Online broker LYNX vstupuje na slovenský trh a ponúka klientom bonus €200 Ako-investovat.sk .


Dynamicky sa rozvíjajúci online broker LYNX rozširuje svoju pôsobnosť tiež na slovenský trh. Slovenskí investori majú naviac možnosť získať bonus €200 po založení účtu a začiatku obchodovania.  

 

 

Online broker LYNX od júna ponúka svoje služby tiež na Slovensku, ktoré sa tak stalo už 7 európskou krajinou, v ktorej spoločnosť pôsobí. V roku 2015 získal LYNX v Českej republike ocenenie Broker Roka a obdobné ocenenie získal LYNX čerstvo tiež v Nemecku od rešpektovaného finančného denníka Handelsblatt a v Holandsku.

 

Aké unikátne výhody LYNX investorom prináša?

 

LYNX ponúka začínajúcim i pokročilým investorom možnosť investovať na viac ako 100 burzách v 24 krajinách do akcií, opcií, futures, forex, ETF, certifikátov, dlhopisov a ďalších inštrumentov. „Okrem bezkonkurenčnej šírky trhov a investičných inštrumentov ponúka LYNX tiež extrémne nízke náklady na investovanie, ktoré na slovenskom trhu nemajú obdobu,“ hovorí Jonáš Mlýnek, riaditeľ českej a slovenskej pobočky LYNX.

 

Porovnajte nižšie poplatky LYNX s ostatnými brokermi pôsobiacimi na Slovensku.

Prístup na globálne trhy je zaistený prostredníctvom pokročilej obchodnej platformy Trader Workstation alebo novo vytvorenej webovej platformy LYNX Basic, ktorá patrí medzi najpokročilejšie platformy svojho druhu. K dispozícii sú tiež platformy pre obchodovanie cez mobilný telefón a tablet.

 

„Unikátne investičné podmienky sú naviac doplnené špičkovou klientskou podporou, na ktorú kladieme silný dôraz. Naši investiční špecialisti majú dlhoročné skúsenosti z reálneho obchodovania a preto radi a ochotne pomáhajú klientom skrátiť cestu k ziskom. Individuálny prístup ku každému klientovi v oblasti zaškolenia a prediskutovania stratégie je samozrejmosťou, “ doplňuje Jonáš Mlýnek. 

 

Posuňte svoje investovanie na vyšší level a získajte bonus €200

 

LYNX ponúka slovenským investorom bonus vo výške €200, ak si otvoria účet do konci júla a začnú obchodovať. Viac informácií k tomu, ako získať bonus je k dispozícii TU.

 

„Chceme, aby čo najviac investorov objavilo výhody, a preto ponúkame zaujímavý bonus na začiatok. Jeho získanie je jednoduché pre začínajúcich aj aktívnych investorov,“ uzatvára Jonáš Mlýnek. 

 

 

O LYNX B.V.

Jeden z najdynamickejšie rastúcich európskych online brokerov. Aktuálne má viac než 30 000 klientov po celej Európe. V roku 2006 bol založený v Holandsku a krátko na to expandoval do Nemecka, Belgicka a Českej republiky. Naviac pôsobí tiež vo Fínsku, Francúzsku a teraz tiež na Slovensku. Vďaka veľkej obľube medzi investormi získal mnoho prestížnych ocenení.

 


rad by som k bonusu podotkol, ze ak ma rovnake podmienky ako v CR, tak ste nuteni urobit minimalne 20 obchodov s objemom minimalne 1000 EUR , cize nakup za 20000 EUR a nasledne dostanete 200€ - samozrejme 20 pokynov k nakupu stoji 100€ a tak bonus je uctyhodnych 0,5% :) Pridal: Frosy dňa 07.06.2016 o 23:41

uboziaci si nedokazali ani nechat skontrolovat hlavnu stranku niekomu, kto vie po slovensky. v jednej a to hned prvej vete 2 chyby, stranka natiahnuta do aleluja, ze sa ani neozbrazi cely text na obrazku, naozaj broker roka... asi im uz nezostali peniaze na profesionalov, tak si nechali spravit web nejakym amaterom vo wordpresse - najhackovanejsej platforme na svete. tym by som urcite svoje peniaze spravovat nenechal Pridal: fero hora dňa 10.06.2016 o 14:51

Lynx nie je zly maju dobru podporu hlavne pre ludi co nevedia po anglicky to moze byt vyhoda.
Je to broker ale hlavne pre tych co malo obchoduju tj. ak otvarate obchod raz za 3mesiace :D to moze byt fajn ale ak robite viac obchodov za mesiac tak vas tie ich poplatky mozu vyjst drahsie ako u IB.
Mensia vyhoda tu je minimalny vklad oproti IB kde to je 10tis.

Pri OPCIACH 4usd za otvorenie jednej pozicie ( 1 leg) a zavretie znova 4usd. samozrejme kedze mame strategie ako Vertical spread tak sa to rovna uz 2x tolko . pri takom IC to uz je 4x.. oproti IB kde za otvorenie je 2usd tusim iba.

Zatial pouzivam Lynx ale coskoro ho budem za Interactive Broker (IB)
Pridal: akira dňa 26.07.2016 o 13:08
Meno:
E-mail
(nebude zverejnený):
Komentár:
Antispam:
Počet dní v roku:3 Komentáre Galéria (3)

Najnovšie články

Ste v II. pilieri? Toto by ste si mali určite prečítať

TLAČOVÁ SPRÁVA: Historicky najväčšia investícia do fintech startupu v SR

monday
18.03.2019
Investície | redakcny clanok

Zaujímavé grafy z pohľadu TA (5)

wednesday
27.02.2019
Investície | redakcny clanok

ETF, ktoré sa zameriavajú na rast dividend

wednesday
27.02.2019
Fondy a ETF | juraj.kisak

Fidelity uvádza fond zameraný na udržateľné vodné a odpadové hospodárstvo

wednesday
05.12.2018
Fondy a ETF | redakcny clanok
Prihláste sa na odber
noviniek od ako-investovat.sk

E-mail:

Nájdi si finančného poradcu

Chcem investovať
Chcem sa poistiť
Katalóg poradcov a finančníkov


Ďalšie články tejto kategórie

Finančná kalkulačka

Vklad: €/mes.
Úrok: % p.a./rok
Obdobie: rok(ov)