Vyhľadávanie investičných príležitostí do nehnuteľností

Nehnuteľnosti ako alternatíva k (ne)existujúcemu slovenskému akciovému trhu. Hypotekárne úvery - na bývanie aj investovanie.
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
peter.svorc@apsp.sk
Príspevky: 5
Dátum registrácie: Št 20 11, 2014 4:09 pm
Kontaktovať používateľa:

Vyhľadávanie investičných príležitostí do nehnuteľností

Príspevok od používateľa peter.svorc@apsp.sk »

Zdravím vás dámy a páni :)
Som architekt a vytvoril som unikátny spôsob ako participovať na budúcom developmente, či predaji nehnuteľností. Unikátny marketing pozemkov je systém, ktorý sa dá používať v akejkoľvek krajine sveta a je otvorený pre obchodných partnerov, investorov, subdodávateľov, realitné kancelárie. Veľmi rád by som sa touto cestou s vami podelil o možnosti spolupráce a zároveň privítam feedback pre daný typ služieb.
Momentálne na Slovensku oslovujem predávajúcich pozemky, klientom spracuvávame analýzy a malé investičné zámery, s ktorými ďalej oslovujeme investorov.
Potrebujete pomôcť s predajom?
Viete sa pridať a spolupracovať s nami?
Čo si o tom myslíte?
viac informácii nájdete aj na: http://www.xxlps.com/sk/
Prílohy
10262254_670973496273952_8466710459256746520_n.jpg
Používateľov profilový obrázok
JUGGLER
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 15786
Dátum registrácie: Št 17 04, 2008 8:39 pm
Has thanked: 1032 times
Been thanked: 1387 times

Re: Vyhľadávanie investičných príležitostí do nehnuteľností

Príspevok od používateľa JUGGLER »

Ja na tom nič unikátne nevidím...teda okrem unikátneho sebavedomia a nadšenia po 2 mesiacoch od založenia firmy...

Čo je na tom výnimočné?

- projekty, rozpočty – jednou z našich unikátnosti je to, že si vieme pripraviť architektonické koncepcie interne, teda rýchlejšie a lacnejšie

- prezentácia investícií na celom svete – ďalšou unikátnosťou je osobná angažovanosť a cieľ urobiť portál a firmu globálnou, osobné návštevy a individuálne prezentácie Vašich projektov
:idea: ,,Amatérski investori investujúci pasívne do indexového fondu budú mať v dlhodobom horizonte lepšie výnosy ako profesionálni manažéri fondov,, Buffett :mesec:
:arrow: Vzdelávanie a užitočné info zadarmo: https://smartinvestor.sk
peter.svorc@apsp.sk
Príspevky: 5
Dátum registrácie: Št 20 11, 2014 4:09 pm
Kontaktovať používateľa:

Re: Vyhľadávanie investičných príležitostí do nehnuteľností

Príspevok od používateľa peter.svorc@apsp.sk »

Jugler, dakujem za vas nazor. Ti, ktori pracuju s realitami a investiciami, tomu rozumeju a vidia unikatnost.
Rokosák
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 2824
Dátum registrácie: St 03 08, 2011 11:43 pm
Has thanked: 50 times
Been thanked: 112 times

Re: Vyhľadávanie investičných príležitostí do nehnuteľností

Príspevok od používateľa Rokosák »

Mozno sa niekto ozvie, kto "pracuje s realitami a investiciami a vidia unikatnost".

Snaha o unikatnost u mna ihned vyvolava pochybnosti. Zdoraznuju ju casto ludia a organizacie, ktore pochybuju o svojej schopnosti realizovat predsavzatia presne a profesionalne.

Snahu o unikatnost by som si odpustil v pripade slovneho spojenia "land property". Land uplne staci.
Neodvratné sa stáva zriedkavo, neočakávané často.
peter.svorc@apsp.sk
Príspevky: 5
Dátum registrácie: Št 20 11, 2014 4:09 pm
Kontaktovať používateľa:

Re: Vyhľadávanie investičných príležitostí do nehnuteľností

Príspevok od používateľa peter.svorc@apsp.sk »

Unikátnosť spočíva aj v tom, že majiteľ pozemku nepredáva len pozemok a X fotiek, ktoré vyzerajú rovnako, veľký otáznik, čo a či sa môže na danom pozemku niečo postaviť, maximálne ústny prísľub majiteľa, ktorý môže byť zavádzjúci, viď 99% inzercie v realitách. Zvyšné 1% má urobený projekt alebo štúdiu, s ktorým sa pozemok predáva, čo ale nieje lacná záležitosť. Naše pozemky sa predávajú s analýzou, ktorá vnáša objektivitu,, architektonický návrh, ktorý upúta pozornosť a zviditeľní pozemok v inzercii a vytvára záujemcom predstavu či víziu,, oslovujeme našu sieť registrovaných záujemcov, ktorí špecifikovali predom svoje záujmy..

úprimne, páni, ak v tom nevidíte unikátnosť, prosím pošlite mi pár odkazov na podobné služby, veľmi rád sa pozriem, čo robí konkurencia.
Rokosák
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 2824
Dátum registrácie: St 03 08, 2011 11:43 pm
Has thanked: 50 times
Been thanked: 112 times

Re: Vyhľadávanie investičných príležitostí do nehnuteľností

Príspevok od používateľa Rokosák »

Poznam osobu, ktora sa tym zaobera minimalne desatrocie, ale prilis sa tym nechvali. :D

Napriek tomu neposudzujem unikatnost podnikatelskeho zameru pana architekta. Iba som si dovolil vyslovit svoj nazor, ze snahu o unikatnost nepovazujem za dolezitu. Skor by som zdoraznoval schopnost sa podnikatelsky vhodne zaradit do trhu a takisto presvedcit konkretnych zaujemcov, ze ponuka je sita na mieru k ich konkretnym poziadavkam a zaujmom.
Neodvratné sa stáva zriedkavo, neočakávané často.
Používateľov profilový obrázok
JUGGLER
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 15786
Dátum registrácie: Št 17 04, 2008 8:39 pm
Has thanked: 1032 times
Been thanked: 1387 times

Re: Vyhľadávanie investičných príležitostí do nehnuteľností

Príspevok od používateľa JUGGLER »

peter.svorc@apsp.sk napísal: Jugler, dakujem za vas nazor. Ti, ktori pracuju s realitami a investiciami, tomu rozumeju a vidia unikatnost.

Aha. Takže vy ponúkate služby len tým ktorí už pracujú s realitami a investíciami? Profesionálom?

Ja profík nie som, ale v živote som nejaké tie reality predával aj kupoval. Nuž ale keďže ja tomu nerozumiem a obyčajný predajca, či kupec nie je pre vás zaujímavý, tak už netreba nič vysvetlovať.
peter.svorc@apsp.sk napísal: úprimne, páni, ak v tom nevidíte unikátnosť, prosím pošlite mi pár odkazov na podobné služby, veľmi rád sa pozriem, čo robí konkurencia.
Otázka možno znie prečo to nerobí konkurencia? Možno si myslíš, že si objavil vzácny prameň, ale nakoniec ponúkaš len ,,teplú vodu,,. :wink:

P.S. Máme tu nejakých chlapcov od realít, tak som zvedavý či padnú na zadok.
:idea: ,,Amatérski investori investujúci pasívne do indexového fondu budú mať v dlhodobom horizonte lepšie výnosy ako profesionálni manažéri fondov,, Buffett :mesec:
:arrow: Vzdelávanie a užitočné info zadarmo: https://smartinvestor.sk
peter.svorc@apsp.sk
Príspevky: 5
Dátum registrácie: Št 20 11, 2014 4:09 pm
Kontaktovať používateľa:

Re: Vyhľadávanie investičných príležitostí do nehnuteľností

Príspevok od používateľa peter.svorc@apsp.sk »

JUGGLER napísal:
Aha. Takže vy ponúkate služby len tým ktorí už pracujú s realitami a investíciami? Profesionálom?

Ja profík nie som, ale v živote som nejaké tie reality predával aj kupoval. Nuž ale keďže ja tomu nerozumiem a obyčajný predajca, či kupec nie je pre vás zaujímavý, tak už netreba nič vysvetlovať.
Jugler, nepochopili ste to :( XXL PS ponúka služby NEprofesionálom a osobám, ktoré NEpracujú s realitami. Keď máte záujem predať Váš pozemok, pripravíme Vám prezentáciu Vašej nehnuteľnosti. Kolegovia (Ing: Slovenská Technická Univerzita v BA, Ústav manažmentu, Odbor priestorového plánovania) pripravia analýzu územia, zistíme vhodné budúce využitie pozemku rešpektujúc okolie, kolegovia architekti po konzultácii s miestnymi úradmi navrhnú architektonickú koncepciu (architektonickú štúdiu), kolega rozpočtár vytvorí cenový odhad výstavby, v časti biznisplánu sa to celé zhrnie a porovná s trhom (jestvujúcou ponukou konkurenčných nehnuteľností) a toto dokopy je prezentácia Vašej nehnuteľnosti. Túto prezentáciu použijete ako odpoveď na otázky prečo by si mal niekto kúpiť Váš pozemok, v inzercii atď. My pomocou nej oslovujeme našich potenciálnych záujemcov... (strašne zjednodušene a nadnesene povedané/napísane)

na ako-investovat.sk sa nezapájam do fóra, aby som tu hľadal zákazníkov, ale aby som získal feedback a obchodných partnerov, s ktorými by som vedel na predaji alebo biznis modeli pracovať ďalej.
jogo
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 7067
Dátum registrácie: Po 04 08, 2008 9:03 pm
Has thanked: 149 times
Been thanked: 283 times

Re: Vyhľadávanie investičných príležitostí do nehnuteľností

Príspevok od používateľa jogo »

Peter.Svorc: Daj nam tu nejake referencie na tebou realizovane projekty na Slovensku. Lebo takto to znie na moj vkus trochu "teoreticky".
-Disclaimer: Všetky informácie, ktoré poskytujem na tomto fóre, sú určené výhradne ku študijným účelom. V žiadnom prípade neslúžia ako investičné doporučenie.
peter.svorc@apsp.sk
Príspevky: 5
Dátum registrácie: Št 20 11, 2014 4:09 pm
Kontaktovať používateľa:

Re: Vyhľadávanie investičných príležitostí do nehnuteľností

Príspevok od používateľa peter.svorc@apsp.sk »

Referencie:
V Prešove medzi obytnými domami po zmenách v územnom pláne vznikla možnosť postaviť objekty po oboch stranách súčasnej obytnej budovy, ktorú sme navrhli aj nadstaviť. Kupec sa našiel, momentálne pracujeme na projekte pre stavebné povolenie: http://www.xxlps.com/sk/investicne-pril ... slovensko/
obec pri meste Trebišov - výstavba menšej obytnej zóny, kupec sa našiel, momentálne súťažime o dopracovanie projektu infraštruktúry: https://www.facebook.com/media/set/?set ... 484&type=1" onclick="window.open(this.href);return false;
- cenové mapy sú na požiadanie klientov dočastne nezverejnené, aby sme predišli špekuláciam pri pripravovanom predaji. Už čoskoro uverejníme ponuku na využitie a kúpu pozemku v Bratislave časť Rača pre hotel, športové centrum,... a ďalľí pozemok na bratislavskej kolibe, ktorý podobne pripravujeme budeme developovať sami. Zverejním až ponuku na kúpu konkrétnych pozemkov a hotových domov. Ak sa tu nájde niekto, kto by s nami chcel spolupracovať, budem rád, píšte nám na office@xxlps.com. Odmena za sprostredkovanie našich služieb je 20% zo všetkých prijatých platieb v súvislosti s prineseným pozemkom. Zároveň mám pripravený motivačný model vo forme jednoduchej MLM štruktúry (ďalších 5% na prerozdeľovanie v rámci siete). Pre viac informácii ma kontaktujte osobne, nebudem tu rozpisovať môj biznisplán.
Používateľov profilový obrázok
JUGGLER
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 15786
Dátum registrácie: Št 17 04, 2008 8:39 pm
Has thanked: 1032 times
Been thanked: 1387 times

Re: Vyhľadávanie investičných príležitostí do nehnuteľností

Príspevok od používateľa JUGGLER »

Peter: OK. ja feedbackujem ako obyčajný človek.

To v čom spočíva tá unikátnosť vcelku chápem, len chcem načrtnúť, že bežných ľudí tým neohúrite. Ja keď predávam byt, alebo dom tak ma zaujíma len to, aby som ho dobre predal. Šikovný realiťák nech si zoberie z toho nejaké %, ale v podstate nemám záujem o nijaké výdavky, ktoré by znížili môj výnos z predaja .Takže dobre predať je pre mňa otázka šikovného marketingu a trpezlivosti. Keď niečo kupujem, tak to beriem ako životné rozhodnutie a rozhodnem sa sám... lebo vybrať si lokalitu a objekt je silne individuálna záležitosť.

V prípade ak by som nevedel čo s prachmi a chcel investovať do realít, čiže kupovať kadečo a kadekde..tak by som si radšej dával o každom predmete kúpy vystavovať odborný posudok. Takisto, keby som bol podnikateľ a hľadal miesto pre pobočku, sklad, výstavbu bytov a kadečoho iného, tak by som hľadal cez odborníkov...

Takže si myslím, že tá vaša unikátnosť by mala byť cielená na podnikateľov, investorov, investičné fondy a to by ste mali na vašej stránke vysvetľovať...a takisto môžete vysvetliť bežným ľuďom, že keď nevedia niečo predať, tak je niekedy lepšie si dať urobiť analýzu a následne na to cielený marketing..a že to všetko od A po Z zabezpečí vaša firma.

A referencie v takej podobe ako si dal tu si dajte aj na stránku. Je to užitočnejšie ako tie bájky o tom aký globálny dosah bude mať firma po tvojom výlete do Azie... :wink:

Držím palce.
:idea: ,,Amatérski investori investujúci pasívne do indexového fondu budú mať v dlhodobom horizonte lepšie výnosy ako profesionálni manažéri fondov,, Buffett :mesec:
:arrow: Vzdelávanie a užitočné info zadarmo: https://smartinvestor.sk
Napísať odpoveď

Návrat na "Nehnuteľnosti / Nemovitosti, Reality, Hypotekárne úvery"