454160,
mail: sept@september.sk

Používateľov profilový obrázok
filip glasa
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 11207
Dátum registrácie: Št 30 11, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Bratislava
Been thanked: 1 time
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa filip glasa »

Knihu som práve do čítal. Je dobrá aj keď ste už nejaké knihy o investovaní prečítali, lebo je to šlabikár o finančných produktoch a ja osobne som sa tam dozvedel dosť informácií ktoré som pred tým nepoznal, keďže má širší záber. Napr. o poistkách som takmer nič nevedel.

Vrelo doporučujem každému kto nemá nejaký ucelený prehľad o fin. produktoch a ich účeloch na Slovensku.
B.B.
Príspevky: 10
Dátum registrácie: Po 03 12, 2007 4:44 pm

Re: Breviár investovania a finančných služieb, O. Izakovič

Príspevok od používateľa B.B. »

O tej knihe som uz pocula, ale je nedobytna. Vo vydavatelstve September tvrdia, ze sa da objednat len cez kupon v casopise Investor, v tom casopise vsak ziadny taky kupon nie je.
Ako ste sa k nej dostali Vy ?
Nepoziciate :-) ?

brezna@vup.sk
Používateľov profilový obrázok
filip glasa
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 11207
Dátum registrácie: Št 30 11, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Bratislava
Been thanked: 1 time
Kontaktovať používateľa:

Re: Breviár investovania a finančných služieb, O. Izakovič

Príspevok od používateľa filip glasa »

skúsil by som sa obrátiť priamo na autora.

http://www.etrend.sk/generate_page.php?page_id=90916

prípadne jednu knihu som dal aj sem do súťaže :-)
B.B.
Príspevky: 10
Dátum registrácie: Po 03 12, 2007 4:44 pm

Re: Breviár investovania a finančných služieb, O. Izakovič

Príspevok od používateľa B.B. »

Pan Izakovic nereaguje.
Prosim Ta, posli mi link na Tvoju sutaz, kde davas "Breviar Investovania" ako cenu.

Inak, ak ma niekto zaujem tuto knihu predat, kupila by som - asi si sam inzerat do bazaru.
Používateľov profilový obrázok
filip glasa
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 11207
Dátum registrácie: Št 30 11, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Bratislava
Been thanked: 1 time
Kontaktovať používateľa:

Re: Breviár investovania a finančných služieb, O. Izakovič

Príspevok od používateľa filip glasa »

aha, súťaž už skončila a niekto ju vyhral.

Môžem doporučiť niečo podobné:
http://ako-investovat.sk/viewtopic.php?f=13&t=746
http://ako-investovat.sk/viewtopic.php?f=13&t=37
Napísať odpoveď

Návrat na "Knihy, literatúra o investovaní"