Boli nájdené 2 zhody

od používateľa majoneza
Ne 29 09, 2024 11:49 am
Fórum: Dane a naše investície
Téma: Dane a burza
Odpovedí: 503
Zobrazení: 262435

Re: Dane a burza

Ďakujem. Neinvestujem cez živnosť, čisto ako FO.
od používateľa majoneza
So 28 09, 2024 11:38 pm
Fórum: Dane a naše investície
Téma: Dane a burza
Odpovedí: 503
Zobrazení: 262435

Re: Dane a burza

... 2) Stock Yield Enhancement Program - Ja mám inú otázku o SYEP. Ak správne rozumiem, v SR neplatíme daň z predaja ak ETF vlastníme aspoň 1 rok (alebo jeden rok a potom až ďalší deň môžeme predať), lebo spĺňame časový test. Otázka znie či správne rozumiem: 1) Ak niekto si požičia naše akcie v ETF...

Rozšírené vyhľadávanie