Mika - uvahy nad nesmrtelnostou chrusta

Trading s opciami, derivátmi, futures a hedžovanie.
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
Airmike
Guru Member ****
Príspevky: 2307
Dátum registrácie: Ut 18 05, 2010 10:17 am
Has thanked: 6 times
Been thanked: 28 times

Re: Mika - uvahy nad nesmrtelnostou chrusta

Príspevok od používateľa Airmike »

nebudu len take, budu aj vseliake ine.
Používateľov profilový obrázok
JUGGLER
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 15791
Dátum registrácie: Št 17 04, 2008 8:39 pm
Has thanked: 1032 times
Been thanked: 1387 times

Re: Mika - uvahy nad nesmrtelnostou chrusta

Príspevok od používateľa JUGGLER »

Bulvárne to môže vyzerať, ale keď je plán a pravidlá, tak žiadny cieľ nie je nereálny.
Ak som to správne pochopil, tak Mika ide preniesť do praxe trading na plný plyn. To znamená selektívno-agresívny štýl ako sme zvyknutí trejdiť ked neide o nič...v súťažiach, alebo s malými sumami. Mikovi sa to podarilo v súťaži, kde šlo o milión €, tak prečo by sa mu to nepodarilo s peniazmi, ktoré si môže dovoliť utratiť ? Všetko je len o psychike.
Držím palce.
:idea: ,,Amatérski investori investujúci pasívne do indexového fondu budú mať v dlhodobom horizonte lepšie výnosy ako profesionálni manažéri fondov,, Buffett :mesec:
:arrow: Vzdelávanie a užitočné info zadarmo: https://smartinvestor.sk
Airmike
Guru Member ****
Príspevky: 2307
Dátum registrácie: Ut 18 05, 2010 10:17 am
Has thanked: 6 times
Been thanked: 28 times

Re: Mika - uvahy nad nesmrtelnostou chrusta

Príspevok od používateľa Airmike »

presne tak, na plny plyn :)

dakujem za podporu
jogo
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 7069
Dátum registrácie: Po 04 08, 2008 9:03 pm
Has thanked: 150 times
Been thanked: 283 times

Re: Mika - uvahy nad nesmrtelnostou chrusta

Príspevok od používateľa jogo »

Mika napísal:presne tak, na plny plyn :)
No konecne si sa na to dal. :wink:
-Disclaimer: Všetky informácie, ktoré poskytujem na tomto fóre, sú určené výhradne ku študijným účelom. V žiadnom prípade neslúžia ako investičné doporučenie.
Airmike
Guru Member ****
Príspevky: 2307
Dátum registrácie: Ut 18 05, 2010 10:17 am
Has thanked: 6 times
Been thanked: 28 times

Re: Mika - uvahy nad nesmrtelnostou chrusta

Príspevok od používateľa Airmike »

pochopil som ze konzervativnym a konzistentnym obchodovanim je mozne uspiet len tam , kde je vybudovana nejaka infrastruktura a financne institucie su ochotne za konzistentne vysledky zaplatit. U nas to tak nieje. preto som sa rozhodol koncentrovat na iny biznis. Airmike-trading je pilotny projekt. bud to bude velky uspech alebo velke fiasko. kazdopadne som ochotny to risknut .ocakavam ze nazbieram skusenosti aj v oblastiach v ktorych sa nevyznam.
Airmike
Guru Member ****
Príspevky: 2307
Dátum registrácie: Ut 18 05, 2010 10:17 am
Has thanked: 6 times
Been thanked: 28 times

Re: Mika - uvahy nad nesmrtelnostou chrusta

Príspevok od používateľa Airmike »

keby Vas zaujimalo od kial tie peniaze na projekt prisli, mozete si pozriet achievements.

http://airmike-trading.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
jaroslav80
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 4031
Dátum registrácie: Št 24 03, 2011 5:19 pm
Has thanked: 49 times
Been thanked: 64 times

Re: Mika - uvahy nad nesmrtelnostou chrusta

Príspevok od používateľa jaroslav80 »

Mika, ja osobne by som Ti bol vdacnejsi za live ukazku konzervativneho a konzistentneho obchodovania s real peniazmi, nez hop alebo trop system. Ci to nie je realizovatelne s uctom 9000 USD?

Samozrejme, su to tvoje peniaze, tak co ukazes, to budem len rad.
Airmike
Guru Member ****
Príspevky: 2307
Dátum registrácie: Ut 18 05, 2010 10:17 am
Has thanked: 6 times
Been thanked: 28 times

Re: Mika - uvahy nad nesmrtelnostou chrusta

Príspevok od používateľa Airmike »

toto nieje hop alebo trop system , je to flat alebo jackopot system. :) to by mala byt najvacsia vyhoda.

realizovatelne by to bolo. ale otazka je komu by to co prinieslo. mne asi nic .
Používateľov profilový obrázok
Chris
Platinum Member ***
Príspevky: 654
Dátum registrácie: St 17 08, 2011 10:43 pm
Been thanked: 1 time

Re: Mika - uvahy nad nesmrtelnostou chrusta

Príspevok od používateľa Chris »

jaroslav80 napísal:Mika, ja osobne by som Ti bol vdacnejsi za live ukazku konzervativneho a konzistentneho obchodovania s real peniazmi, nez hop alebo trop system. Ci to nie je realizovatelne s uctom 9000 USD?

Samozrejme, su to tvoje peniaze, tak co ukazes, to budem len rad.

hop alebo trop system ? :lol:

podla mna je to urcite zaujimavy napad, ako prakticky z nicoho, len s poriadnou disciplinou a vytvalostou vybudovat zakladny kapital na buduci trading. Skusenosti, ktore pri tom naberes tak sa ti potom zidu.

Ved v tych sutaziach nic neriskuje, akurat svoj cas. Ukaz mi niekde inde trading s takymto risk profilom ?:)
http://chat.fx4living.eu Slack trading chat
Používateľov profilový obrázok
JUGGLER
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 15791
Dátum registrácie: Št 17 04, 2008 8:39 pm
Has thanked: 1032 times
Been thanked: 1387 times

Re: Mika - uvahy nad nesmrtelnostou chrusta

Príspevok od používateľa JUGGLER »

Neide o hop, alebo trop. To čo robí Mika je znakom profesionality. Znakom všetkých úspešných je to, že za určitých podmienok dokážu zdravo riskovať. Znakom úspešných je aj to, že z nuly dokážu vybudovať veľký biznis.

Hop, alebo trop je ked sa všetko staví na jednu hru. V tradingu sa však otáčajú peniaze v mnohých obchodoch.
Ide len o to, aby sme dokázali prenášať zdravé riziko aj do väčších peňazí. Tam máme my malí trejderi limity...
:idea: ,,Amatérski investori investujúci pasívne do indexového fondu budú mať v dlhodobom horizonte lepšie výnosy ako profesionálni manažéri fondov,, Buffett :mesec:
:arrow: Vzdelávanie a užitočné info zadarmo: https://smartinvestor.sk
Airmike
Guru Member ****
Príspevky: 2307
Dátum registrácie: Ut 18 05, 2010 10:17 am
Has thanked: 6 times
Been thanked: 28 times

Re: Mika - uvahy nad nesmrtelnostou chrusta

Príspevok od používateľa Airmike »

maly recovery trade, AUDNZD +183.89 USD

http://airmike-trading.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Istiach
Guru Member ****
Príspevky: 1325
Dátum registrácie: Pi 18 12, 2009 6:20 pm

Re: Mika - uvahy nad nesmrtelnostou chrusta

Príspevok od používateľa Istiach »

Mika napísal:maly recovery trade, AUDNZD +183.89 USD

http://airmike-trading.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
A co by si robil keby nesiel vikend. Ak tomu dobre rozumiem tak ti to doslo na SL a mal si to tym padom zahedzovane. Pockal by si si, a ak by si mal dojem ze to pojde podla technickej analyzy, tak by si ten hedge zatvoril a nechal obchody bezat dalej?
Airmike
Guru Member ****
Príspevky: 2307
Dátum registrácie: Ut 18 05, 2010 10:17 am
Has thanked: 6 times
Been thanked: 28 times

Re: Mika - uvahy nad nesmrtelnostou chrusta

Príspevok od používateľa Airmike »

na sl to doslo asi 3x a ja som fixoval stratu 100 USD. ked sa trh pohol spat mojim smerom tak sa trejd odhedgoval a pokracoval ako keby nebol SL exekuovany. 4ty pokus mi vysiel a cely ten obchod sa preklopil do zisku. pri RRR 1:2 som obchod zatvoril. Keby nesiel vikend tak by som ho nechal bezat dalej a posuval by som SL vyssie a vyssie, a v tomto pripade by som kratkodobe korekcie zobchodoval na AUDNZD a dlhodoby trend by som drzal na EURAUD a EURNZD.
obchod som zatvoril len preto , ze sa mi zvysuje margin requirements v piatok vecer a nechcem riskovat ze sa mi nejakou blbou technickou chybou zavrie cely basket. uz sa mi to stalo niekolko krat a nezistil som dovod.

velmi podobnym sposobom som obchodoval aj v sutazi len s tym rozdielom ze som sa nehedgoval na inom pare ale na tom istom.
Airmike
Guru Member ****
Príspevky: 2307
Dátum registrácie: Ut 18 05, 2010 10:17 am
Has thanked: 6 times
Been thanked: 28 times

Re: Mika - uvahy nad nesmrtelnostou chrusta

Príspevok od používateľa Airmike »

chlapi surne by som potreboval historicke data na akcie. minutove. neviete niekto poradit ?

dik
Airmike
Guru Member ****
Príspevky: 2307
Dátum registrácie: Ut 18 05, 2010 10:17 am
Has thanked: 6 times
Been thanked: 28 times

Re: Mika - uvahy nad nesmrtelnostou chrusta

Príspevok od používateľa Airmike »

koniec mesiaca treba updatnut performance krivku :)

obrazok vychadza strasne velky, tak kto chce tu je link http://airmike-trading.blogspot.com/

tento mesiac som stratil celkovo 198,08 USD , ale este nedorazili vysledky sutazi, takze predpokladam ze tento mesiac bude ziskovy.
Biosko
Platinum Member ***
Príspevky: 924
Dátum registrácie: Pi 13 07, 2012 1:24 pm

Re: Mika - uvahy nad nesmrtelnostou chrusta

Príspevok od používateľa Biosko »

Zdravim, taka otazka pomimo preco prave forex trading okrem toho ze si tam mal relativne "free" money?
Nie je lepsie venovat svoj cas a vedomosti niecomu na burze?
Totizto miloval som forex ale niektore veci ma totalne na nom znechutili a neboli to cisla ani performance, skor to socializovanie, miss forex, cely ten marketing okolo tychto veci, mensie ci vacsie kradeze atd.
Airmike
Guru Member ****
Príspevky: 2307
Dátum registrácie: Ut 18 05, 2010 10:17 am
Has thanked: 6 times
Been thanked: 28 times

Re: Mika - uvahy nad nesmrtelnostou chrusta

Príspevok od používateľa Airmike »

svoj cas a vedomosti venujem niecomu na burze a toto robim v ramci volna. chcem si vybudovat pekny projekt a zarobit na nom pekne peniaze. :)

ja sa uz dlho venujem obchodovaniu a aj forexu a socializovanie mi je uplne u prdele. mensie vacsie kradeze - to celkom dobre nechapem, ale povedzme, ze som uz voci Hypu okolo fx imunny. beriem to v prvom rade ako zabavu ktora mi do buducnosti prinesie prachy a robim to rad.
Biosko
Platinum Member ***
Príspevky: 924
Dátum registrácie: Pi 13 07, 2012 1:24 pm

Re: Mika - uvahy nad nesmrtelnostou chrusta

Príspevok od používateľa Biosko »

Tak drzim palce, budem citat blogy.

Ja som dosiel do stavu kedy sa mi stavalo ze: hups nepripisali sme vam swapy, hups zamrzol vam update na konzole, hups peniaze nie je mozne vybrat tak a tak, hups menovy par sa vyparil, hups swapy v mojej konzole su ine ako pre vsetkych ostatnych alebo na stranke. Jedine ak by som zacal nieco s forexom opat tak v nejakej banke alebo normalnej firme cez terminaly fyzicke ale zas nemam chut zarabat pre niekoho. Alebo mozno by mi prospel nejaky broker kde to nevyzera ako rusko ukrajinska somarina. Niekde kde mozes reklamovat ceny, kde mas relativne istotu. Nemam chut sa uz natahovat cez emaily alebo telefon ze pripiste mi tolko a tolko $ lebo ste mi to nedali na swapoch a ked to nezistim ani by som nic nedostal. To mi je pristup.
Istiach
Guru Member ****
Príspevky: 1325
Dátum registrácie: Pi 18 12, 2009 6:20 pm

Re: Mika - uvahy nad nesmrtelnostou chrusta

Príspevok od používateľa Istiach »

To sa ti prosim ta u koho stalo?
Biosko
Platinum Member ***
Príspevky: 924
Dátum registrácie: Pi 13 07, 2012 1:24 pm

Re: Mika - uvahy nad nesmrtelnostou chrusta

Príspevok od používateľa Biosko »

Istiach napísal:To sa ti prosim ta u koho stalo?
hotforex, tych som musel vzdy upozornil aby mi poslali dodatocne peniaze kvoli nejakej ich chybe. Najlepsie na tom ze ti budu tvrdit aky si u nich VIP a ze mas vlastneho cloveka tam ktoremu mozes vzdy volat ale ked je nejaky problem tak ten clovek sa preco neozve. Tak to vzdy dopadlo asi tak ze som im napisal poslite mi xyz dolarov lebo sa stalo to a to. Vzdy mi ich poslalali ale islo o princip.
Dalsia vec pisem na technicku podporu ze napriklad ze ci par xyz ma taky a taky swap a oni ze hej. Tak im vravim tak preco mam v konzole potom iny? A oni ze we looking into issue, please reset terminal we fixed it.
Ale nic od seba nezrobia keby ze ich kazdy den nekontrolujem. A ten typek sa mi ozval raz ked mi spominal ze maju akciu ze ked vlozim este dostanem bonus, ale nikdy s tym ze je nejaky problem alebo ze maju vypadok.

v saxo, mi zas blbly ceny a sem tam ma vyhodilo alebo nevyhodilo na tp sl aj ked sa robili spiky o 100pips viac ako som mal tp sl, Vraj jaaj chyba konzoly. Aspon ze sa tam dalo volat do prahy a zdrbat ich pekne po slovensky ze ked maju problem nemas problem si to vydiskutovat aj u nich :D. Nehovoriac o tom ze si mysleli ze im pomoze ked mi budu freezovat konzolu ze nebudem moct zatvorit obchod pri news, este ze som neobchodoval news.

v ducas mi padala konzola, alebo sa zahadne vytratil nejaky sl tp. Tak som uz ani sl a tp nepouzival a nakodil som si ich do aos ale pri ducas bol problem ten bridge bol na nic.

zaujimave ze vsetky zarty sa diali az ked tam bola vyssia suma a performance jedneho uctu som isteho casu zverejnoval aj tu.
Airmike
Guru Member ****
Príspevky: 2307
Dátum registrácie: Ut 18 05, 2010 10:17 am
Has thanked: 6 times
Been thanked: 28 times

Re: Mika - uvahy nad nesmrtelnostou chrusta

Príspevok od používateľa Airmike »

dukas ma mensie technicke problemy to je znama vec , ale rozhodne to nerobia schvalne. tie ostatne veci, tym si kazdy musi prejst podla mna. skor ci neskor mozes najst riesenia ktore su bez problemov. dnes uz kazdy kvalitny broker urobi vsetko pre to aby si u neho obchodoval, lebo nema s teba ziadny iny prijem len commission. ale nemysli si ze na burze sa technicke problemy nemusia riesit. je to to iste.
Používateľov profilový obrázok
JUGGLER
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 15791
Dátum registrácie: Št 17 04, 2008 8:39 pm
Has thanked: 1032 times
Been thanked: 1387 times

Re: Mika - uvahy nad nesmrtelnostou chrusta

Príspevok od používateľa JUGGLER »

Tak je. Furt niečo riešíme. Ja teraz riešim newsfeed, lebo mojemu providerovi vypadol DJ News. Hádam sa s nimi a popritom som zistil, že pod nosom mám aj iné, jednoduchšie a lacnejšie riešenia. A tak to vyzerá, že riešením svojho problému aj ušetrím 200 mesačne :)... Takisto ani môj broker nie je ani zdaleka ideálny. Stále vymyslí nejakú volovinu a najnovšie mi platforma sem-tam na niekolko sekúnd mrzne.. Nuž ale čo. Nejako musíme ísť dopredu..
Problémy boli a sú..a vždy sa nejak vyriešili. Stačí si spomenúť na akých strojoch sme trejdili voľakedy..a že rýchly internet tu máme len posledných 10 rokov..a že boli časy, ked trejderi boli radi, ked sa ich pokyn realizoval do pár minút. Dnes trejdíme v milisekundách a reptáme...
Ja myslím Biosko, že ty len prechádzaš krízou. Potrebuješ si oddýchnúť a znova nájsť sám seba. Trejder si dobrý, rád som čítal tvoje príspevky, aj chalani na stretku sa tešili, že si sa znova ozval... Tak hlavu hore. Oddýchni si a znova do práce ! Teba to predsa bavilo... Držim palce!
:idea: ,,Amatérski investori investujúci pasívne do indexového fondu budú mať v dlhodobom horizonte lepšie výnosy ako profesionálni manažéri fondov,, Buffett :mesec:
:arrow: Vzdelávanie a užitočné info zadarmo: https://smartinvestor.sk
jaroslav80
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 4031
Dátum registrácie: Št 24 03, 2011 5:19 pm
Has thanked: 49 times
Been thanked: 64 times

Re: Mika - uvahy nad nesmrtelnostou chrusta

Príspevok od používateľa jaroslav80 »

Ja by som Bioska neodhadoval, ze ho to bavilo. Ciel myslim popisal sam jasne davnejsie. Zarobit za par rokov tak vela penazi, aby sa od 35-ky do smrti mohol venovat uz len dovolenkam. Obchodovanie na forexe bol prostriedok na dosiahnutie toho. Ak objavil lahsi sposob, je logicke ak prejde nan a forex necha na pokoji.
davoo
Silver Member *
Príspevky: 295
Dátum registrácie: Pi 10 02, 2012 10:37 am

Re: Mika - uvahy nad nesmrtelnostou chrusta

Príspevok od používateľa davoo »

Biosko napísal:Zdravim, taka otazka pomimo preco prave forex trading okrem toho ze si tam mal relativne "free" money?
Nie je lepsie venovat svoj cas a vedomosti niecomu na burze?
Totizto miloval som forex ale niektore veci ma totalne na nom znechutili a neboli to cisla ani performance, skor to socializovanie, miss forex, cely ten marketing okolo tychto veci, mensie ci vacsie kradeze atd.
Biosko, ty hipster. :o Toto je pre teba, nech ťa porazí. http://www.alexa.com/siteinfo/forexfactory.com" onclick="window.open(this.href);return false;
Netreba zabúdať, že kvôli likvidite a retardom banky pustili retail na interbank market, takže všetko je tak ako má byť. Pokiaľ to nezačne byť hype medzi psychopatmi s PhD v matematike, tak ma súčasne situácia moc netankuje, aspoň sú užšie spready.
Airmike
Guru Member ****
Príspevky: 2307
Dátum registrácie: Ut 18 05, 2010 10:17 am
Has thanked: 6 times
Been thanked: 28 times

Re: Mika - uvahy nad nesmrtelnostou chrusta

Príspevok od používateľa Airmike »

Odpoved na bioskovu otazku v cislach za mesiac November :)

pobavite sa :)

http://airstarter.blogspot.cz/2013/12/n ... ecomu.html" onclick="window.open(this.href);return false;
jaroslav80
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 4031
Dátum registrácie: Št 24 03, 2011 5:19 pm
Has thanked: 49 times
Been thanked: 64 times

Re: Mika - uvahy nad nesmrtelnostou chrusta

Príspevok od používateľa jaroslav80 »

Nie je to zly biznis, hlavne ten "technical analysis" contest. Kedze vobec sa neberie ohlady na to, nakolko tie predpovede vyjdu. Mozes tam napisat cokolvek. A vdaka tomu ze si vo februari trafil jackpot v trader conteste, tak ludia tie predpovede radi citaju bez ohladu na to, co by si tam napisal. Rozumny postup. A aj to, ze o zisk z jackpotu prichadzas len velmi opatrne.

Predpokladam ale, ze v pripade vyvoja, ze cely rok by si bol v minuse a jackpot by si trafil az v novembri, tak ludia by technicke analyzy v auguste-oktobri necitali a ducascopy by peniaze neplatili. A pritom trader by si bol rovnako schopny.
Airmike
Guru Member ****
Príspevky: 2307
Dátum registrácie: Ut 18 05, 2010 10:17 am
Has thanked: 6 times
Been thanked: 28 times

Re: Mika - uvahy nad nesmrtelnostou chrusta

Príspevok od používateľa Airmike »

Jaroslav

zase si to vysvetlujes bez toho aby si si to precital. je to presne naopak. najdolezitejsia na technical analysis je prave presnost analyzy, a vobec nezalezi na tom ci to niekto cita alebo nie :)
jaroslav80
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 4031
Dátum registrácie: Št 24 03, 2011 5:19 pm
Has thanked: 49 times
Been thanked: 64 times

Re: Mika - uvahy nad nesmrtelnostou chrusta

Príspevok od používateľa jaroslav80 »

Mozno som chytil zly mesiac. Sledoval som to dokladnejsie v septembri. A v septembri-oktobri vysiel vyvoj opacny nez analyza. Konkretne si pamatam NZDUSD ze mal padnut, ale on vytrvalo cely cas stupal.
Airmike
Guru Member ****
Príspevky: 2307
Dátum registrácie: Ut 18 05, 2010 10:17 am
Has thanked: 6 times
Been thanked: 28 times

Re: Mika - uvahy nad nesmrtelnostou chrusta

Príspevok od používateľa Airmike »

nikto nevie odhadnut trh na 100% . Z 96 analyz ktore som robil boli aj take , ktore som netrafil. to je predsa normalna vec. ale ked napises ze v tej sutazi nerozhoduje presnost ale to ci si niekto nieco cita, tak to jednoducho nieje pravda. rozhoduje z 90% presnost a zvysnych 10% rozhoduje spracovanie a updaty. to ci to niekto cita alebo nie, nerozhoduje vobec.
jaroslav80
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 4031
Dátum registrácie: Št 24 03, 2011 5:19 pm
Has thanked: 49 times
Been thanked: 64 times

Re: Mika - uvahy nad nesmrtelnostou chrusta

Príspevok od používateľa jaroslav80 »

OK, tak prepac. Sledoval som to len zaciatkom septembra a z predpovedi ktore si narobil v auguste vyslo minimum. Tak som si to dalej uz nevsimal a bral som to tak, ze zalezi asi len na pocte lajkov a followerov. A v skutocnosti ze si nikto nedava namahu dodatocne kontrolovat a zhodnocovat kvalitu predpovedi. Ducascopy ze su radi ze im tam obcas niekto nieco napise. Moj odhad bol teda nespravny.
Kontrolovat tvoje nasledujuce a predchadzajuce predpovede sa mi teraz nechce, casom si na to mozno cas najdem, ved to z tych stranok nikam neutecie.
Airmike
Guru Member ****
Príspevky: 2307
Dátum registrácie: Ut 18 05, 2010 10:17 am
Has thanked: 6 times
Been thanked: 28 times

Re: Mika - uvahy nad nesmrtelnostou chrusta

Príspevok od používateľa Airmike »

graf vykonnosti od pociatku do dnes

http://airmike-trading.blogspot.cz/" onclick="window.open(this.href);return false;
Prílohy
Nov Update.png
Istiach
Guru Member ****
Príspevky: 1325
Dátum registrácie: Pi 18 12, 2009 6:20 pm

Re: Mika - uvahy nad nesmrtelnostou chrusta

Príspevok od používateľa Istiach »

Len tak offtopic. Vcera som videl film Floored: Into The Pit a hned som pochopil Mikovu fotku co ma na blogu :D

Dovtedy som tam videl len nejake letokruhy spojene s machulami.
Airmike
Guru Member ****
Príspevky: 2307
Dátum registrácie: Ut 18 05, 2010 10:17 am
Has thanked: 6 times
Been thanked: 28 times

Re: Mika - uvahy nad nesmrtelnostou chrusta

Príspevok od používateľa Airmike »

:) jojoflored je skvely film. ta fotka je pripomienka starych casov
Biosko
Platinum Member ***
Príspevky: 924
Dátum registrácie: Pi 13 07, 2012 1:24 pm

Re: Mika - uvahy nad nesmrtelnostou chrusta

Príspevok od používateľa Biosko »

Mika napísal:graf vykonnosti od pociatku do dnes

http://airmike-trading.blogspot.cz/" onclick="window.open(this.href);return false;
Z toho vypliva ze tradit sa neoplati treba len pisat :D
Airmike
Guru Member ****
Príspevky: 2307
Dátum registrácie: Ut 18 05, 2010 10:17 am
Has thanked: 6 times
Been thanked: 28 times

Re: Mika - uvahy nad nesmrtelnostou chrusta

Príspevok od používateľa Airmike »

pisanim sa na zaujimave urovne nikdy nedostanes
jogo
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 7069
Dátum registrácie: Po 04 08, 2008 9:03 pm
Has thanked: 150 times
Been thanked: 283 times

Re: Mika - uvahy nad nesmrtelnostou chrusta

Príspevok od používateľa jogo »

Mika napísal:pisanim sa na zaujimave urovne nikdy nedostanes
Nuz rocny prijem financnikov.cz z "pisania a skoleni" by mi v pohode stacil do konca zivota.(ak by som ho zhodnocoval iba na terminakoch) :mrgreen:
-Disclaimer: Všetky informácie, ktoré poskytujem na tomto fóre, sú určené výhradne ku študijným účelom. V žiadnom prípade neslúžia ako investičné doporučenie.
Používateľov profilový obrázok
filip glasa
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 11207
Dátum registrácie: Št 30 11, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Bratislava
Been thanked: 1 time
Kontaktovať používateľa:

Re: Mika - uvahy nad nesmrtelnostou chrusta

Príspevok od používateľa filip glasa »

Nuz rocny prijem financnikov.cz z "pisania a skoleni" by mi v pohode stacil
no lenze to su asi jediny ktorym to tak dobre ide dlhe roky v kuse. Potom mas kopec vselijakych skolitelovn a pisatelov, co skolia a pisu kade tade a nic nezarobia.
Airmike
Guru Member ****
Príspevky: 2307
Dátum registrácie: Ut 18 05, 2010 10:17 am
Has thanked: 6 times
Been thanked: 28 times

Re: Mika - uvahy nad nesmrtelnostou chrusta

Príspevok od používateľa Airmike »

mala oprava vysledkov.

article contest 1 miesto
technical analysis contest 1 miesto

spolu 3220 USD
jaroslav80
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 4031
Dátum registrácie: Št 24 03, 2011 5:19 pm
Has thanked: 49 times
Been thanked: 64 times

Re: Mika - uvahy nad nesmrtelnostou chrusta

Príspevok od používateľa jaroslav80 »

Velmi pekne.
Ono nakoniec by Ti na tych 144-tis z nicoho stacili tie clanky a netreba ani trading.
Airmike
Guru Member ****
Príspevky: 2307
Dátum registrácie: Ut 18 05, 2010 10:17 am
Has thanked: 6 times
Been thanked: 28 times

Re: Mika - uvahy nad nesmrtelnostou chrusta

Príspevok od používateľa Airmike »

no je to 444k a na to asi clanky stacit nebudu. :)
Napísať odpoveď

Návrat na "Opcie, deriváty, futures, hedging"