Ako-investovať - fórum - Podmienky používania

1. Registráciou a vstupom na “Ako-investovať - fórum” dostupné na webovej adrese “https://ako-investovat.sk/diskusia” (ďalej len “diskusné fórum”), súhlasíte s právnym vymedzením nasledujúcich podmienok používania tohto diskusného fóra. Ak nesúhlasíte s právnym vymedzením všetkých nasledujúcich podmienok používania, potom sa prosím neregistrujte a nevstupujte alebo nepoužívajte toto diskusné fórum.

2. Vyhradzujeme si právo kedykoľvek zmeniť akékoľvek podmienky používania tohto diskusného fóra, pričom urobíme všetko preto, aby sme Vás o týchto zmenách informovali. Bude však vhodné, ak tieto podmienky budete sami pravidelne kontrolovať počas používania diskusného fóra a to z dôvodu, že musíte súhlasiť s každou zmenou týchto podmienok používania, ktoré budú aktualizované alebo upravené.

3. Ďalej súhlasíte s tým, že nebudete odosielať žiadne útočné, urážlivé, obscénne, vulgárne, ohováracie, nenávistné, výhražné, sexuálne orientované príspevky, používať prihlasovacie meno obsahujúce vulgarizmus alebo posielať a uverejňovať akýkoľvek iný materiál, ktorý môže porušovať ktorékoľvek zákony krajiny, v ktorej sa nachádzate Vy, či v ktorej sa nachádza toto diskusné fórum, alebo medzinárodné právo.

4.Taktiež súhlasíte s tým, že administrátori a moderátori tohto diskusného fóra majú právo kedykoľvek odstrániť, upraviť, presunúť alebo uzamknúť ktorýkoľvek príspevok alebo tému, ktoré by porušovali tieto podmienky používania a rovnako majú právo udeliť dočasný zákaz prispievania alebo okamžite a natrvalo vylúčiť používateľa, ktorý by tieto podmienky používania porušoval. IP adresa všetkých Vašich príspevkov je zaznamenávaná na pomoc vo vymožiteľnosti týchto podmienok

Posledná aktualizácia týchto podmienok používania: 3.12.2020