Boli nájdené 2 zhody

od používateľa maciak1989
Ne 13 09, 2009 1:01 am
Fórum: Trading, tipy, zverejňovanie obchodov a investícií
Téma: Mám začať tradovať? Ide mi to dobre na deme
Odpovedí: 24
Zobrazení: 9290

Re: Mám začať tradovať? Ide mi to dobre na deme

Dik moc za vsetky rady... ked nazbieram 2000USD ktore mi budu zbytocne tak je dobry minitrader od SAXO bank?? a este taka otazka da sa nejakym velmi zlym obchodom dostat do minusu koli tym pakam co su tam alebo koli niecomu podobnemu??
od používateľa maciak1989
Ne 06 09, 2009 7:25 pm
Fórum: Trading, tipy, zverejňovanie obchodov a investícií
Téma: Mám začať tradovať? Ide mi to dobre na deme
Odpovedí: 24
Zobrazení: 9290

Re: Mám začať tradovať? Ide mi to dobre na deme

no ja som len pozeral grafy ako zhruba sa pohybuju a robil som to tak ked sa mi zdalo ze je na maxime tak som predal a snazil som sa kupit za co najlacnejsie a ked som videl ze to pomaly zacalo stupta tak som nakupil a potom som cakal kym to nestupne ale vecinou to boli take obchody ze som si sadol ...

Rozšírené vyhľadávanie