Magazín ako investovať

Investovanie, financie, sporenie

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

StartupWeekend v Košiciach

Sú na východe lepší IT podnikatelia ako v Bratislave? Ak áno, tak to môžete ukázať na najbližšom košickom StartupWeekende už 5. Októbra. Tu je pozvánka:

 

Máš dobrý nápad a nevieš, ako ho pretaviť do reality? Si kreatívny, proaktívny a naklonený myšlienke startupov? Víkendový biznis maratón Startup weekend Košice je ako stvorený pre Teba!

Už 5. až 7. októbra 2012 sa v Univerzitnej knižnici TUKE stretnú nadšenci z radov študentov, freelancerov, podnikateľov, investorov, či sponzorov na podujatí celosvetového formátu. Počas 54 hodín dostaneš možnosť rozvíjať svoj potenciál, kreatívne tvoriť, stimulovať iných, inšpirovať a učiť sa, či získavať spätnú väzbu na svoje nápady, idey, podnikateľské myšlienky. Ale hlavne spoznávať a zabávať sa!

Čo je Startup Weekend?

• stretnutie nadšencov pre startup-y, ktorí počas 54 hodín menia svoje nápady na realitu
• prepojenie inovatívnych ideí začínajúcich podnikateľov s praktickými skúsenosťami podnikateľov
• získavanie spätnej väzby na nové nápady

Pre koho to je?

Pre kohokoľvek – stačí byť kreatívny, otvorený spolupráci a mať zaujímavý nápad. Je to pre ľudí z biznisu, IT, dizajnérov, developerov a iných nadšencov.

Ako na to?

Jednoducho. Zaregistruj sa, príď, prezentuj svoj nápad, nájdi si svoj tím a hor sa do toho. Využi kreativitu a nápady iných, rady mentorov - skúsených podnikateľov a meň svoju podnikateľskú myšlienku na reálny biznis priamo pred očami potenciálnych klientov a investorov. Najlepší vyhráva inšpiratívny kreatívny pobyt v Rotterdame a získava šancu nájsť si investora pre svoj biznis. Zaujalo Ťa to? Zaregistruj sa ešte dnes!

Dosť bolo rečí, viac na www.kosice.startupweekend.org.
http://www.facebook.com/swKosice a #swKosice.

Diskusia o StartupWeekende kde sa môžete popýtať na podrobnosti.

 

Asociácia obchodníkov s cennými papiermi

Anketa

Vráti sa Grécko ku drachme?