Online broker LYNX vstupuje na slovenský trh a ponúka klientom bonus €200

07.06.2016  /  Redakcia

Dynamicky sa rozvíjajúci online broker LYNX rozširuje svoju pôsobnosť tiež na slovenský trh. Slovenskí investori majú naviac možnosť získať bonus €200 po založení účtu a začiatku obchodovania.  

Online broker LYNX od júna ponúka svoje služby tiež na Slovensku, ktoré sa tak stalo už 7 európskou krajinou, v ktorej spoločnosť pôsobí. V roku 2015 získal LYNX v Českej republike ocenenie Broker Roka a obdobné ocenenie získal LYNX čerstvo tiež v Nemecku od rešpektovaného finančného denníka Handelsblatt a v Holandsku.

Aké unikátne výhody LYNX investorom prináša?

LYNX ponúka začínajúcim i pokročilým investorom možnosť investovať na viac ako 100 burzách v 24 krajinách do akcií, opcií, futures, forex, ETF, certifikátov, dlhopisov a ďalších inštrumentov. „Okrem bezkonkurenčnej šírky trhov a investičných inštrumentov ponúka LYNX tiež extrémne nízke náklady na investovanie, ktoré na slovenskom trhu nemajú obdobu,“ hovorí Jonáš Mlýnek, riaditeľ českej a slovenskej pobočky LYNX.

Porovnajte nižšie poplatky LYNX s ostatnými brokermi pôsobiacimi na Slovensku.

Prístup na globálne trhy je zaistený prostredníctvom pokročilej obchodnej platformy Trader Workstation alebo novo vytvorenej webovej platformy LYNX Basic, ktorá patrí medzi najpokročilejšie platformy svojho druhu. K dispozícii sú tiež platformy pre obchodovanie cez mobilný telefón a tablet.

„Unikátne investičné podmienky sú naviac doplnené špičkovou klientskou podporou, na ktorú kladieme silný dôraz. Naši investiční špecialisti majú dlhoročné skúsenosti z reálneho obchodovania a preto radi a ochotne pomáhajú klientom skrátiť cestu k ziskom. Individuálny prístup ku každému klientovi v oblasti zaškolenia a prediskutovania stratégie je samozrejmosťou, “ doplňuje Jonáš Mlýnek. 

Posuňte svoje investovanie na vyšší level a získajte bonus €200

LYNX ponúka slovenským investorom bonus vo výške €200, ak si otvoria účet do konci júla a začnú obchodovať. Viac informácií k tomu, ako získať bonus je k dispozícii TU.

„Chceme, aby čo najviac investorov objavilo výhody, a preto ponúkame zaujímavý bonus na začiatok. Jeho získanie je jednoduché pre začínajúcich aj aktívnych investorov,“ uzatvára Jonáš Mlýnek. 

O LYNX B.V.

Jeden z najdynamickejšie rastúcich európskych online brokerov. Aktuálne má viac než 30 000 klientov po celej Európe. V roku 2006 bol založený v Holandsku a krátko na to expandoval do Nemecka, Belgicka a Českej republiky. Naviac pôsobí tiež vo Fínsku, Francúzsku a teraz tiež na Slovensku. Vďaka veľkej obľube medzi investormi získal mnoho prestížnych ocenení.

ako-investovat.sk

Európska únia

Ako-investovat.sk

Tieto články Vám prináša kolektív nášho neúnavného redakčného tímu. Máš záľubu v investíciach? Pridaj sa k nám aj ty.