Boli nájdené 2 zhody
- Ut 03 04, 2018 11:47 am
- Fórum: Fondy, ETF, Hedge fondy
- Téma: Investovanie do ETF bez poplatku?
- Odpovedí: 12
- Zobrazení: 10325
Re: Investovanie do ETF bez poplatku?
Dik za odpoved. Nieje to reklama, nedavno som si zalozil demo ucet a zacali ma otravovat cez telefon. Toto mi bolo prezentovane ako novinka a preto sa pytam. Zatial do ETF neinvestujem ale chcel by som. Hladam brokera cez ktoreho by som ETF nakupoval a chcel som vyskusat najprv nejaky demo ucet. No ...
- Po 26 03, 2018 10:11 am
- Fórum: Fondy, ETF, Hedge fondy
- Téma: Investovanie do ETF bez poplatku?
- Odpovedí: 12
- Zobrazení: 10325
Investovanie do ETF bez poplatku?
Xtrade Brokers teraz ponukaju 5 obchodov mesacne bez poplatku.
Nebude to nejaka buda?
Nebude to nejaka buda?
