Boli nájdené 2 zhody
- Ne 29 09, 2024 11:49 am
- Fórum: Dane a naše investície
- Téma: Dane a burza
- Odpovedí: 503
- Zobrazení: 262435
Re: Dane a burza
Ďakujem. Neinvestujem cez živnosť, čisto ako FO.
- So 28 09, 2024 11:38 pm
- Fórum: Dane a naše investície
- Téma: Dane a burza
- Odpovedí: 503
- Zobrazení: 262435
Re: Dane a burza
... 2) Stock Yield Enhancement Program - Ja mám inú otázku o SYEP. Ak správne rozumiem, v SR neplatíme daň z predaja ak ETF vlastníme aspoň 1 rok (alebo jeden rok a potom až ďalší deň môžeme predať), lebo spĺňame časový test. Otázka znie či správne rozumiem: 1) Ak niekto si požičia naše akcie v ETF...
