Kúpiť pozemok na samote?

Nehnuteľnosti ako alternatíva k (ne)existujúcemu slovenskému akciovému trhu. Hypotekárne úvery - na bývanie aj investovanie.
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
Kontrast
Active Member
Príspevky: 129
Dátum registrácie: Ut 07 02, 2012 10:16 pm

Re: Kúpiť pozemok na samote?

Príspevok od používateľa Kontrast »

filip glasa napísal:bude to mat pozitivny vplyv - pozemky zlacnia :D
Mozno mas pravdu, ale myslim si, ze byty a ceny pozemkov pojdu hore v pripade tazby.

Nepozna niekto nejaku studiu na tuto temu?
krista5
Príspevky: 1
Dátum registrácie: Pi 31 07, 2015 8:10 pm

Re: Kúpiť pozemok na samote?

Príspevok od používateľa krista5 »

Nech je váš pozemok kdekoľvek, vždy si preverte nasledovné informácie uvedené v tomto článku
http://mojebyvanie.eu/aby-kupa-pozemku- ... -vo-vreci/" onclick="window.open(this.href);return false;
Rokosák
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 2795
Dátum registrácie: St 03 08, 2011 11:43 pm
Has thanked: 47 times
Been thanked: 100 times

Re: Kúpiť pozemok na samote?

Príspevok od používateľa Rokosák »

Sodastream nie je uz na samote. Keurig v spolupraci s CocaColou pripravuju to iste. Uvidime ako to dopadne.

To iste plati o byvani na samote. Treba skusit a uvidime. Ja som tu cest do urcitej miery mal. Nebol som sice sam ako chatar pod Makytou, ale stretaval som pravidelne iba jedineho chodca, tiez psickara. Nikde si sa pesi nedostal. Bicykel by bol prijatelnejsi, keby sa neslo do kopca oboma smermi. Peter Sagan by sa v tom vyzival, ale ja som to vzdal.
Inzinierske siete boli v poriadku, studna bola vlastna a zumpa tiez. Problem bol pri kalamitach so stratou elektriny. Elektrarne isli podla poctu postihnutych. 16 domov muselo pockat kym sa postaralo o tisicky ludi. Zemny plyn nedotiahli.
Uz tam nebyvam, nechyba mi, ale takisto ma to nezabilo.
Neodvratné sa stáva zriedkavo, neočakávané často.
Napísať odpoveď

Návrat na "Nehnuteľnosti / Nemovitosti, Reality, Hypotekárne úvery"