Bola nájdená 1 zhoda

od používateľa majcoo01
St 14 01, 2026 9:06 am
Fórum: Investovanie v začiatkoch - začíname sporiť, investovať,
Téma: Banka, alebo XTB
Odpovedí: 6
Zobrazení: 2298

Banka, alebo XTB

Som v investovani zaciatocnik a chcem si zacat sporit na dochodok. Mam 52 a zvazujem, ci si zalozit sporiaci ucet v banke, ktora neponuka vysoke uroky a aj tie mi zdania, ale mam istotu, ze o ne nepridem, alebo zalozit ucet v XTB, kde ked necham peniaze aspon rok, budem oslobodeny od dane, ale je ta...

Rozšírené vyhľadávanie