Založenie s.r.o. so zľavou

12.07.2013  /  Admin

Nedávno som si zakladal s.r.o. s názvom Ako-investovat.sk s.r.o. 🙂 na účely fakturácie inzercie a partnerstiev na tomto webe. Živnosť som pozastavil už dávnejšie a moja druhá firma má celkom iné zamerania. A okrem toho je platca DPH, čo nie každému zákazníkovi môže vyhovať.

Jednoducho som sa rozhodol, že si založím pre tento web úplne novú samostatnú firmu. So spoločnosťami čo zakladajú  s.r.o. som sa dovtedy stretol tri krát. Spokojnosť bola skôr priemerná. Ani zlé ani dobré.

Tento krát som si vybral na založenie s.r.o. firmáreň.sk. Dozvedel som sa o nich tak, že sa ma pýtali, či by som neodkazoval na ich stránku na zakladanie firiem. Klasická inzercia – predaj odkazu v článku. Firmárni som dal celkom inú ponuku – vypýtal som si zľavu na založenie mojej novej firmy a vyjedal som ďalšiu zľavu pre čitateľov ako-investovat.sk. 

Bežne firmáreň zakladá sročky za 275 eur. Je to kompletná cena vrátane kolkov, poplatkov, dokumentov atď. Pre čitateľov ako-investovat.sk som dohodol zvýhodnenú cenu 231,75 eur za založenie firmy. 

Firmu si založíte za 231,75 veľmi jednoducho vyplnením formuláru na internete  v ktorom zadáte zľavový kód  fv203ytks3. Prípadne do kolónky “kde ste sa o nás dozvedeli” napíšte: ako-investovat.sk. Po vyplnení formuláru vám prídu dokumenty emailom. Tieto dokumenty podpíšete, dva z nich u notára alebo na matrike, a pošlete naspäť do firmárne. Prípadne si od firmárne vyžiadate kuriéra a on pre dokumenty príde. Potom už len počkáte na výpis z obchodného registra a živnostenský list, ktorý vám pošle firmáreň poštou.

Jednoduchý postup:

Pre jednoduchú s.r.o. s neviazanými živnosťami vás kompletné založenie so všetkými poplatkami na obchodnom aj živnostenskkom registri vyjde po zľave 231,75 eur. Mimo to platíte len za overenie podpisov u notára, alebo na matrike. Založenie firmy cez firmáreň ma neotravovalo, lebo nebolo treba nič extra dohadovať, posielať word dokumenty hore – dole a podobne. Všetko prebehlo cez web, jednoducho a vyzdvihnutie dokumentov bolo kuriérom. 

Platnosť je do konca marca 2016 s možnosťou predĺžiť ako aktualizačný proces.

Ak si cez firmáreň založíte firmu, tak mi dajte vedieť spätnú väzbu či bolo všetko OK (feedback@ako-investovat.sk).

 

ako-investovat.sk

Európska únia

Ako-investovat.sk

Ostatné články evidované pod administrátorom webu, autorsky nezaradené. Máš chuť prispievať aj ty? Neváhaj nás osloviť.