Porada.sk - skrytý šampión slovenského internetu Ako-investovat.sk .


Na Slovensku existuje ekonomický portál, ktorý má návštevnosť vyššiu ako eTrend aj ako HNonline. Je to zároveň komunitný web, ktorý má návštevnosť vyššiu ako populárny modrykonik.sk. A v marci jeho návštevnosť prekonala návštevnosť portálov pluska.sk, tvnovniny.sk aj centrum.sk. 

 

Tipnite si koho je to návštevnosť?

 

 

V marci tohoto roku prekonala Porada.sk miliónovú návštevnosť. Každý vie, že existuje, ale nikto jej netipuje takéto čísla. Keď mi Richard Bachan pred rokmi poslal print screen vtedy iba s polmiliónom, bol som prekvapený. A prekvapilo to každého, s kým som o tom hovoril. O pár rokov neskôr má Porada dvojnásobok. 

 

Pomáha jej v tom samozrejme aj štátna správa, parlament a ministerstvá spravodlivosti, financií a sociálnych vecí. Neustále zmeny nútia ľudií dohľadávať aktuálne informácie na internete. A nie je náhoda, že Porada zverejňuje štatistiku práve na začiatku roka. Vtedy majú podnikatelia a účtovníci logicky najviac roboty s daňovými priznaniami a chodia sa poradiť na Poradu. 

 

Akú návštevnosť má Richardov portál mimo sezóny, nevieme. Odhadom môže byť polovičná oproti prvému kvartálu roka. Ale aj tretinová až polovičná návštevnosť mimo sezóny by ho radila niekam medzi eTrend a HNonline. 

 

Porada nie je v AIMmonitore, takže vieme porovnať presnejšie len marec roku 2013, kedy mala 1 018 014 unikátnych návštevníkov. Portály z AIMmonitora si môžete pozrieť na obrázku nižšie. 

 

Ako to na Slovenskom internete vyzeralo v marci 2013 si pozrite na tomto obrázku:

 

 

Skúste si pozrieť všetky weby z monitoru a ak vás napadne ďalší skrytý šampión, ktorý tam nie je, napíšte jeho meno do komentáru k článku.


Bazos.sk Pridal: Daniel dňa 12.09.2013 o 08:39

Bazos je velmi zaujimavy aj v CR. Spominal ho aj Jan Barta a odvtedy o nom rozmyslam. Skusime nieco aj s Bazosom. Diky za tip. Pridal: filip glasa dňa 12.09.2013 o 10:49

porada je vyborna, bazos detto, csfd tiez. akurat porovnavat google analytics vs aim monitor je porovnavanie hrusiek s jablkami:) Pridal: filip dňa 12.09.2013 o 21:10

Inu metriku nemas, takze nic ine porovnat nevies. Kazdopadne ako odhad toho kde sa Porada pohybuje to uplne v pohode staci. Pridal: filip glasa dňa 13.09.2013 o 07:30
Meno:
E-mail
(nebude zverejnený):
Komentár:
Antispam:
Počet dní v roku:4 Komentáre Galéria (1)

Súvisiace články

Zisky slovenských internetových firiem

monday
19.08.2013
Podnikanie | Filip Glasa

Najnovšie články

Je čas opustiť akciový trh?

tuesday
18.09.2018
Trhy a makro | Redakčný článok

Merck a Pfizer profitujú

friday
31.08.2018
Akcie | Juraj Kišák

Poznáte základy investovania?

thursday
30.08.2018
Reklamný článok | Redakčný článok

Top 5 pozícií v portfóliu Warren Buffetta

friday
24.08.2018
Akcie | Juraj Kišák

Zaujímavé grafy z pohľadu TA (3)

tuesday
21.08.2018
Investície | Redakčný článok
Prihláste sa na odber
noviniek od ako-investovat.sk

E-mail:

Nájdi si finančného poradcu

Chcem investovať
Chcem sa poistiť
Katalóg poradcov a finančníkov


Ďalšie články tejto kategórie

Finančná kalkulačka

Vklad: €/mes.
Úrok: % p.a./rok
Obdobie: rok(ov)