Tatragolf - garantovanych 7% pocas prvych 3 rokov

Nehnuteľnosti ako alternatíva k (ne)existujúcemu slovenskému akciovému trhu. Hypotekárne úvery - na bývanie aj investovanie.
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
kanetta
Príspevky: 5
Dátum registrácie: St 21 10, 2009 6:08 pm

Tatragolf - garantovanych 7% pocas prvych 3 rokov

Príspevok od používateľa kanetta »

http://stavebne-forum.sk/sk/article/125 ... m-vynosom/" onclick="window.open(this.href);return false;

"Investícia 7 % zabezpečuje garantovaný výnos 7 % ročne počas 3 rokov od uvedenia komplexu do prevádzky. Apartmán je pritom zapísaný v Liste vlastníctva na meno kupujúceho. Ten počas spomínaných troch rokov neplatí žiadne ďalšie poplatky a nemá nijaké starosti s údržbou svojej nehnuteľnosti a hľadaním nájomníkov. Všetko hradí a zabezpečuje prevádzkovateľ, ktorý za toto obdobie vráti klientovi dokopy až 21 % kúpnej ceny apartmánu. Investícia 6 % Plus funguje za rovnakých podmienok, len garantovaný ročný výnos je 6 %. Klient dostane navyše polovicu akýchkoľvek výnosov, ktoré prevádzkovateľ Tatragolfu dosiahne nad úroveň 6 % ročne. Treťou formou je Investícia 5 % Plus a 30 dní dovolenky. Je určená klientom, ktorí chcú dobre investovať a zároveň svoj apartmán aj osobne využívať. Pri tomto variante je garantovaný ročný výnos 5 % počas prvých 3 rokov. Klient zároveň získa polovicu akýchkoľvek výnosov, ktoré prevádzkovateľ dosiahne nad úroveň 5 % ročne. Navyše môže nehnuteľnosť bezplatne využívať 30 dní do roka. Kto nemá záujem o takýto typ investovania, môže si zvoliť klasickú kúpu. Správca mu za úhradu zabezpečí kompletnú starostlivosť o apartmán, aj jeho prípadné prenajímanie."

Čo si o tom myslíte? Zdá sa, že najväčšou otázkou bude, čo s tým apartmánom po tých troch rokoch. Možno už nebude stáť toľko ako predtým. Ale je aj možnosť, že napriek garantovanosti tie úroky nedostaneme?
Používateľov profilový obrázok
JUGGLER
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 15809
Dátum registrácie: Št 17 04, 2008 8:39 pm
Has thanked: 1038 times
Been thanked: 1402 times

Re: Tatragolf - garantovanych 7% pocas prvych 3 rokov

Príspevok od používateľa JUGGLER »

Ja by som o tom uvažoval len keby som bol fanatický golfista.

Ináč preferujem cestovať kde chcem, kedy sa mi chce a na rôzne miesta.
Tých 30 dní vyzerá fajn, ale chodiť stále na jedno miesto a ešte bojovať o termíny je obmedzujúce.

Investovať kvôli tým ,,garantovaným,, úrokom sa mi vidí blbosť.
Nič nie je na 100% garantované pokiaľ to neponúka banka..
:idea: ,,Amatérski investori investujúci pasívne do indexového fondu budú mať v dlhodobom horizonte lepšie výnosy ako profesionálni manažéri fondov,, Buffett :mesec:
:arrow: Vzdelávanie a užitočné info zadarmo: https://smartinvestor.sk
Používateľov profilový obrázok
filip glasa
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 11207
Dátum registrácie: Št 30 11, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Bratislava
Been thanked: 1 time
Kontaktovať používateľa:

Re: Tatragolf - garantovanych 7% pocas prvych 3 rokov

Príspevok od používateľa filip glasa »

nie je šanca to po tých troch garantovaných rokoch rentabilne prenajímať. Aapartmánov dokončených aj vo výstavbe je ako maku. K tomu pripočítaj kapacity penziónov a hotelov, ktoré sa za posledné roky niekoľkonásobne zvýšili. Ceny pôjdu na 100% dole a obsadenosť bude veľmi nízka.

7% po tri roky je ako by ti dali hneď teraz 20% zľavu. A 20% zľavy z cenníkových cien developerov nie sú v dnešných časoch nič vynímočné.
Napísať odpoveď

Návrat na "Nehnuteľnosti / Nemovitosti, Reality, Hypotekárne úvery"