Boli nájdené 2 zhody

od používateľa Lucia
Ut 02 09, 2008 9:31 pm
Fórum: Informácie o diskusii
Téma: ako-investovat stretnutie / meeting IV
Odpovedí: 74
Zobrazení: 27775

Re: ako-investovat stretnutie / meeting IV

Tak to snáď zvládnem.....uvidíme čo mi pôjde lepšie :wink:
keď už si bola na pive (alebo aspoň na mochite), tak toto je veľmi podobné :mrgreen:
od používateľa Lucia
Ut 02 09, 2008 12:47 pm
Fórum: Informácie o diskusii
Téma: ako-investovat stretnutie / meeting IV
Odpovedí: 74
Zobrazení: 27775

Re: ako-investovat stretnutie / meeting IV

Ja som sa este podobnej akcie nezucastnila, tak asi budem v tomto investorskom kruzku ako novacik:D Ak sa este da, hlasim svoju ucast

Rozšírené vyhľadávanie