Bola nájdená 1 zhoda

od používateľa pepe
Pi 31 10, 2008 12:37 am
Fórum: Makroekonomika
Téma: Nejčernější scénář
Odpovedí: 522
Zobrazení: 188970

Re: Nejčernější scénář

Coder: Som na tom úplne rovnako. Tiež riešim dilemu, či ísť do PX alebo ešte počkať. Predpokladám, že určité závahania ešte prídu, ale ak bude vývoj amerických a ázijských indexov priaznivý i budúci týždeň, tak to asi skúsim :)

Rozšírené vyhľadávanie