Bolo nájdených 6 zhôd
- Št 14 11, 2013 11:37 am
- Fórum: Školenia. semináre. stretnutia
- Téma: Stretko s lietaním - november 2013
- Odpovedí: 84
- Zobrazení: 68409
Re: Stretko s lietaním - november 2013
Kávičkár, Coudy a Rabdo - Ja vás vyzbieram po ceste. Čas si ešte dohodneme. Napíšte mi do súkromnej správy adresy, kde vás vyzdvihnem. Rado 
- Ut 12 11, 2013 7:01 pm
- Fórum: Školenia. semináre. stretnutia
- Téma: Stretko s lietaním - november 2013
- Odpovedí: 84
- Zobrazení: 68409
Re: Stretko s lietaním - november 2013
Ahojte, hlásim sa do zostavy.
Rád by som sa z niekým zviezol z Bratislavy, alebo môžem ísť svojím autom a niekoho zoberiem. Dajte vedieť. Rado. A lietať nebudem. 
- Št 22 11, 2012 12:44 pm
- Fórum: Školenia. semináre. stretnutia
- Téma: Stretávka jeseň 2012 Strachanovka 35 ľudi
- Odpovedí: 129
- Zobrazení: 81037
Re: Stretávka jeseň 2012 na horách
Ak sa chce niekto zajtra odviezť z BA, tak mám prázdne auto. Ale v nedeľu musím byť o 12.00 naspäť v BA. Rado
- Ut 09 10, 2012 8:08 pm
- Fórum: Školenia. semináre. stretnutia
- Téma: Stretávka jeseň 2012 Strachanovka 35 ľudi
- Odpovedí: 129
- Zobrazení: 81037
Re: Stretávka jeseň 2012 na horách
Nazdar chlapi, nakoniec sa mi podarilo uvoľniť sa na piatok a sobotu, takže sa uvidíme... Foky
- Pi 09 12, 2011 11:33 am
- Fórum: Školenia. semináre. stretnutia
- Téma: Stretávka ako-investovat.sk 10.12.2011
- Odpovedí: 24
- Zobrazení: 12542
Re: Stretávka ako-investovat.sk 10.12.2011
Čaute, takže nakoniec prídem aj ja. Super 
- Ut 08 11, 2011 2:16 pm
- Fórum: Školenia. semináre. stretnutia
- Téma: Víkendová akcia ako-investovat.sk 4-6.11.
- Odpovedí: 44
- Zobrazení: 20837
Re: Víkendová akcia ako-investovat.sk 4-6.11.
Ahojte
Pridávam sa, bolo fajn, som rád, že som vás všetkých spoznal. Prídem určite aj na budúce.
Prajem veľa úspešných obchodov!

Pridávam sa, bolo fajn, som rád, že som vás všetkých spoznal. Prídem určite aj na budúce.
Prajem veľa úspešných obchodov!
