Šetriť áno, ale iba efektívne Ako-investovat.sk .


Založenie spoločnosti trvá približne dva týždne a je to proces plný vyplňovania formulárov, čakania v radoch na úradoch a byrokracie. Zákony vám vstup do podnikania veľmi neuľahčujú, no je tu niekto, kto je ochotný vám pomôcť vykročiť pravou nohou do vašej novej životnej etapy. Pomôže vám tak, že tento proces nebudete musieť vôbec podstúpiť. Ako to je možné?

 

Nechajte založenie spoločnosti na iných

 

Využite služby Company Consulting a nechajte založenie s.r.o. na profesionálov. Nemusíte nič robiť, spoločnosť za vás založí firmu na kľúč. Budete mať firmu s menom, ktoré ste jej vybrali vy, s predmetmi podnikania, ktoré ste si vybrali vy a pritom ste nemuseli navštíviť ani jeden jediný úrad či vyplniť formulár s kolkovanou žiadosťou. Jediné, čo musíte urobiť, je podpísať potrebné dokumenty. A dva týždne, ktoré trvá proces zakladania, môžete využiť efektívnejšie.

 

Nezabúdajte na sídlo spoločnosti

 

Každá spoločnosť musí mať zapísané svoje sídlo v obchodnom registri. No čo robiť v takom prípade, keď nemáte nehnuteľnosť a kanceláriu nepotrebujete? Ako prvé riešenie vám napadne prenajať kancelárskych priestorov za veľké peniaze. Áno, je to logické, no skúste pátrať po iných možnostiach. Napríklad virtuálna kancelária vám ušetrí stovky eur mesačne. O čo ide? Platíte iba za dlhodobý prenájom adresy, ktorú si zapíšete ako sídlo spoločnosti do ORSR. Výhodné je to hlavne pre tých, ktorí pracujú z domu alebo v teréne a nepotrebujú kancelárske priestory.

 

Šetrite tam, kde to nepocítia klienti

 

Šetrenie nie je zlá vec, no nikdy to nerobte tam, kde by to mohlo uškodiť vašim klientom, zamestnancom či obchodným partnerom. Optimalizujte svoje výdavky, dane, náklady na energiu, používajte iba čiernu náplň do tlačiarne, výraznú čiastku ušetríte aj vďaka virtuálnemu sídlu alebo necestujte kvôli každej drobnosti za partnerom a vyriešte to telefonicky. Spôsobov ako efektívne šetriť, je množstvo, toto je len niekoľko z nich.

Meno:
E-mail
(nebude zverejnený):
Komentár:
Antispam:
Počet dní v roku:


Okomentuj článok

Najnovšie články

Fidelity uvádza fond zameraný na udržateľné vodné a odpadové hospodárstvo

wednesday
05.12.2018
Fondy a ETF | redakcny clanok

Blue chip akcie, ktorým sa darí v takmer v každom čase

tuesday
04.12.2018
Akcie | juraj.kisak

Investujte rozumne a do správnych fondov. Ako na to?

tuesday
20.11.2018
Reklamný článok | redakcny clanok

Akcie vzrástli po posledných tzv. „polčasových voľbách“ v USA. Zopakuje sa opäť tento scenár?

thursday
15.11.2018
Akcie | redakcny clanok

Zaujímavé grafy z pohľadu TA (4)

monday
12.11.2018
Investície | redakcny clanok