nočne vypredaje US indexy

Trading s opciami, derivátmi, futures a hedžovanie.
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
Používateľov profilový obrázok
Strastislav
Silver Member *
Príspevky: 262
Dátum registrácie: Št 31 05, 2012 8:56 am

Re: nočne vypredaje US indexy

Príspevok od používateľa Strastislav »

V piatok to už skončilo po dekáde konečne s close do červena, síce mierne ale predsa, síce na piatok nič mimoriadne ale pozíciu som nechal tak. Prekvapenie v podobe Cypru pozícii pomohlo, ale vývoj US časti zatiaľ nenaznačuje, žeby sa z toho v US robila nejaká ťažkota.
Charakterizujem to tak, že po dlhom čase to všetko malo naozaj charakter nočného výpredaja. (ale aj denného rastu)
Používateľov profilový obrázok
Strastislav
Silver Member *
Príspevky: 262
Dátum registrácie: Št 31 05, 2012 8:56 am

Re: nočne vypredaje US indexy

Príspevok od používateľa Strastislav »

kurátenko pokapalo, pokus končí - 14462 out. Cyprus a ten minizmatok okolo mal asi váhu len v médiách, hráčov asi potešila možnosť pár dní pred FOMC nakúpiť nižšie ako čakali.
Používateľov profilový obrázok
Strastislav
Silver Member *
Príspevky: 262
Dátum registrácie: Št 31 05, 2012 8:56 am

Re: nočne vypredaje US indexy

Príspevok od používateľa Strastislav »

čakal som, že pan Bernanke vztlačí na 14500 ale nejako to stratilo silu aj ked nič zlé nepovedal ... 14475 sa mi málilo na sell, teraz mi to až také divoké nepríde, ale to je teraz a prst na spúšti som mal včera večer ...
Napísať odpoveď

Návrat na "Opcie, deriváty, futures, hedging"