Konsolidácia úveru nemusí byť zložitý proces Ako-investovat.sk .


Banky dnes ponúkajú pri splácaní pôžičiek lepšie podmienky a tak mnoho klientov uvažuje o možnosti refinancovať svoj úver. Od konsolidácie však často môže odrádzať, zložitosť tohto procesu – množstvo papierovania a času, ktorý je pri podobných bankových operáciách nutný. Dnes však klienti vedia svoje úvery refinancovať aj online – bez nutnosti absolvovať návštevu banky.

 

 

Refinancovanie aj bez návštevy bankovej pobočky

 

Konsolidáciou pôžičiek sa odstráni hneď niekoľko problémov, spojených s nevýhodným splácaním. Dnes už klienta nemusí pri refinancovaní odrádzať obava zo zložitosti a zdĺhavosti tohto procesu, pretože všetko sa dá vybaviť rýchlejšie, prostredníctvom internetu. Takúto možnosť ponúka aj online banka Zuno, jediná banka, ktorá na Slovensku aj v Českej republike funguje bez fyzických pobočiek. Výhodou je, že pri konsolidačnej pôžičke z online banky si vedia klienti hneď zistiť, koľko na novej pôžičke ušetria. Do online kalkulačky na stránke zadajú mesiac a rok, kedy im bol úver poskytnutý, výšku úveru, počet mesiacov, na koľko si klient úver bral a výšku mesačnej splátky. Žiadosť o refinancovanie sa podáva prostredníctvom internetu, klient ju podpisuje sms – kódom.

 

Prečo refinancovať?

 

Klient, ktorý sa rozhodne svoje úvery konsolidovať, si nezníži len mesačnú splátku, ale získa o svojich pôžičkách lepší prehľad. Množstvo úverov v rôznych bankách a spoločnostiach môže pri ich splácaní spôsobiť chaos, ktorý plynie z rôznych podmienok  každej jednej spoločnosti. Jedna pôžička u jednej banky preto problémy s náročnou administráciou odstráni. V prípade, ak si klient potrebuje požičať nielen na splatenie pôžičky, ale tiež na iný účel, v mnohých bankách nie je problémom požiadať aj o vyššiu sumu akou je tá, ktorá je potrebná na splatenie súčasného úveru.


najprv si veľmi pozorne prečítajte podmienky
len pre zamestnaných s pravidelným príjmom, čo samozrejme prospieva nebankovkám a iným " podporovateľom " živnostníci a tý čo nemáte správne kontakty môžete ísť ... Pridal: Ján Kolesár dňa 11.10.2015 o 16:26
Meno:
E-mail
(nebude zverejnený):
Komentár:
Antispam:
Počet dní v roku:


1 Komentáre

Súvisiace články

Ako vedia klienti ušetriť na banke

thursday
20.03.2014
Reklamný článok | ts

Najnovšie články

Ste v II. pilieri? Toto by ste si mali určite prečítať

TLAČOVÁ SPRÁVA: Historicky najväčšia investícia do fintech startupu v SR

monday
18.03.2019
Investície | redakcny clanok

Zaujímavé grafy z pohľadu TA (5)

wednesday
27.02.2019
Investície | redakcny clanok

ETF, ktoré sa zameriavajú na rast dividend

wednesday
27.02.2019
Fondy a ETF | juraj.kisak

Fidelity uvádza fond zameraný na udržateľné vodné a odpadové hospodárstvo

wednesday
05.12.2018
Fondy a ETF | redakcny clanok
Prihláste sa na odber
noviniek od ako-investovat.sk

E-mail:

Nájdi si finančného poradcu

Chcem investovať
Chcem sa poistiť
Katalóg poradcov a finančníkov


Ďalšie články tejto kategórie

Finančná kalkulačka

Vklad: €/mes.
Úrok: % p.a./rok
Obdobie: rok(ov)