EUROVEA

Nehnuteľnosti ako alternatíva k (ne)existujúcemu slovenskému akciovému trhu. Hypotekárne úvery - na bývanie aj investovanie.
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
Grankow
Príspevky: 45
Dátum registrácie: Št 24 05, 2007 2:10 pm

EUROVEA

Príspevok od používateľa Grankow »

http://halbot.haluze.sk/images/2008-03/ ... nikrg9.jpg
Nie su tie ceny v tej Eurovei "trosku" prehnane? Chapem ze je to pri Dunaji ale ... miesto na parkovanie tam stoji tolko co rodinny dom v Bardejove :)
Nevie niekto aky je o tie byty zaujem?
Používateľov profilový obrázok
filip glasa
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 11207
Dátum registrácie: Št 30 11, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Bratislava
Been thanked: 1 time
Kontaktovať používateľa:

Re: EUROVEA

Príspevok od používateľa filip glasa »

asi tretina je predaná, rozumej rezervovaná so zálohou. Mám doma cenník aj prospekty. Ešte pred rokmi keď sme ani oni netušili za koľko tam budú byty sme vyplnili dotazník o záujem.
Už som to tu niekde písal. Toto nie sú štandard byty, ale niečo akoby si býval v 5* hotely. Keď vidíš v US filmoch jak niekto vchádza do domu na manhatane kde má apartmán a vrátnik mu tam otvára dvere a tak podobne. Tak nejak to tam má vyzerať. V rámci bytov je aj vybavenie interiéru s tak drahými vecami, že by si jeden za to jeden postavil hrubú stavbu domu.
Pette
Guru Member ****
Príspevky: 1254
Dátum registrácie: Ut 27 02, 2007 4:59 pm

Re: EUROVEA

Príspevok od používateľa Pette »

Zaloha je smiesne nizka, teda vela rezervacii sa isto stiahne.
Ceny zodpovedaju presne iluzii, ze Slovaci su bohati, pritom tieto byty nakupia len ti, ktori peniaze "zarobili" (plus par zahranicne firmy ako byty pre top man a pod).
Používateľov profilový obrázok
filip glasa
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 11207
Dátum registrácie: Št 30 11, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Bratislava
Been thanked: 1 time
Kontaktovať používateľa:

Re: EUROVEA

Príspevok od používateľa filip glasa »

Ono je jedno ako bohati su slovaci ako priemer, ale velkost tej najbohatsej vrstvy. Ci sa najde zhruba 500 (spolu s river parkom) kupcov, ktore si nieco podobne kupia. Takto drahe byty maju samozrejme zmysel aj v Bratislave. Exisutju aj drahsie Top-byty vo Viedni, Londyne, NY, Prahe atd.
Otazka je podla mna len ta, ci ich predsa len na taketo male mesto nie je prilis vela.
Používateľov profilový obrázok
filip glasa
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 11207
Dátum registrácie: Št 30 11, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Bratislava
Been thanked: 1 time
Kontaktovať používateľa:

Re: EUROVEA

Príspevok od používateľa filip glasa »

Pette
Guru Member ****
Príspevky: 1254
Dátum registrácie: Ut 27 02, 2007 4:59 pm

Re: EUROVEA

Príspevok od používateľa Pette »

filip glasa napísal:Ono je jedno ako bohati su slovaci ako priemer, ale velkost tej najbohatsej vrstvy. Ci sa najde zhruba 500 (spolu s river parkom) kupcov, ktore si nieco podobne kupia. Takto drahe byty maju samozrejme zmysel aj v Bratislave. Exisutju aj drahsie Top-byty vo Viedni, Londyne, NY, Prahe atd.
Otazka je podla mna len ta, ci ich predsa len na taketo male mesto nie je prilis vela.
:) Pod "najbohatsou vrstvou" myslis zlodejov? Bol som sa zo srandy pozriet na otvoreni, a skladba jasna - poslickovia zlodejov a "kancelarie pre luxusne k...spolocnicky".
Argument, ze v NYC to stoji tolko a preto Bratislava moze rovnako, je scestny:)

Neboj, od 1993 sa na Slovensku ukradlo viac ako bilion korun, teda odrobinky na podobne "projekty" sa najdu.
To, ze clovek ma zo dna na den majetok 30 miliard korun je mozne len u nas.
Používateľov profilový obrázok
filip glasa
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 11207
Dátum registrácie: Št 30 11, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Bratislava
Been thanked: 1 time
Kontaktovať používateľa:

Re: EUROVEA

Príspevok od používateľa filip glasa »

Ja netvrdím že v NY sú rovnaké ceny. Ani neviem koľko tam čo stojí. Hovorím, že v každom hlavnom meste sa môžu predať luxusné a drahé byty. Záleží len na ich počte. Téma sa začala tým, či sú tie ceny prehnané. Ja som povedal len toľko, že záleží na počte miliardárov čo si chcú kúpiť byt a nie dom.

S tými zlodejmi si si asi pomýlil tému. Ale určite je na Slovensku medzi bohatými o dosť viac privatizérov, podvodníkov atď. Ale to nejako moc nesúvisí s témou ako som písal. Grázli si kupujú nehnuteľnosti aj v iných projektoch (samozrejme aj developujú) a nerozoberáme to tu pri každej zmienke o realitách.
Pette
Guru Member ****
Príspevky: 1254
Dátum registrácie: Ut 27 02, 2007 4:59 pm

Re: EUROVEA

Príspevok od používateľa Pette »

Ano, predat sa mozu. otazka je, kto si ich kupi - a v pripade Slovenska a BA su to prave ti, co v slusnej spolocnosti neexistuju = cena nie je trhova a racionalna (naklady plus trhom regulovany mozny zisk) = je vymyslena.

A neboj, spomeniem to len v jednej teme (prvej), kde som prispel:)
Používateľov profilový obrázok
filip glasa
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 11207
Dátum registrácie: Št 30 11, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Bratislava
Been thanked: 1 time
Kontaktovať používateľa:

Re: EUROVEA

Príspevok od používateľa filip glasa »

trhová cena = cena za ktorú sa predá na štátom neregulovanom trhu.

čo je to ten tvoj trhom regulovaný možný zisk? Ak trh umožní predať za túto cenu, tak toto je trhová cena a možný zisk môže byť aj tisíc percent.

Ak by tu neexistovali bohatí typu deti privatizérov a podobne, tak by sa k podobným majetkom dostali o chlp slušnejší ľudia. Nevzniklo by vzduchoprázdno.
Pette
Guru Member ****
Príspevky: 1254
Dátum registrácie: Ut 27 02, 2007 4:59 pm

Re: EUROVEA

Príspevok od používateľa Pette »

"Trh", kde vzhladom na faktory (ktore isto chapes) neposobia zakladne "poucky", nie je "štátom neregulovany trh", a teda ani cena nevznika ako priesecnik dopytu a ponuky. Preco? Pretoze obe strany su totalne zdeformovane.
Nemozes povedat, ze 300m2 ma cenu 120mil, ak existuje skupina ludi, pre ktorych 120mil je len cast ukradnutych penazi zo dna na den. Toto je nie je TRH, toto je vysmech spravodlivosti - policie, prokuratury a sudov - a vo finale kazdeho slusneho cloveka. A ano, je to mozne len v zbastardenej "demokracii", kde aj 20 rokov po revolucii vladne STB - teraz ovsem peniazmi.


"tak by sa k podobným majetkom dostali o chlp slušnejší ľudia." - :))
Používateľov profilový obrázok
filip glasa
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 11207
Dátum registrácie: Št 30 11, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Bratislava
Been thanked: 1 time
Kontaktovať používateľa:

Re: EUROVEA

Príspevok od používateľa filip glasa »

Celkom utopicky - ak by neexistovali tí neslušní, tak by tu neboli ani ich podvody, krádeže atď. To by malo dobrý vplyv na ekonomiku a Slovensko by bolo bohatšie ako teraz. A aj tá najbohatšia vrstva by bola bohatšia. Asi by si dovolili kúpiť aj drahšie byty.
Bebe
Platinum Member ***
Príspevky: 694
Dátum registrácie: Po 12 02, 2007 1:09 pm
Bydlisko: Slovakia - Trenčín

Re: EUROVEA

Príspevok od používateľa Bebe »

Ekonomike a trhu je úplne jedno, kto vlastní majetok, či je to zlodej, či poctivec. Dôležité je ako a kam peniaze a kapitál prúdi, na čo sa použije. Ak niekto niečo nakradol a nevrátil, je potrebné dať mu príležitosť, aby to mohol minúť. Iba tak sa môžu peniaze znovu dostať do obehu (aj k tým poctivejším a "spravodlivejším"). Takže je úplne scestné sa vôbec zaoberať otázkou, kde na to kupujúci zobral. Ak počet zlodejov dramaticky nerastie, potom trh počíta aj s týmto a teda ceny zodpovedajú ponuke a dopytu a tak to má byť v trhovej ekonomike. Takže možno naše myslenie je niekedy zdeformovanejšie ako trh, a potom si pletieme pojmy a dojmy, alebo česky pojmy a průjmy.
Vedieť sa pozrieť na vec z viacerých uhlov, je pre mňa dôležitejšie, ako skalopevne zastávať určitý názor.
Pette
Guru Member ****
Príspevky: 1254
Dátum registrácie: Ut 27 02, 2007 4:59 pm

Re: EUROVEA

Príspevok od používateľa Pette »

Taketo myslenie je presne to, co Slovensko dostava tam, kde prave je.
Používateľov profilový obrázok
filip glasa
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 11207
Dátum registrácie: Št 30 11, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Bratislava
Been thanked: 1 time
Kontaktovať používateľa:

Re: EUROVEA

Príspevok od používateľa filip glasa »

http://ekonom.ihned.cz/c1-24236970-luxusni-byty-v-kurzu
Průměrná cena luxusních rezidencí se v roce 2007 vyšplhala ze 100 tisíc korun za metr čtvereční na současných 250 tisíc.
Bebe
Platinum Member ***
Príspevky: 694
Dátum registrácie: Po 12 02, 2007 1:09 pm
Bydlisko: Slovakia - Trenčín

Re: EUROVEA

Príspevok od používateľa Bebe »

Pette napísal:Taketo myslenie je presne to, co Slovensko dostava tam, kde prave je.
Tak toto je možno tá najsvetejšia pravda, aká tu mohla byť vyrieknutá, ale neplatí iba pre Slovensko, či iné štáty, ale platí i pre jednotlivcov v danej spoločnosti. A to si už veľakrát nikto neuvedomuje obzvlášť tí, ktorých hlasy vyznievajú najkritickejšie.
Vedieť sa pozrieť na vec z viacerých uhlov, je pre mňa dôležitejšie, ako skalopevne zastávať určitý názor.
Pette
Guru Member ****
Príspevky: 1254
Dátum registrácie: Ut 27 02, 2007 4:59 pm

Re: EUROVEA

Príspevok od používateľa Pette »

Skryvat sa za "trh" je velmi jednoduche - trh sme ale vo finale len my - ludia. Kazdy jeden z nas...
Bebe
Platinum Member ***
Príspevky: 694
Dátum registrácie: Po 12 02, 2007 1:09 pm
Bydlisko: Slovakia - Trenčín

Re: EUROVEA

Príspevok od používateľa Bebe »

Pette napísal:Skryvat sa za "trh" je velmi jednoduche - trh sme ale vo finale len my - ludia. Kazdy jeden z nas...
... a keďže nie sme dokonalý, ani náš trh taký nie je a mnohé jeho problémy súvisia s nami samotnými. Neviem Pette o čom hodláš debatovať, ale trh sme iba vtedy, ak sa ho aktívne zúčastňujeme, teda ak predávame a kupujeme. Ak iba kritizujeme, nie sme účastníkmi trhu, ani ho nijako neovplyvňujeme. Ovplyvňovať ho môžeme legálne i nelegálne. Ak ale chceme iba niečo kúpiť a zdá sa nám to neopodstatnene nadhodnotené, je to príležitosť, ako na trh vstúpiť aktívne, začať v danej oblasti podnikať a ponúknuť nižšie ceny a zarobiť na deformácii daného trhu, alebo trhu umelo nadhodnotenom. Prečo mám taký pocit, že rovnako jednoduché ako sa skrývať za trh je aj skrývať vlastné neschopnosti? Nemyslím to ale povýšenecky, pretože každý sme niečoho neschopný, niekto akceptovať trhové ceny, niekto ovládať svoje city, pudy, slabosti, zlobu, závisť, či hnev, niekto nevie rozlišovať medzi dobrom a zlom.. dôležité je, ako veľmi naše neschopnosti dokážu ovplyvniť náš život a čo všetko robíme preto, aby sme sa svojej neschopnosti zbavili a či vôbec chceme, lebo niet neschopnosti, ktorá by sa nedala minimálne eliminovať, ak už nie úplne odstrániť. Ale to sme už tak ďaleko od témy, že viac už sa hádam ani nedá..
Vedieť sa pozrieť na vec z viacerých uhlov, je pre mňa dôležitejšie, ako skalopevne zastávať určitý názor.
Pette
Guru Member ****
Príspevky: 1254
Dátum registrácie: Ut 27 02, 2007 4:59 pm

Re: EUROVEA

Príspevok od používateľa Pette »

Bebe, ze ty si financny poradca?
Používateľov profilový obrázok
filip glasa
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 11207
Dátum registrácie: Št 30 11, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Bratislava
Been thanked: 1 time
Kontaktovať používateľa:

Re: EUROVEA

Príspevok od používateľa filip glasa »

http://reality.etrend.sk/komercne-nehnu ... 70268.html" onclick="window.open(this.href);return false;

neni moc drahý tento hotel:
Noc v päťhviezdičkovom hoteli v Eurovei bude stáť od 150 eur vyššie
Boli časy keď takéto ceny boli aj v bratislavských štvorhviezdach.
jan
Gold Member **
Príspevky: 417
Dátum registrácie: So 15 09, 2007 7:54 pm

Re: EUROVEA

Príspevok od používateľa jan »

Navstivil som Euroveu:
- viac ako 40 percent bytov je vraj predanych
- 90 percent obchodnych priestorov je vraj prenajata
- na administrativne priestory som sa zabudol spytat
- kriza im pomohla v tom, ze dostavaju skor ako planovali. Z ostatnych pozastavenych projektov sa tam presunuli pracovnici a tak tam teraz denne robi viac ako 1000 ludi.
Otvoria v marci 2010 namiesto predtym planovaneho maja.
Používateľov profilový obrázok
filip glasa
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 11207
Dátum registrácie: Št 30 11, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Bratislava
Been thanked: 1 time
Kontaktovať používateľa:

Re: EUROVEA

Príspevok od používateľa filip glasa »

90% obchodov by som aj veril. 40% bytov bude asi iba na zálohu, čiže pri platbe sa to ešte môže zrušiť.
Brani
Silver Member *
Príspevky: 248
Dátum registrácie: So 13 06, 2009 11:47 am

Re: EUROVEA

Príspevok od používateľa Brani »

No neviem neviem tých 90%. v Nitre napríklad odskočilo 80% klientov od zmluvy v novootvorenej prístavbe N-centra. To si každý môže overiť koniec koncov na vlastné oči. A v nových Mlynoch odskočilo okolo 30% od zmluvy. A to mali zazmluvnených tuším 80% plochy. (neni som si istý na 100%). Že by sa to v Bratislave až tak neprejavilo tá recesia? No neviem.
This makes me homesick: http://www.youtube.com/watch?v=aBNu8ahM ... re=related" onclick="window.open(this.href);return false;
jonatanus
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3224
Dátum registrácie: Št 12 04, 2007 4:02 am

Re: EUROVEA

Príspevok od používateľa jonatanus »

Brani napísal:No neviem neviem tých 90%. v Nitre napríklad odskočilo 80% klientov od zmluvy v novootvorenej prístavbe N-centra. To si každý môže overiť koniec koncov na vlastné oči. A v nových Mlynoch odskočilo okolo 30% od zmluvy. A to mali zazmluvnených tuším 80% plochy. (neni som si istý na 100%). Že by sa to v Bratislave až tak neprejavilo tá recesia? No neviem.
lenze tu mas akorat aupark, ktory je totalne precpaty... potom dlho dlho dlho nic.. potom polus a avion.
takze by som kludne veril tomu ze ta eurovea moze byt aupark2


co je trocha rozdiel voci tomu ked niekdo postavi obchodne centrum niekde v hornom vyplachu s 5 obyvatelmi
Používateľov profilový obrázok
filip glasa
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 11207
Dátum registrácie: Št 30 11, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Bratislava
Been thanked: 1 time
Kontaktovať používateľa:

Re: EUROVEA

Príspevok od používateľa filip glasa »

ono asi bude veľké sťahovanie z Auparku kde nie sú nájomníci spokojní s cenami a v Eurovee vyjednajú lepšie podmienky, keďže tá je trochu pod tlakom. Aupark má odídencov bez problému čím nahradiť.
Z polusu sa zase odchádza kvôli nižšej návštevnosti - z palace shoppnig, či ako sa to volá, tiež. Tí asi prejdú radšej do Eurovea.
Veľké siete zase pokrývajú všetko hlava, nehlava.
Brani
Silver Member *
Príspevky: 248
Dátum registrácie: So 13 06, 2009 11:47 am

Re: EUROVEA

Príspevok od používateľa Brani »

Aaaha. Tak v tom prípade tomu aj verím. Nemám moc dobrý prehľad o predajnej ploche na meter štvorcový na obyvateľa v Bratislave. Nedávno som videl štatistiky a Nitra vychádzala ako mesto s najväčším počtom predajnej plochy na meter štvorcový na obyvateľa (ostatným mestám som nevenoval pozornosť,lebo ma to dosť prekvapilo). A keďže si zoberieme priemernú mzdu v Nitra a v Bratislave, tak mi to proste nesedelo. Ja som len zvedavý, čo budú robiť developeri z Maxu a z N-centra, keď im od tiaľ odíde 50% klientely do Mlynov. Veď N-centro po otvorení dostavby už teraz tam nemá koho zazmluvniť. A to majú byť Mlyny vraj najväčším obchodným centrom v strednej Európe. (Aspoň tak mi hovoril projektant. Mohol sa aj iba vystatovať, neviem). Ale AK teda je, tak prečo to nepostavili radšej v Blave? Evidentne trh je tam priaznivejší, keďže predajnej plochy je málo ako hovoríte. Priemerná mzda vyššia a ceny pozemkov skoro porovnateľné. Keďže Nitra prežíva boom a ceny vyleteli raketovo nahor.
This makes me homesick: http://www.youtube.com/watch?v=aBNu8ahM ... re=related" onclick="window.open(this.href);return false;
Používateľov profilový obrázok
filip glasa
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 11207
Dátum registrácie: Št 30 11, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Bratislava
Been thanked: 1 time
Kontaktovať používateľa:

Re: EUROVEA

Príspevok od používateľa filip glasa »

no ono to nemusí dopadnúť nejako moc dobre v tej eurovee, ale myslím, že zrovna obchodné priestory budú mať najmenšie problémy s obsadenosťou zo všetkých sekcií - kancelárie, hotel, byty.
Prinajhoršom znížia cenu pri individuálnych jednaniach.
Brani
Silver Member *
Príspevky: 248
Dátum registrácie: So 13 06, 2009 11:47 am

Re: EUROVEA

Príspevok od používateľa Brani »

No tak potom dajte vedieť ako to dopadlo ak má niekto priamo prístup ku informáciám. Ale nie také JPP. Ja mám priamy prístup jedine čo sa Nitry týka. Ale toto ma zaujíma, že ako to pôjde tam.
This makes me homesick: http://www.youtube.com/watch?v=aBNu8ahM ... re=related" onclick="window.open(this.href);return false;
jonatanus
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3224
Dátum registrácie: Št 12 04, 2007 4:02 am

Re: EUROVEA

Príspevok od používateľa jonatanus »

ci pana ta eurovea to je peklo....

mam uz jonickeho karla a mozem potvrdit ze na iq to pridava. pretoze taku kovadinu jak som si dneska vymyslel, tak to by ma s iq o 10 cisel menej urcite nenapadlo.

pomali ide leto, pinakoladova sezona, tesim sa jak budem vysedavat v okolitych restauraciach, kukat do slnka a uzivat si zivot. takze som sa rozhodol ze si upgradnem moj pestry satnik (3 vyblednute tricka (nemam perwoll), jeden sveter 5 rocny a druhy 10 rocny), aby namna nezavolali policiu ze tam sedi bezdomovec. a kde sa da najlepsie kupit 5ks cierneho tricka normalnej velkosti? no samozrejme ze v eurovei.

kdo tam uz bol sa asi hlasno smeje, kdo tam este nebol nech tam radsej ani nechodi. jedine vysvetlenie co ma napada preco su tam take obchody jake su je ze si nazaciatku spravili prieskum trhu a zistili ze 80% obyvatelov bratislavy su buzeranti. a druha vec co zistili ze tu neexistuje clovek co by mal viacej jak 70kg. (kedysi som mal 2x tolko a necudoval som sa ze si v normalnom obchode nic nekupim, teraz mam ledva 110 a cudujem sa preco nemozu mat aspon normalne xxl velkosti.. na porovnanie - usa - najobycajnejsi obchod na svete, 5tricek made in honduras velkost xxl (u nas by to asi bolo xxxxxxxxxxxxxxxxxxl, tam este mali aj vacsie), za $10 (dokopy) alebo kolko to stalo. obycajne velke jednofarbne tricko - plny obchod bol toho. preco taky obchod neexistuje tu? preco taka velkost neexistuje tu? som jediny obyvatel bratislavy co neni buzerant a/alebo nema 70kilo?

nezeby aupark bol v tomto 3krat lepsi, ale tato eurovea to je peklo. a ja idiot som si myslel ze ked tam je milion obchodov s oblecenim (ziadne ine tam vpodstate nesu), ze sa tam bude dat kupit tricko.. nepoviem nohavice, ale obycajne tricko jakych maju na mileticke tony.. sak toto je diskriminacia ne-gayov.

hruza des
Používateľov profilový obrázok
filip glasa
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 11207
Dátum registrácie: Št 30 11, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Bratislava
Been thanked: 1 time
Kontaktovať používateľa:

Re: EUROVEA

Príspevok od používateľa filip glasa »

a bol si aj v píkklopenburgovi v oddelení pre straých fotrov, alebo v markspencerovi? tam väčšinou majú aj velké velkosti pre starých a velkých fotrov a este k tomu aj vysoko nemódne, keďže starý fotrovia nie sú cool a nosia 20 rokov to isté.

ked ani tam nemali, tak potom už jedine len tá miletička, alebo internet :-)

prípadne ešte aj hip-hopové obchody by mali mať XXXXXXXL

PS - ja si mylím, že nemajú všetky veľkosti kvôli tomu, že nemajú prachy na také veľké skladové zásoby. Tak je to na Slovensko takmer všade.
peter.cmorej
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3251
Dátum registrácie: Po 08 10, 2007 12:35 pm
Has thanked: 2 times
Been thanked: 10 times

Re: EUROVEA

Príspevok od používateľa peter.cmorej »

pridam svoj zazitok z Eurovei ... ak sa chcete kvalitne nasrat, chodte sa najest do Primi. 35 minut som tam neuspesne cakal na polievku, potom som odisiel. Casnikov tam maju asi 20, normalne sa o seba potkynaju, ale kuchara snad jedneho. Nehovoriac o tom, ze polievku by mali mat navarenu, ked ich ma v menu az tri.

Normalne by som tam nesiel, lenze v celej Eurovey su naplanovane presne 3 restauracie a z toho dve este neboli otvorene. Inak sa da najest iba vo fastfoodoch.
Používateľov profilový obrázok
filip glasa
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 11207
Dátum registrácie: Št 30 11, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Bratislava
Been thanked: 1 time
Kontaktovať používateľa:

Re: EUROVEA

Príspevok od používateľa filip glasa »

šak v tých reštauráciách to neni o nič lepšie než vo fastfoodoch. poväčšine tam tiež len zohrievajú v mikrovlnke polotovarové jedlá. jediný rozdiel je, že to má obsluhu.
radvan
Guru Member ****
Príspevky: 1261
Dátum registrácie: Ne 20 05, 2007 9:26 am
Been thanked: 6 times

Re: EUROVEA

Príspevok od používateľa radvan »

hmm ... mne sa to tam asi jedinemu celkom pozdavalo :) ... architektonicky pekne, da sa tam ist so psom, molo a promenada pekna ... handry zasadne nenakupujem v auparku, eurovei a spol, takze to ma netrapilo ... sice spatna cena vo vsetkych tych baroch (kolace a sejky drahsie nez vo viedne na namesti), ale jeden sa prezit da ... na take brouzdanie sa na hodinku sa to da prezit ...

ale je vidno, ze ich chytila kriza ... stvrtina obchodov neotvorena, byty prazdne, kancle prazdne (ked sa clovek kukne do okien na vyssie poschodia tak je vidno, ze v tych kancloch nesu urobene ani stropy tie znizene polystyrenove stropy - je tam len holy beton)
http://www.Quantpedia.com - the leading quantitative trading research company
Pette
Guru Member ****
Príspevky: 1254
Dátum registrácie: Ut 27 02, 2007 4:59 pm

Re: EUROVEA

Príspevok od používateľa Pette »

som cakal, kedy jonatanus chyti temu Eurovea:)

Stavba pekna, poloha vyborna, obchody ako vsade (teda zbytocne hodnotit), pri teplom pocasi bude to nabrezie vyborne - hned ako dorobia prepojenie od stareho mostu. Sklamali garaze a pesia cesta od Safarikoveho nam. - chybaju vhodne nadimenzovane chodniky.
Andrej
Gold Member **
Príspevky: 438
Dátum registrácie: Po 30 04, 2007 8:05 pm

Re: EUROVEA

Príspevok od používateľa Andrej »

Pette napísal:Sklamali garaze...
Garáže? Však tie sú tam úplne super, nad každým parkovacím miestom svieti zelené alebo červené svetielko, aby si hneď videl, či je tam obsadené. Plus ešte nad invalidnými miestami svietia modré svetielka, aby ich chalani s X5 a Q7 nemuseli dlho hľadať :D
Pette
Guru Member ****
Príspevky: 1254
Dátum registrácie: Ut 27 02, 2007 4:59 pm

Re: EUROVEA

Príspevok od používateľa Pette »

Ano, ale skus s tou Q7 vytocit vjazd a vyjazd z pribinovej...
Andrej
Gold Member **
Príspevky: 438
Dátum registrácie: Po 30 04, 2007 8:05 pm

Re: EUROVEA

Príspevok od používateľa Andrej »

My sme vchádzali cez taký dlhý vjazd s dvoma spomalovačmi, a tam som bol príjemne prekvapený. V takom Tatracentre by na rovnakom priestore urobili dvoj-prúdovku :D
kobolcs
Active Member
Príspevky: 87
Dátum registrácie: Ut 27 03, 2007 11:08 pm
Bydlisko: BA

Re: EUROVEA

Príspevok od používateľa kobolcs »

jonatanus napísal:ci pana ta eurovea to je peklo....

...a druha vec co zistili ze tu neexistuje clovek co by mal viacej jak 70kg. (kedysi som mal 2x tolko a necudoval som sa ze si v normalnom obchode nic nekupim, teraz mam ledva 110 a cudujem sa preco nemozu mat aspon normalne xxl velkosti
no jo normalny chlap predsa nechodi do nakupneho centra (okrem pripadu ked ho venci priatelka :) ).

Mam cez 150 a mam to zmapovane moznosti v BA : obchodik oproti Tescu na Spitalskej (90% mojich nakupov v BA najmensia velkost 52) - len si musis zvyknut na novu znacku marco donati :) , este je dubravke jeden obchod jedna zastavka od OD saratov inac zostava len US a pre kosely a nohavice, obleky na mieru u krajcira u nas alebo za 30-60% ceny -ukradnute strihy Boss az Armani (a na druhy den hotovy) thajsko ci hongkong. Cina nie je dobra nevedia si predstavit cloveka nad 90 kg ani ked ho vidia.
jonatanus
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3224
Dátum registrácie: Št 12 04, 2007 4:02 am

Re: EUROVEA

Príspevok od používateľa jonatanus »

kobolcs napísal:este je dubravke jeden obchod jedna zastavka od OD saratov
tak tento socialisticky obchod to je KLENOT. taku radost jaku som dneska zazil pri nakupe som snad nezazil nikdy. mali velke tricka!!!! :shock: je zomna xxxl metrosexual!
Používateľov profilový obrázok
filip glasa
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 11207
Dátum registrácie: Št 30 11, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Bratislava
Been thanked: 1 time
Kontaktovať používateľa:

Re: EUROVEA

Príspevok od používateľa filip glasa »

je zomna xxxl metrosexual!

:shock: :?: šak v bratislave neni metro
jonatanus
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3224
Dátum registrácie: Št 12 04, 2007 4:02 am

Re: EUROVEA

Príspevok od používateľa jonatanus »

filip glasa napísal::shock: :?: šak v bratislave neni metro
Metrosexuál je pojem, ktorý vznikol zhruba v polovici 90. rokov 20. storočia. Označuje mužov, ktorí žijú v meste a vydávajú podstatnú časť zo svojho platu na značkové a módne oblečenie, kozmetiku a návštevy solárií. Metrosexuáli sa často v starostlivosti o svoj zovňajšok vyrovnajú ženám alebo dokonca ich prevyšujú. Používanie pleťových krémov, mastí, holenie ochlpenia na intímnych partiách v podpazuší, a pod. sú pre nich každodenné potešenie, ktorým sa zaoberajú každý večer po kúpeli. Metrosexuáli taktiež veľmi obľubujú vône a parfumy, v ktorých si skutočne vyberajú. Odporcovia metrosexuálov ich pokladajú za homosexuálov hlavne kvôli zvýšenej strastlivosti o zovňajšok, ide však len o istú záľubu (ktorá doteraz nebola známa masám) rovnako ako keď sa niekto zaujíma viac o techniku alebo športy. Metrosexuáli sú živnou pôdou hlavne pre módne časopisy, ktoré ich zobrazujú ako ideál krásy súmernosti a mužstva nového storočia.
Napísať odpoveď

Návrat na "Nehnuteľnosti / Nemovitosti, Reality, Hypotekárne úvery"