keď už si bola na pive (alebo aspoň na mochite), tak toto je veľmi podobné![]()
Boli nájdené 2 zhody
- Ut 02 09, 2008 9:31 pm
- Fórum: Informácie o diskusii
- Téma: ako-investovat stretnutie / meeting IV
- Odpovedí: 74
- Zobrazení: 27775
Re: ako-investovat stretnutie / meeting IV
Tak to snáď zvládnem.....uvidíme čo mi pôjde lepšie
- Ut 02 09, 2008 12:47 pm
- Fórum: Informácie o diskusii
- Téma: ako-investovat stretnutie / meeting IV
- Odpovedí: 74
- Zobrazení: 27775
Re: ako-investovat stretnutie / meeting IV
Ja som sa este podobnej akcie nezucastnila, tak asi budem v tomto investorskom kruzku ako novacik:D Ak sa este da, hlasim svoju ucast
