Bola nájdená 1 zhoda

od používateľa DividendInvestor2
St 25 02, 2026 11:22 am
Fórum: Brokeri - cez koho na burzu
Téma: Interactive Brokers
Odpovedí: 2458
Zobrazení: 1083382

Re: Interactive Brokers

:graf: Zdravím všetkých, Je čas platiť dane z dividend pokiaľ a keď pozriem na statement - withholding tax z US dividend zisťujem ze tam je kopa poloziek mínusových - kde mi strhli 15% ale aj kopa pripísaných súm ( tj kladných poloziek, nie zrazenej dane) .... V prípade akcii z Holandska je všetko j...

Rozšírené vyhľadávanie