Investujte do vlastnej firmy Ako-investovat.sk .


Podnikanie nie je len zárobková činnosť. Vyžaduje viac pozornosti ako iné bežné zamestnania, avšak ponúka aj oveľa viac. Vlastnou šikovnosťou si tak môžete zarobiť nemalú čiastku a nie ste odkázaný na mesačný plat. Iste, nie vždy sa darí, no to je riziko pri každom investovaní. Dvere otvorené tak majú najmä šikovní podnikatelia, ktorí sa vedia obracať. Poznať potreby trhu je dôležité, s tým Vám môžu pomôcť viaceré prieskumy, avšak Vaše konečné rozhodnutia sú len na Vás. Nikto Vám presne nepovie čo máte robiť, vyžaduje si to teda aj istú dávku intuície.

 

Začiatky sú ťažké, čaká Vás celkom nový režim aj pracovné povinnosti. Podnikanie vyžaduje čas a skúsenosti. Tie nadobudnete postupne, netreba sa hneď vzdávať. No čas si nekúpite, ale získať ho viac môžete tým, že svoje starosti prenecháte iným. Založenie s.r.o. vyžaduje Vašu pozornosť, no ak sa obrátite na odborníkov, bude Vaša firma v Obchodnom registri zapísaná oveľa skôr. Takúto pomoc nájdete aj na www.companyconsulting.sk.

 

Svoju firmu si však môžete aj kúpiť, hľadajte však spoľahlivý predaj firiem. Ready made ponúkajú  bezstarostné a rýchle podnikanie.

 

K úspešnému podnikanie Vám tak chýbajú už len zákazníci. Tí sú však veľmi dôležití, a tak im musíte vyjsť v ústrety. Je potrebné ich motivovať, aby nakupovali práve od Vás. Internet je v tomto ohľade nenahraditeľný. Server housing poskytne dostatok priestoru na webe aj pre Vašu činnosť. Ponúka Vám ho aj spoločnosť VNET a.s.

 

Pre obchodných partnerov však musíte byť vždy zastihnuteľný. Preto sa dobrý podnikateľ nepohne ani na krok bez svojho notebooku a mobilu. Najnovší mobil Samsung však ponúka hovory, sms aj internet v jednom.

 

Podnikanie ponúka však ešte jednu výhodu. Ak Vás samotné podnikanie omrzí, alebo si poviete, že je čas posunúť sa ďalej, môžete svoju firmu so ziskom predať.

Meno:
E-mail
(nebude zverejnený):
Komentár:
Antispam:
Počet dní v roku:


Okomentuj článok

Najnovšie články

Fidelity uvádza fond zameraný na udržateľné vodné a odpadové hospodárstvo

wednesday
05.12.2018
Fondy a ETF | redakcny clanok

Blue chip akcie, ktorým sa darí v takmer v každom čase

tuesday
04.12.2018
Akcie | juraj.kisak

Investujte rozumne a do správnych fondov. Ako na to?

tuesday
20.11.2018
Reklamný článok | redakcny clanok

Akcie vzrástli po posledných tzv. „polčasových voľbách“ v USA. Zopakuje sa opäť tento scenár?

thursday
15.11.2018
Akcie | redakcny clanok

Zaujímavé grafy z pohľadu TA (4)

monday
12.11.2018
Investície | redakcny clanok