Saxo Bank spúšťa revolučný portál s výraznými prvkami sociálnych sietí Ako-investovat.sk .


Aktuálne bola v Kodani slávnostne spustená skúšobná prevádzka novej internetovej sociálnej komunity pre obchodovanie serióznych investorov na stránke TradingFloor.com. Nový portál umožňuje traderom po celom svete zdieľať svoje obchody s kolegami, a tým urobiť z tradingu sociálnu skúsenosť a zážitok.

 

Zakladatelia a riaditelia Saxo Bank, Kim Fournais a Lars Seier Christensen, povedali v spoločnom vyhlásení : „Chceme oslobodiť sily traderov na celom svete na báze peer - to - peer tým, že im umožníme, aby sa prepojili online so skúsenými a podobne uvažujúcimi investormi, ktorí sú už unavení prístupom predajcov z tradičných bánk."

 

Na našej novej stránke umiestnenej na beta.tradingfloor.com môžu investori zdieľať svoje obchody v komunite, kde sú výkonové dáta overované, takže si traderi môžu byť istí výkonom ľudí, ktorých sa rozhodnú nasledovať či napodobňovať. Saxo Bank, špecialista na internetové obchodovanie so sídlom v Dánsku, je prvým veľkým hráčom finančného sveta, ktorý online tradingu rozličných tried investičných nástrojov dodal dimenziu sociálnych sietí.

 

Kim Fournais a Lars Seier Christensen veria, že tento krok môže zmeniť celý svet tradingu:

 

Potom, čo sme v roku 1998 priniesli revolúciu v podobe online tradingu, chceme teraz demokratizovať prístup k obchodovaniu a portfólio manažmentu tým, že otvoríme dvere inak uzavretého sveta tradingu. Teraz už umožňujeme investorom, aby otvorene zdieľali svoje obchody, komunikovali spolu, písali komentáre a opisovali stratégie, diskutovali o nápadoch, vzájomne sa nasledovali a napodobňovali. Veríme, že toto môže v budúcnosti radikálne zmeniť prístup investorov na obchodovanie mien, CFD, opcií, futures, dlhopisov a akcií a urobiť z tradingu sociálnu skúsenosť aj zážitok.“

 

Na novej stránke TradingFloor.com môžete vidieť, čo robia najlepší traderi so svojimi vlastnými peniazmi v akejkoľvek triede aktív. Úplne úmyselne zverejňujeme len informácie skutočných obchodníkov s reálnymi účtami, ktorí obchodujú s vlastnými peniazmi, aby sme tak vytvárali sociálne tradingovú komunitu serióznych investorov, " dodali Kim Fournais a Lars Seier Christensen.

 

Na novej stránke TradingFloor.com nájdete tiež celé spektrum cenných informácií pre traderov, napríklad novinky z trhov a názory na ne, dáta, komentáre a investičné tipy analytických tímov Saxo Bank a VIP autorov. Obchodné dáta v reálnom čase odhalia aktuálnu náladu na trhu. Ocenený korešpondent ITV News, Brit Angus Walker, posilnil tím Saxo Bank a bude, spoločne s bývalým spolupracovníkom Bloombergu a BBC World Owenom Thomasom, hlavnou tvárou televízneho kanálu portálu prispôsobeného požiadavkám traderov. Obaja budú prinášať správy z obchodného sveta Saxo Bank.

 

Odporúčané odkazy na videá:

Interview s riaditeľom a zakladateľom Kimom Fournaisom a ďalšími :

http://video.saxobank.com/secret/9207676/eaad2f662035e0b6a2baf9748d90488e

 

Ako sa pripravovala Beta.TradingFloor.com :

http://video.saxobank.com/secret/9207677/920a1180efe25bf9d912d88cd5c3a60c

Meno:
E-mail
(nebude zverejnený):
Komentár:
Antispam:
Počet dní v roku:Okomentuj článok Galéria (1)

Najnovšie články

Ste v II. pilieri? Toto by ste si mali určite prečítať

TLAČOVÁ SPRÁVA: Historicky najväčšia investícia do fintech startupu v SR

monday
18.03.2019
Investície | redakcny clanok

Zaujímavé grafy z pohľadu TA (5)

wednesday
27.02.2019
Investície | redakcny clanok

ETF, ktoré sa zameriavajú na rast dividend

wednesday
27.02.2019
Fondy a ETF | juraj.kisak

Fidelity uvádza fond zameraný na udržateľné vodné a odpadové hospodárstvo

wednesday
05.12.2018
Fondy a ETF | redakcny clanok
Prihláste sa na odber
noviniek od ako-investovat.sk

E-mail:

Nájdi si finančného poradcu

Chcem investovať
Chcem sa poistiť
Katalóg poradcov a finančníkov


Ďalšie články tejto kategórie

Finančná kalkulačka

Vklad: €/mes.
Úrok: % p.a./rok
Obdobie: rok(ov)