Bola nájdená 1 zhoda
- Pi 31 10, 2008 12:37 am
- Fórum: Makroekonomika
- Téma: Nejčernější scénář
- Odpovedí: 522
- Zobrazení: 188970
Re: Nejčernější scénář
Coder: Som na tom úplne rovnako. Tiež riešim dilemu, či ísť do PX alebo ešte počkať. Predpokladám, že určité závahania ešte prídu, ale ak bude vývoj amerických a ázijských indexov priaznivý i budúci týždeň, tak to asi skúsim 
