Úspešné podnikanie so zdravou výživou aj vďaka úveru so zárukou EÚ Ako-investovat.sk .


V roku 2013 mali podnikatelia na Slovensku prvýkrát možnosť získať úver vďaka uvoľnenejším pravidlám. Úvery so zárukou Európskeho investičného fondu, ktoré na slovenský trh ako prvé uviedla ČSOB, využilo vlani viac ako 1200 podnikateľov. Jedným z nich bol aj Vladimír Kozačenko so svojou spoločnosťou Astevia.  

 

Vladimír Kozačenko otvoril v marci 2014 už svoju šiestu prevádzku so zdravými potravinami siete Astevia. Filozofiou jeho spoločnosti je zabezpečiť kvalitné a zdravé potraviny pre ľudí s rôznymi druhmi diagnóz (alergici, diabetici, celiatici), ako aj pre zákazníkov, ktorí chcú žiť zdravo.

 

 

 „Súčasný trh na Slovensku je veľmi malý, ale trend zdravej a kvalitnej výživy je jasný. Ide jednoznačne o segment, po ktorom je rastúci dopyt. Aby som nezmeškal túto príležitosť, bolo nutné zabezpečiť rozšírenie sortimentu a expanziu prevádzok,“ tvrdí Kozačenko.

 

So žiadosťou o financovanie svojho podnikateľského plánu sa majiteľ Astevie obrátil na ČSOB. „Vďaka dlhoročnej spolupráci, pozitívnym skúsenostiam a poskytovaným osobným prístupom banky bola „v hre o úver“ len ČSOB,“ dopĺňa Vladimír Kozačenko. Oceňuje najmä podmienky úveru, ktoré boli vďaka garancii EÚ oveľa jednoduchšie ako pri iných podnikateľských úveroch konkurenčných bánk.

 

Vďaka podnikateľskému úveru od ČSOB s garanciou EÚ otvorila Astevia v Senci novú prevádzku, celkovo už šiestu. Poskytnuté finančné prostriedky boli investované aj do nákupu tovaru a na zabezpečenie širšieho sortimentu produktov. Podľa slov Vladimíra Kozačenka, rozšírením obchodnej siete a sortimentu sa zvýšila konkurencieschopnosť spoločnosti.  

 

Dlhodobou stratégiou spoločnosti je rozšírenie predajnej siete po celom Slovensku.  „Spoločné hľadanie riešení, ochota spolupracovať a individuálny prístup ma presvedčili, že aj v budúcnosti sa budem o podporu svojich podnikateľských plánov uchádzať v ČSOB.“

 

So sortimentom predajní Astevia sa stretnete v predajniach v Bratislave, Trnave a v Senci.

 

 

Inšpirujte sa úspešnou slovenskou spoločnosťou a strhnite úspech v biznise na svoju stranu.

 

Získanie podnikateľského úveru s podporou EÚ od ČSOB je teraz oveľa jednoduchšie a rýchlejšie. Naviac, takýto úver má v porovnaní so štandardnými podnikateľskými úvermi aj výhodnejšiu úrokovú sadzbu.

 

Tí záujemcovia, ktorí o podnikateľský úver požiadajú do 20.6.2014, získajú 50 % zľavu z poplatku za spracovanie úveru. Súčasne pri investičnom úvere majú dvakrát ročne možnosť realizácie bezplatných mimoriadnych splátok. Navyše, ak si podnikateľ v ČSOB otvorí aj podnikateľský účet, prvé 3 mesiace ho využíva bez poplatku. V prípade, že si otvorí aj osobný balík služieb, neplatí prislúchajúci poplatok v nasledujúcich 6 mesiacoch.

 

Viac informácií o výhodných podnikateľských úveroch so zárukou EÚ sa dozviete na www.csob.sk alebo v ktorejkoľvek pobočke ČSOB.

Meno:
E-mail
(nebude zverejnený):
Komentár:
Antispam:
Počet dní v roku:Okomentuj článok Galéria (2)

Súvisiace články

Nová vlna extra výhodných úverov pre podnikateľov!

wednesday
15.10.2014
Podnikanie | ts

Viditeľný úspech slovenskej spoločnosti - vďaka podnikateľskému úveru s podporou EÚ

monday
19.05.2014
Podnikanie | ts

Známy slovenský someliér stavil na úver s podporou EÚ. Oplatilo sa.

thursday
15.05.2014
Podnikanie | ts

Najnovšie články

Ste v II. pilieri? Toto by ste si mali určite prečítať

TLAČOVÁ SPRÁVA: Historicky najväčšia investícia do fintech startupu v SR

monday
18.03.2019
Investície | redakcny clanok

Zaujímavé grafy z pohľadu TA (5)

wednesday
27.02.2019
Investície | redakcny clanok

ETF, ktoré sa zameriavajú na rast dividend

wednesday
27.02.2019
Fondy a ETF | juraj.kisak

Fidelity uvádza fond zameraný na udržateľné vodné a odpadové hospodárstvo

wednesday
05.12.2018
Fondy a ETF | redakcny clanok
Prihláste sa na odber
noviniek od ako-investovat.sk

E-mail:

Nájdi si finančného poradcu

Chcem investovať
Chcem sa poistiť
Katalóg poradcov a finančníkov


Ďalšie články tejto kategórie

Finančná kalkulačka

Vklad: €/mes.
Úrok: % p.a./rok
Obdobie: rok(ov)