Eckhart Tolle - Moc pritomneho okamziku

Knihy o investovaní, školenia a iné vzdelávacie produkty v oblasti investovania
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
kopec1
Silver Member *
Príspevky: 160
Dátum registrácie: So 19 05, 2007 1:05 pm

Eckhart Tolle - Moc pritomneho okamziku

Príspevok od používateľa kopec1 »

Zdravim,
kedze sa vo volnom case dost zaujimam o psychiku /psychologiu, psychoanalyzu, emocie.../ pri investovani a tradingu,podarilo sa mi na cca 3 tyzdne zohnat cez medzikniznicnu vypozicnu sluzbu tuto publikaciu z vedeckej kniznice z Ostravy.
tato publikacia sa podla mna neda urcite precitat jednym dychom,lebo prinuti citatela sa mnohokrat a dost seriozne zamyslat nad sebou, svojimi stavmi mysle,podvedomia,emocii a hlavne ako sa mnohokrat nerozculovat, neznervoznovat nad roznymi zbytocnymi hlupostami ale odlahcit to a tesit sa z kazdeho noveho dna a pozitivnych myslienok t.j. mne to dalo to,aby som zbytocne nezneprijemnoval zivot sam sebe a inym vytvaranim zbytocneho napatia a stresov,lebo tym hlavne poskodzujem svojmu zdraviu. Ameriku som tym sice neobjavil,ale opat ma to posunulo trosku vpred pri spoznavani vlastnej psychiky.
A preco to hlavne pisem. Lebo posledne 2-3 roky si myslim,ze okrem technickej analyzy a fundamentalnej analyzy ma cim dalej tym vacsi vplyv tzv. "psychologicka analyza",ktora sa zaobera spravanim sa investorov na rozne impulzy na trhu. Preto si vazim jednotlivcov,ktori maju silnu psychiku a nenechavaju sa ovplyvnovat momentalne zmanipulovanym davom.
Takze mam na sebe co robit z hladiska psychiky.
Vela zdaru vsetkym
Coudy
Platinum Member ***
Príspevky: 762
Dátum registrácie: Pi 22 06, 2007 9:14 pm
Has thanked: 29 times
Been thanked: 4 times

Re: Eckhart Tolle - Moc pritomneho okamziku

Príspevok od používateľa Coudy »

Díky za tip Kopec. Knižku som prečítal a celkom sa mi páčila. Vhodná pre ľudí, ktorí sú myšlienkami stále v minulosti alebo v budúcnosti a zabúdajú na prítomnosť. :)
Používateľov profilový obrázok
filip glasa
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 11207
Dátum registrácie: Št 30 11, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Bratislava
Been thanked: 1 time
Kontaktovať používateľa:

Re: Eckhart Tolle - Moc pritomneho okamziku

Príspevok od používateľa filip glasa »

začiatkom roka vyšla aj v slovenčine a môžem ju dodať ak je záujem. a pridám ju do eshopu.
jonatanus
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3224
Dátum registrácie: Št 12 04, 2007 4:02 am

Re: Eckhart Tolle - Moc pritomneho okamziku

Príspevok od používateľa jonatanus »

filip glasa napísal:začiatkom roka vyšla aj v slovenčine a môžem ju dodať ak je záujem. a pridám ju do eshopu.
je zaujem.. teda pokial to neni nake carodejnictvo ale "seriozna" psychologia
Používateľov profilový obrázok
filip glasa
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 11207
Dátum registrácie: Št 30 11, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Bratislava
Been thanked: 1 time
Kontaktovať používateľa:

Re: Eckhart Tolle - Moc pritomneho okamziku

Príspevok od používateľa filip glasa »

http://www.polica.sk/sila-pritomneho-okamihu-8852.html" onclick="window.open(this.href);return false;

ťažko povedať, možno je to seriózne čarodejníctvo :wink:
Eckhart Tolle je súčasný duchovný učiteľ, ktorý sa neprikláňa
k nijakému konkrétnemu náboženstvu alebo duchovnej tradícii.
Píše s nadčasovou a nekomplikovanou jasnosťou starých duchovných majstrov a odovzdáva jednoduchý a pritom hlboký odkaz: Najpriamejšia cesta ku šťastiu a spokojnosti je schopnosť naplno žiť v prítomnosti.
budúci týždeň si ju môžeš prelistovať.
jonatanus
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3224
Dátum registrácie: Št 12 04, 2007 4:02 am

Re: Eckhart Tolle - Moc pritomneho okamziku

Príspevok od používateľa jonatanus »

ok, ked to stoji 5eur ci kolko mi to je jedno.. prinajhorsom to dam zene :lol:

ale uz podla toho obalu to vypada ze autor pracuje v SAV :roll:
Napísať odpoveď

Návrat na "Knihy, literatúra o investovaní"