Magazín ako investovať

Investovanie, financie, sporenie

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Podnikateľské nápady

CMSko alebo plugin na grafy

Pred vyše rokom som hľadal nejaký nástroj s pomocou ktorého by som spravoval dáta a zobrazoval grafy tu na webe. Výsledok je tu v sekcii grafy. Riešenie ktoré som nakoniec použil nie je až také dokonalé, ale nič lepšie som nenašiel.

Celý článok...
 

Portál na predaj európskeho tovaru v USA

John Vanhara nedávno zverejnil krátke video o tom ako predávať tovary z európy v USA. Je to skôr len taký nápad pre ľudí čo sa ho pýtajú či by im nepomohol s predajom svojich výrobkov v Amerike.

Celý článok...
 

Vydávanie a predaj ekníh

Keď som mal internetové kníhkupectvo, tak som sa stretol s dosť autormi, ktorý mali problém distribuovať svoju knihu do eshopov a kníhkupectiev. Aj keď si knihu celú sami vydáte a zaplatíte, a ľudia sú ochotní kupovať ju, tak to ešte neznamená, že sa dostane do kníhkupectiev a eshopov. Pracovať s autorom/vydavateľstvom ktoré ponúka jednu knižku je pre väčšinu eshopov a kníhkupcov problematické.

Celý článok...
 

Bezcenné nápady

Podnikateľské nápady sú bezcenné. Naozaj nemajú žiadnu cenu. Nedajú sa predať, nemá význam ich chrániť ani podpisovať dohody o mlčanlivosti. Na dôkaz toho, že to s ich bezcennosťou myslím vážne, som začal písať nápady ktoré sa mi dlhšie držia v hlave ako články na internet. Ide samozrejme o bezcenné nápady, takže mi za ne nemusíte platiť a ani dať podiel vo firme.

Celý článok...
 

Zvyšovanie príjmov z reklamy

Ako umiestniť reklamné odkazy a bannery na webstránku a zvýšiť príjem z reklamy? Ako monetizovať vašu internetovú stránku, aké affiliate programy použiť a čo na webe odporúčať?

Celý článok...
 


Asociácia obchodníkov s cennými papiermi

Anketa

Vráti sa Grécko ku drachme?