Realitné portály

Nehnuteľnosti ako alternatíva k (ne)existujúcemu slovenskému akciovému trhu. Hypotekárne úvery - na bývanie aj investovanie.
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
Peggy36
Active Member
Príspevky: 123
Dátum registrácie: St 08 04, 2015 8:48 pm

Re: Realitné portály

Príspevok od používateľa Peggy36 »

Ďakujem Ti za tipy.

Teraz ani nerozmýšľam nad dovolenkou (kupovala som byt tu na SK ale asi som spravila chybu) i keď more mi robí veľmi dobre (mala som problémy s dýchaním).

Nad španielskom som uvažovala ale odrádza ma veľa vecí - neviem ani ñ po španielsky, nestabilita, chodia im tam utečenci a pod..
Síce aj na Filipíny chodia, musia sa prispôsobiť ale oni majú aj dosť svojich ľudí čo by mohli pracovať a keď niekto vyskakuje tak p, Duterte hneď spraví poriadok, páči sa mi režim, aj angličtina tam je, ulice po španielsky, sú tam kresťania, veľa obchodov (centier), aj tie ich “gaziky”, ... :D No veľa vecí... a keď sa budem báť niekam ísť tak si zoženiem bodyguarda..

Nech sa Ti to splní.
Čau.
Napísať odpoveď

Návrat na "Nehnuteľnosti / Nemovitosti, Reality, Hypotekárne úvery"