Boli nájdené 2 zhody

od používateľa Keldon
Ut 03 04, 2018 11:47 am
Fórum: Fondy, ETF, Hedge fondy
Téma: Investovanie do ETF bez poplatku?
Odpovedí: 12
Zobrazení: 10325

Re: Investovanie do ETF bez poplatku?

Dik za odpoved. Nieje to reklama, nedavno som si zalozil demo ucet a zacali ma otravovat cez telefon. Toto mi bolo prezentovane ako novinka a preto sa pytam. Zatial do ETF neinvestujem ale chcel by som. Hladam brokera cez ktoreho by som ETF nakupoval a chcel som vyskusat najprv nejaky demo ucet. No ...
od používateľa Keldon
Po 26 03, 2018 10:11 am
Fórum: Fondy, ETF, Hedge fondy
Téma: Investovanie do ETF bez poplatku?
Odpovedí: 12
Zobrazení: 10325

Investovanie do ETF bez poplatku?

Xtrade Brokers teraz ponukaju 5 obchodov mesacne bez poplatku.
Nebude to nejaka buda?

Rozšírené vyhľadávanie