Porada.sk - skrytý šampión slovenského internetu Ako-investovat.sk .


Na Slovensku existuje ekonomický portál, ktorý má návštevnosť vyššiu ako eTrend aj ako HNonline. Je to zároveň komunitný web, ktorý má návštevnosť vyššiu ako populárny modrykonik.sk. A v marci jeho návštevnosť prekonala návštevnosť portálov pluska.sk, tvnovniny.sk aj centrum.sk. 

 

Tipnite si koho je to návštevnosť?

 

 

V marci tohoto roku prekonala Porada.sk miliónovú návštevnosť. Každý vie, že existuje, ale nikto jej netipuje takéto čísla. Keď mi Richard Bachan pred rokmi poslal print screen vtedy iba s polmiliónom, bol som prekvapený. A prekvapilo to každého, s kým som o tom hovoril. O pár rokov neskôr má Porada dvojnásobok. 

 

Pomáha jej v tom samozrejme aj štátna správa, parlament a ministerstvá spravodlivosti, financií a sociálnych vecí. Neustále zmeny nútia ľudií dohľadávať aktuálne informácie na internete. A nie je náhoda, že Porada zverejňuje štatistiku práve na začiatku roka. Vtedy majú podnikatelia a účtovníci logicky najviac roboty s daňovými priznaniami a chodia sa poradiť na Poradu. 

 

Akú návštevnosť má Richardov portál mimo sezóny, nevieme. Odhadom môže byť polovičná oproti prvému kvartálu roka. Ale aj tretinová až polovičná návštevnosť mimo sezóny by ho radila niekam medzi eTrend a HNonline. 

 

Porada nie je v AIMmonitore, takže vieme porovnať presnejšie len marec roku 2013, kedy mala 1 018 014 unikátnych návštevníkov. Portály z AIMmonitora si môžete pozrieť na obrázku nižšie. 

 

Ako to na Slovenskom internete vyzeralo v marci 2013 si pozrite na tomto obrázku:

 

 

Skúste si pozrieť všetky weby z monitoru a ak vás napadne ďalší skrytý šampión, ktorý tam nie je, napíšte jeho meno do komentáru k článku.


Bazos.sk Pridal: Daniel dňa 12.09.2013 o 08:39

Bazos je velmi zaujimavy aj v CR. Spominal ho aj Jan Barta a odvtedy o nom rozmyslam. Skusime nieco aj s Bazosom. Diky za tip. Pridal: filip glasa dňa 12.09.2013 o 10:49

porada je vyborna, bazos detto, csfd tiez. akurat porovnavat google analytics vs aim monitor je porovnavanie hrusiek s jablkami:) Pridal: filip dňa 12.09.2013 o 21:10

Inu metriku nemas, takze nic ine porovnat nevies. Kazdopadne ako odhad toho kde sa Porada pohybuje to uplne v pohode staci. Pridal: filip glasa dňa 13.09.2013 o 07:30
Meno:
E-mail
(nebude zverejnený):
Komentár:
Antispam:
Počet dní v roku:4 Komentáre Galéria (1)

Súvisiace články

Zisky slovenských internetových firiem

monday
19.08.2013
Podnikanie | admin

Najnovšie články

Ste v II. pilieri? Toto by ste si mali určite prečítať

TLAČOVÁ SPRÁVA: Historicky najväčšia investícia do fintech startupu v SR

monday
18.03.2019
Investície | redakcny clanok

Zaujímavé grafy z pohľadu TA (5)

wednesday
27.02.2019
Investície | redakcny clanok

ETF, ktoré sa zameriavajú na rast dividend

wednesday
27.02.2019
Fondy a ETF | juraj.kisak

Fidelity uvádza fond zameraný na udržateľné vodné a odpadové hospodárstvo

wednesday
05.12.2018
Fondy a ETF | redakcny clanok
Prihláste sa na odber
noviniek od ako-investovat.sk

E-mail:

Nájdi si finančného poradcu

Chcem investovať
Chcem sa poistiť
Katalóg poradcov a finančníkov


Ďalšie články tejto kategórie

Finančná kalkulačka

Vklad: €/mes.
Úrok: % p.a./rok
Obdobie: rok(ov)