Bola nájdená 1 zhoda
- Pi 18 03, 2022 8:57 am
- Fórum: Fondy, ETF, Hedge fondy
- Téma: ETF cez EIC - skúsenosti
- Odpovedí: 257
- Zobrazení: 129948
Re: ETF cez EIC
Ma niekto skusenosti so solidnym sprostredkovatelom co nebude brat privela? Co su ine dostupne moznosti agregatorov fondov pre investorov zo Slovenska? Doteraz som si pozeral online brokerov ale tiez maju svoje uskalia. Ahoj, mozem odporucit AviceN. Odisiel som od YouTubera Babockeho prave k Miloso...
