Egypt

Nehnuteľnosti ako alternatíva k (ne)existujúcemu slovenskému akciovému trhu. Hypotekárne úvery - na bývanie aj investovanie.
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
jan
Gold Member **
Príspevky: 417
Dátum registrácie: So 15 09, 2007 7:54 pm

Egypt

Príspevok od používateľa jan »

ako investicia asi nie, ale ako riesenie existencnych problemov s nizkym dochodkom na Slovensku celkom dobre:

Cena bytov alebo apartmánov v nových štvrtiach sa začína na dvadsaťtisíc eurách. V luxusných rezortoch sa ceny pohybujú okolo šesťdesiattisíc eur. Spolu s nehnuteľnosťou v rezorte si človek kúpi aj doživotný bezplatný vstup do bazénov, posilňovne, sauny, vrátnika, strážnu službu či upratovací servis. Ročné náklady na byt s rozlohou osemdesiat štvorcových metrov sú okolo tristo eur plus minimálna čiastka za vodu a elektrinu.

http://plus7dni.pluska.sk/plus7dni/zauj ... gypte.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Používateľov profilový obrázok
filip glasa
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 11207
Dátum registrácie: Št 30 11, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Bratislava
Been thanked: 1 time
Kontaktovať používateľa:

Re: Egypt

Príspevok od používateľa filip glasa »

tak to vyzerá jak raj na zemi, šak našinec predá garzónku na dlhých dieloch a može ísť na dôchodok do egypta :D
a ešte to aj nemá domov ďaleko.
jogo
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 7067
Dátum registrácie: Po 04 08, 2008 9:03 pm
Has thanked: 149 times
Been thanked: 283 times

Re: Egypt

Príspevok od používateľa jogo »

Ak chce človek kúpiť nehnuteľnosť v Egypte, mal by ho prijať so všetkými pravidlami a negatívami, s neporiadkom na uliciach, so zahalenými ženami, s náboženstvom a pohľadom na svet. Raz sa stalo, že M. Lamperová odporučila klientom, aby apartmán nekúpili. „Veľmi ho chceli, ale stále mali pocit, že ich tam niekto okradne, že sa im tam stane niečo zlé. Povedala som im: Viete čo, ja vám nechcem byt predať. Keď neboli o tom presvedčení, tak načo? Iba by sa tam trápili a mysleli na to, čo všetko ich môže stretnúť. Ľudia majú byť z takejto kúpy šťastní.“
Netreba sa stahovat do Egypta. Staci ist byvat do romskej osady. Lacne nehnutelnosti, Lacne energie, Lacne jedlo,Lacne oblecenie.
Len si netreba vsimat neporiadok okolo seba, zvyknut si na ich mentalitu a styl ich zivota.
Svojim sposobom su to tiez mili ludia. :wink:
Naposledy upravil/-a jogo v Ne 25 04, 2010 9:15 am, upravené celkom 1 krát.
-Disclaimer: Všetky informácie, ktoré poskytujem na tomto fóre, sú určené výhradne ku študijným účelom. V žiadnom prípade neslúžia ako investičné doporučenie.
Myk
Gold Member **
Príspevky: 552
Dátum registrácie: Ne 29 11, 2009 8:05 am
Has thanked: 1 time
Been thanked: 18 times

Re: Egypt

Príspevok od používateľa Myk »

Tak levno tam opravdu je a ceny apartmánů jsou opravdu za 500.000 až 2 mil. Kč. Akorát Hurghada je velké hnusné město plné otravných obchodníků, kteří se na evropany naprosto neodbytně lepí. Korály při pobřeží už jsou pěkně poničené a při tom tempu jak to postupuje tam za 10 let nebude v moři nic.
Brani
Silver Member *
Príspevky: 248
Dátum registrácie: So 13 06, 2009 11:47 am

Re: Egypt

Príspevok od používateľa Brani »

Tak neviem. Ja som sa onoho času trochu o to zaujímal, resp som len predostrel takú hypotézu jednému známemu a ten mi hovoril, že ono zas až také ružové to tam nieje, ako sa zdá. Tak neviem. Nikdy som tam nebol, tak neviem. Hmmm
This makes me homesick: http://www.youtube.com/watch?v=aBNu8ahM ... re=related" onclick="window.open(this.href);return false;
Napísať odpoveď

Návrat na "Nehnuteľnosti / Nemovitosti, Reality, Hypotekárne úvery"