Neviem to isto, ale asi VIX futures out po 20,30 ( +3300 USD )MartinPillar napísal: A co si tam videl?
Bolo nájdených 5 zhôd
- Št 10 11, 2016 3:22 pm
- Fórum: Trading, tipy, zverejňovanie obchodov a investícií
- Téma: JUGGLER - aktívny investing ( simulácia )
- Odpovedí: 1484
- Zobrazení: 562505
Re: JUGGLER - aktívny investing + trading vs. pasívny invest
- Št 10 11, 2016 3:22 pm
- Fórum: Trading, tipy, zverejňovanie obchodov a investícií
- Téma: JUGGLER - POZIČNÝ TRADER
- Odpovedí: 4003
- Zobrazení: 1229284
Re: JUGGLER - aktívny investing + trading vs. pasívny invest
MartinPillar napísal:A co si tam videl?
Neviem to isto, ale asi VIX futures out po 20,30 ( +3300 USD )
- St 09 11, 2016 4:21 pm
- Fórum: Trading, tipy, zverejňovanie obchodov a investícií
- Téma: JUGGLER - aktívny investing ( simulácia )
- Odpovedí: 1484
- Zobrazení: 562505
Re: JUGGLER - aktívny investing + trading vs. pasívny invest
tiež som videl iné čísla....imeon napísal:Ešte koľko krát si upravíš report ?
- St 09 11, 2016 4:21 pm
- Fórum: Trading, tipy, zverejňovanie obchodov a investícií
- Téma: JUGGLER - POZIČNÝ TRADER
- Odpovedí: 4003
- Zobrazení: 1229284
Re: JUGGLER - aktívny investing + trading vs. pasívny invest
imeon napísal:Ešte koľko krát si upravíš report ?
tiež som videl iné čísla....
- Ut 22 09, 2015 8:14 pm
- Fórum: Trading, tipy, zverejňovanie obchodov a investícií
- Téma: JUGGLER - tipy na swingtrading.
- Odpovedí: 500
- Zobrazení: 180851
Re: JUGGLER - tipy na swingtrading.
Cez noc som mal otvorený short od ES nad 1960. Dnes som zapol comp, že idem pracovať a hľa aká radosť – už je zarobené. Každý trejd ktorý tu opisujem pozadu som schopný dokladovať print screenom. Urobím to na požiadanie, kľudne ma vyzvite. Sledujem toto vlákno už dlhšiu dobu. Zrovna tento trade by ...
