Bola nájdená 1 zhoda
- Ne 11 05, 2014 7:27 am
- Fórum: Banky, vklady, sporenie, stavebné sporiteľne
- Téma: mSporenie od mBank
- Odpovedí: 34
- Zobrazení: 27143
Re: mSporenie od mBank
Prave som sa zamyslel a urobil o rovnako ako vy (10% z kazdej platby , prevod na vlastny ucet v TB), po googleni som objavil toto forum a som rad ze mi to potvrdilo moj predpoklad ze tato "finta" funguje :)) Som zvedavy kedy to zakazu, pripadne znizia urok ako to oni casto robia...na stran...
