investície na dobrú noc

Výber akcií, fundamentálna a technická analýza, obchodovanie vs. investovanie
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
Používateľov profilový obrázok
JUGGLER
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 20601
Dátum registrácie: Št 17 04, 2008 8:39 pm
Has thanked: 2483 times
Been thanked: 2865 times

Re: investície na dobrú noc

Príspevok od používateľa JUGGLER »

Aj minule zverejnil fantasticky. A nakoniec otváral -8%. Pri cene 465.
Dnes cena vyskočila na 1218 (+15%), teda prvý pokus o prekonanie bol.
Práve prebieha konferencia..análi dávajú otázky...cena klesá a už je 1165 (+11%)

Ja si tipnem, že breakout zatiaľ nebude a zajtra bude close pod 1200.
Ale vracia sa optimizmus...Nasdaq +1,3% a SOXL +12%
:idea: ,,Amatérski investori investujúci pasívne do indexového fondu budú mať v dlhodobom horizonte lepšie výnosy ako profesionálni manažéri fondov,, Buffett :mesec:
:arrow: Vzdelávanie a užitočné info zadarmo: https://smartinvestor.sk
Napísať odpoveď

Návrat na "Akcie - investovanie do akcií"