Honzajsova metodika

Knihy o investovaní, školenia a iné vzdelávacie produkty v oblasti investovania
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
Používateľov profilový obrázok
Honzajs
Guru Member ****
Príspevky: 2257
Dátum registrácie: So 13 01, 2007 9:58 am
Been thanked: 1 time

Honzajsova metodika

Príspevok od používateľa Honzajs »

Jestli někoho zajímá, podle čeho vybírám své akcie, zde jsou moje základní odpovědi:




Investování do malých akcií (přinášejících kvalitativní skokovou změnu)


http://ako-investovat.sk/index.php/akci ... i-do-zmeny

Investování do malých komoditních akcií

http://ako-investovat.sk/index.php/akci ... ch-surovin


Investování do biotechnologických akcií


http://ako-investovat.sk/index.php/akci ... kych-akcii
Používateľov profilový obrázok
Honzajs
Guru Member ****
Príspevky: 2257
Dátum registrácie: So 13 01, 2007 9:58 am
Been thanked: 1 time

Príspevok od používateľa Honzajs »

Důraz analýzy leží na ANALÝZE TRANSFORMAČNÍ ZMĚNY spolu s pozicí společnosti.

Finanční ukazatele (P/E...) nemají pro mé rozhodování takový význam.
V případě společností bez tržeb je velmi důležitá cash pozice a burn-out ukazatel, tedy kolik peněz společnost měsíčně potřebuje.

Abych nezapomněl, svoje postřehy / názory / tipy konzultuji s dalšími lidmi v rámci jednoho víceméně investičního klubu a jednoho fóra zaměřeného na malé komoditní akcie (jak klub, tak fórum mají cca pár desítek skutečně aktivních členů).
Krásným příkladem takovéto spolupráce je sledování akcie MVIS, kdy jsme měli svého zástupce na loňské i letošní valné hromadě, dostal se i k individuálnímu rozhovoru s nejvyšším vedením společnosti a své poznatky nám předal...

Velká anonymní investiční fóra se stovkami příspěvků denně nečtu. Nikdy nevím, s jakými úmysly tam kdo píše.
Používateľov profilový obrázok
Ladis
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3759
Dátum registrácie: Št 14 12, 2006 5:18 pm
Bydlisko: Alicante
Been thanked: 10 times
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Ladis »

2. nejslavnější český investor do západních akcií Honzajs , který je zde na 3. místě v počtu příspěvků , by mohl taky odpovídat bez vytáčení na otázky a nemluvit jen sám se sebou.
Jinak je to téměř bezcenná diskuse , když nejsou odpovězeny otázky nebo se odmítnou odpovědět , dělaji se zbytečné tajnosti z nedůležitých údajů =
Kolik pozic obsahuje tvoje portfolio ,
kolik procent portfolia je největší a nejmenší pozice ,
jak se jmenují tvoje největší pozice ?

Ale podle zkušenosti asi tyto otázky neodpovíš , i když je zcela nesmyslné dělati z těchto malicherností velké tajemství , které se nikdo nesmí dozvědět. A nevim proč to musí býti tajemství. Pochybuju , že někdo bude proto od tebe opisovat. A asi se nebojíš , že se ti proto bude někdo smát.
♥ ♥ ♥ Akcie a burza - jediná kniha, kterou potřebuješ http://forum.nr1a.com ♥ ♥ ♥ http://nr1a.com/STOCKS
Používateľov profilový obrázok
Honzajs
Guru Member ****
Príspevky: 2257
Dátum registrácie: So 13 01, 2007 9:58 am
Been thanked: 1 time

Príspevok od používateľa Honzajs »

TOP 3 - MVIS, IMMR, TBLC - každá v rozmezí 9-11% portfolia - už jsem psal, nechápu, proč se ptáš znova.

Nejmenší pozice: 2%


Má tvá duše pokoj?
Používateľov profilový obrázok
Ladis
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3759
Dátum registrácie: Št 14 12, 2006 5:18 pm
Bydlisko: Alicante
Been thanked: 10 times
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Ladis »

NEMá duše pokoj !
Ještě chybí , kolik pozic tvoří tvoje portfolio ?
Tedy celkem kolik máš druhů akcií , komodit , fondů , certifikátů , opcí opic opicí , derivátů , dluhopisů atd.
Používateľov profilový obrázok
filip glasa
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 11207
Dátum registrácie: Št 30 11, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Bratislava
Been thanked: 1 time
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa filip glasa »

Honzajs prosím pridaj na tom blogu aj link na túto diskusiu. A ak môžeš skopíruj text z PDF do článku, nech to nie je vyslvene len o prílohách. Kto to potom bude chcieť vidieť aj s obrázkami, tak si otvorí PDF.

Ladis ak by si mal niečo dlhšie, môžeš to tam tiež hodiť.
Používateľov profilový obrázok
Honzajs
Guru Member ****
Príspevky: 2257
Dátum registrácie: So 13 01, 2007 9:58 am
Been thanked: 1 time

Príspevok od používateľa Honzajs »

Ladis, proč je to pro tebe tak důležité?
Počet pozic ti NEŘEKNU, už tak jsem toho prozradil docela dost.
Používateľov profilový obrázok
Ladis
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3759
Dátum registrácie: Št 14 12, 2006 5:18 pm
Bydlisko: Alicante
Been thanked: 10 times
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Ladis »

:cry:
Neřekneš počet pozic , protože budeš k smíchu , je-li jich 30.
:cry:
Používateľov profilový obrázok
Honzajs
Guru Member ****
Príspevky: 2257
Dátum registrácie: So 13 01, 2007 9:58 am
Been thanked: 1 time

Príspevok od používateľa Honzajs »

Ladis napísal::cry:
Neřekneš počet pozic , protože budeš k smíchu , je-li jich 30.
:cry:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Používateľov profilový obrázok
Ladis
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3759
Dátum registrácie: Št 14 12, 2006 5:18 pm
Bydlisko: Alicante
Been thanked: 10 times
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Ladis »

Tak takovýto šrot jsou největší pozice Honzajsova portfolia , na každé asi 10% peněz , tedy máš-li portfolio za 100.000 euro = 2,9 milonu korun , nebojíš se dát na každou jednu z těchto šrot akcií 10.000 euro = 290.000 korun
Microvision Inc. http://finance.yahoo.com/q/ae?s=MVIS
Immersion Corp. http://finance.yahoo.com/q/ae?s=IMMR
Timberline Res. Corp. http://finance.yahoo.com/q?s=TBLC.OB
:D Warren Buffett by ti dal pár facek , za takové investice ! :cry:
Klikněte si na ty 3 LINKS pro kontolu fundamentu těch firem !
Používateľov profilový obrázok
Honzajs
Guru Member ****
Príspevky: 2257
Dátum registrácie: So 13 01, 2007 9:58 am
Been thanked: 1 time

Príspevok od používateľa Honzajs »

Kdybys našel zásadní chybu z pohledu analýzy změny u MVIS či IMMR, nebo základů investování do junior exploration komoditních akcií v případě TBLC, tak bych se tím zabýval.

Takto je pro mne tvoje hodnocení z pozice Buffetta IRELEVANTNÍ

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

P.S.
Ladis, stejnými slovy lze z pohledu analýzy změny hodnotit i některé tvoje (zejména bankovní) pozice :wink:
Používateľov profilový obrázok
Ladis
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3759
Dátum registrácie: Št 14 12, 2006 5:18 pm
Bydlisko: Alicante
Been thanked: 10 times
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Ladis »

Nun , mein Kind , moje bank akcie z Britanie a USA si nekupuju pro zadny jiny ucel nez pro dividendy , tedy bych chtel , aby akcie nerostly a mohl jsem je kupovat levne s P/E 10 jeste 3 roky. Od dubna 2010 chci zit jen z dividend , nebudu mit ani zamestnani ani duchod ani podporu. Spis potvoru.
Pocitam s tim , ze moje bank akcie z Britanie a USA budu drzet 100 nebo 200 let.
♥ ♥ ♥ Akcie a burza - jediná kniha, kterou potřebuješ http://forum.nr1a.com ♥ ♥ ♥ http://nr1a.com/STOCKS
Používateľov profilový obrázok
Honzajs
Guru Member ****
Príspevky: 2257
Dátum registrácie: So 13 01, 2007 9:58 am
Been thanked: 1 time

Príspevok od používateľa Honzajs »

Ladis, meleš pořád totéž a neuznáváš odlišný investiční styl.

Proto prohlašuji ze své strany debatu o mém investičním stylu za ukončenou.


Howgh.
Používateľov profilový obrázok
Ladis
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3759
Dátum registrácie: Št 14 12, 2006 5:18 pm
Bydlisko: Alicante
Been thanked: 10 times
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Ladis »

:cry: Nun , mein Kind , ty žádný investiční styl nemáš , když kupuješ akcie ztrátových firem na základě podvodné reklamy v diskusních forech.
Investiční styl získáš snad za 15 let , po padesátce , jestli budeš kupovat jen akcie na základě zdravého fundamentu , zcela ignorujíce diskusní fóra !
Pravda , ba :?:
♥ ♥ ♥ Akcie a burza - jediná kniha, kterou potřebuješ http://forum.nr1a.com ♥ ♥ ♥ http://nr1a.com/STOCKS
Používateľov profilový obrázok
Honzajs
Guru Member ****
Príspevky: 2257
Dátum registrácie: So 13 01, 2007 9:58 am
Been thanked: 1 time

Re:

Príspevok od používateľa Honzajs »

Honzajs napísal:TOP 3 - MVIS, IMMR, TBLC - každá v rozmezí 9-11% portfolia - už jsem psal, nechápu, proč se ptáš znova.

Nejmenší pozice: 2%


Má tvá duše pokoj?
Jak jsem psal jinde, na 1. místo se dostala akcie: GORO s 15% podílem v portfoliu.

Jinak, mých TOP 5 pozic dělá cca 60% portfolia. Největší z nich jsou GORO, TBLC, MVIS a IMMR.
Pátou zatím neřeknu, někteří lidé se snaží nakumulovat velké pozice, tak jim to nechci kazit zveřejněním jména firmy :lol:
Navíc jeden z nich odjíždí přímo do Mexika na obhlídku ložisek a osobní rozhovory s vedením společnosti a pak podá upřesňující zprávu.
Pepek
Príspevky: 16
Dátum registrácie: So 14 07, 2007 11:09 am

Re: Re:

Príspevok od používateľa Pepek »

Jak jsem psal jinde, na 1. místo se dostala akcie: GORO s 15% podílem v portfoliu.

Jinak, mých TOP 5 pozic dělá cca 60% portfolia. Největší z nich jsou GORO, TBLC, MVIS a IMMR.
Pátou zatím neřeknu, někteří lidé se snaží nakumulovat velké pozice, tak jim to nechci kazit zveřejněním jména firmy :lol:
Navíc jeden z nich odjíždí přímo do Mexika na obhlídku ložisek a osobní rozhovory s vedením společnosti a pak podá upřesňující zprávu.[/quote]

Nemá ta utajená firma 50,8 mil. oz stříbra, s produkcí kolem 2009?
Používateľov profilový obrázok
Honzajs
Guru Member ****
Príspevky: 2257
Dátum registrácie: So 13 01, 2007 9:58 am
Been thanked: 1 time

Re: Honzajsova metodika

Príspevok od používateľa Honzajs »

Bingo, viděl jsem Tě tam taky...
marekpol
Príspevky: 20
Dátum registrácie: Ne 22 07, 2007 6:42 pm
Bydlisko: PD, BA

Re: Honzajsova metodika

Príspevok od používateľa marekpol »

hmm, nie nahodou 69,8 gramu na tonu?
Používateľov profilový obrázok
Ladis
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3759
Dátum registrácie: Št 14 12, 2006 5:18 pm
Bydlisko: Alicante
Been thanked: 10 times
Kontaktovať používateľa:

Re: Honzajsova metodika

Príspevok od používateľa Ladis »

:cry: Zrejme se zabyvate vsichni s akciemi mene nez 4 roky , spise jen 1 rok a tak riskujete , ze ztratite vsechny penize s akciemi s tim nejhorsim fundamentem , nebo s neznamym fundamentem , kde se na http://finance.yahoo.com temer nic o fundamentu nevi.
Mozna , ze vas fundament vubec nezajima a kupujete jen podle indikatoru.
Mozna , ze si ty akcie ani nenajdete sami nekde na hnoji , ale reagujete na tipy nekoho , kdo to nemysli s vami dobre.
Philip Arthur Fisher ( 1907 - 2004 ) taky kupoval mensi rustove akcie i pro svoje klienty , ale ty musely splnovat mnoha kriteria a podminky , aby nic neriskoval.
Vy nekontrolujete vubec nic , nebo jen indikatory a tak snad nekolik centů za rok vydelate , asi jako Kostolany : ze 100 spekulaci 49x prodat se ztratou a 51x s vydelkem.
:cry:
♥ ♥ ♥ Akcie a burza - jediná kniha, kterou potřebuješ http://forum.nr1a.com ♥ ♥ ♥ http://nr1a.com/STOCKS
Používateľov profilový obrázok
Honzajs
Guru Member ****
Príspevky: 2257
Dátum registrácie: So 13 01, 2007 9:58 am
Been thanked: 1 time

Re: Honzajsova metodika

Príspevok od používateľa Honzajs »

To, že na yahoo není fundament neznamená, že akcie fundament nemá. :lol:


Např. výše uvedená tajemná akcie má slušné potvrzené zásoby stříbra, nízké náklady na uvedení dolu do provozu, potenciál navýšení rezerv... Tyhle údaje ale yahoo neuvádí, ty si musíš nají jinde. A spočítat si pak čistou současnou hodnotu projektu. No a máš měřítko pro hodnotu akcie + analýza podle investování do junior komoditních akcií.

U MVIS a IMMR je zase rozhodující analýza změny.
GORO a TBLC ... analýza podle investování do junior komoditních akcií.



Ladisi, že neumíš najít fundament jinak než ze 2-3 poměrů na yahoo či onvistě je tvůj a ne můj problém. :wink:
Používateľov profilový obrázok
Ladis
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3759
Dátum registrácie: Št 14 12, 2006 5:18 pm
Bydlisko: Alicante
Been thanked: 10 times
Kontaktovať používateľa:

Re: Honzajsova vražda

Príspevok od používateľa Ladis »

:lol: """U MVIS a IMMR je rozhodující analýza změny.
GORO a TBLC ... analýza podle investování do junior komoditních akcií. Ne můj problém."""
Junior soudruh Dvořák z ÚV KSČ tyto 4 penny stocks vubec nemá, tedy to neni jeho problém, ale bohužel jeho žáci mu skočili na špek a koupili tyto 4 penny-stocks. ""Rozhodující je analýza změny"" = proč ta penny stock spadla -70% během dnešní malé letní korekce. :mrgreen:
:arrow: Jak jsem pravil v magazínu Dikobraz : Philip Arthur Fisher kupoval pro sebe a platící klienty za miliony dolaru malé růstové akcie (1907-2004), od něj se to naučte a nenechte se ovlivnit od soudruha Dvořáka s těmi penny-stock MVIS IMMR GORO TBLS a jiný DREK. Proč investovat inteligentně jako Lynch , Buffett , Fisher , když lze vyhodit a ztratit těžce ušetřené peníze za bezcenné penny-stocks s neznámým nebo ztrátovým EPS jako soudruh Dvořák z ÚV KSČ. :lol:
Analýza změny, co je to za nesmysl, vlastní vynález, nebo ze školení pro kurz-pušery.
♥ ♥ ♥ Akcie a burza - jediná kniha, kterou potřebuješ http://forum.nr1a.com ♥ ♥ ♥ http://nr1a.com/STOCKS
Používateľov profilový obrázok
kadu
Silver Member *
Príspevky: 207
Dátum registrácie: Po 14 05, 2007 10:06 pm
Bydlisko: Prague
Kontaktovať používateľa:

Re: Honzajsova vražda

Príspevok od používateľa kadu »

Ladis napísal::lol: """U MVIS a IMMR je rozhodující analýza změny.
GORO a TBLC ... analýza podle investování do junior komoditních akcií. Ne můj problém."""
Junior soudruh Dvořák z ÚV KSČ tyto 4 penny stocks vubec nemá, tedy to neni jeho problém, ale bohužel jeho žáci mu skočili na špek a koupili tyto 4 penny-stocks. ""Rozhodující je analýza změny"" = proč ta penny stock spadla -70% během dnešní malé letní korekce. :mrgreen:
:arrow: Jak jsem pravil v magazínu Dikobraz : Philip Arthur Fisher kupoval pro sebe a platící klienty za miliony dolaru malé růstové akcie (1907-2004), od něj se to naučte a nenechte se ovlivnit od soudruha Dvořáka s těmi penny-stock MVIS IMMR GORO TBLS a jiný DREK. Proč investovat inteligentně jako Lynch , Buffett , Fisher , když lze vyhodit a ztratit těžce ušetřené peníze za bezcenné penny-stocks s neznámým nebo ztrátovým EPS jako soudruh Dvořák z ÚV KSČ. :lol:
Analýza změny, co je to za nesmysl, vlastní vynález, nebo ze školení pro kurz-pušery.
Ty jsi slepy, nejsi pripustny novym myslenkam. Budiz to pripocteno k vyhode tveho veku :idea:

Verim, ze existuje/funguje Buffetologie vzdyt i Ladis ji pouziva a akcie rostou diky dobremu fundamentu (a kdyz je najde velka instituce tim lepe pro Ladise)... Ale dneska uz verim i na rust tezebnich spolecnosti... Je to logicke ta spolecnost, kdyz zacina potrebuje kapital aby udelala studie o nalezisku a pote to dotahla az k samotne tezbe.. Neni ale nic jednodusiho nez tezit nerostne suroviny je to bohatstvi zadarmo a POTREBNE.. Tak i tak je v tom potencionalni zisk bez velke rizikovosti (pokud spolecnost uz castecne tezi a nelezist ma vicero..)

[samozrejme existuji ruzna rizika, zeme exploduje, bude zemetreseni atd...] - ale takove jsem schopen nevidet, takove se tykaji kazdeho investora/spekulanta ci honzajse a ladise...

Jenze :idea: Ladis neni ochoten investovat a poznavat jine taktiky.. Je to mistr Buffetovani, naopak honzajs je ochoten platit za ruzne reporty (sposta z nich bude stejne jen balast k nicemu) a tim si usetrit cas i penize... Neni dulezite na vsechno prijit/vyzkoumat prostudovat sam. Dnes je dulezite vedet kdy/jak a kde...

Prosim ladis prestan utocit na jine pohledy.. vis, ze je to bezpredmetne. Radeji hod zas nake dobre myslenky k tve strategii, zacni delat newsletter, analyzy apod rad si prectu neco kreativniho
Jsem aktivni prevazne na nasem webu v sekci - forum pro-investory.cz
Používateľov profilový obrázok
filip glasa
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 11207
Dátum registrácie: Št 30 11, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Bratislava
Been thanked: 1 time
Kontaktovať používateľa:

Re: Honzajsova metodika

Príspevok od používateľa filip glasa »

Ladis má svoju vlastnú stratégiu a buffett, lynch, fischer sú mu len inšpiráciou. To čo propaguje Ladis určite nie je Buffettova cesta, ale veľmi zjednodušná verzia rôznych hodnotových prístupov.
Tým, že je zjednodušená je pochopiteľná a ľahko aplikovateľná. To je zároveň aj jej nevýhoda. Buffett a ani žiadny iný hodnotový investor neinvestuje len na základe 3-4 vybraných pravidiel. Ich analýzy sú podstatne hlbšie ako len porovnanie nepresného PE, PB, PS z yahoo.
Používateľov profilový obrázok
Honzajs
Guru Member ****
Príspevky: 2257
Dátum registrácie: So 13 01, 2007 9:58 am
Been thanked: 1 time

Zameť si před vlastním prahem

Príspevok od používateľa Honzajs »

Ladis napísal::lol: """U MVIS a IMMR je rozhodující analýza změny.
GORO a TBLC ... analýza podle investování do junior komoditních akcií. Ne můj problém."""
Junior soudruh Dvořák z ÚV KSČ tyto 4 penny stocks vubec nemá, tedy to neni jeho problém, ale bohužel jeho žáci mu skočili na špek a koupili tyto 4 penny-stocks. ""Rozhodující je analýza změny"" = proč ta penny stock spadla -70% během dnešní malé letní korekce. :mrgreen:
:arrow: Jak jsem pravil v magazínu Dikobraz : Philip Arthur Fisher kupoval pro sebe a platící klienty za miliony dolaru malé růstové akcie (1907-2004), od něj se to naučte a nenechte se ovlivnit od soudruha Dvořáka s těmi penny-stock MVIS IMMR GORO TBLS a jiný DREK. Proč investovat inteligentně jako Lynch , Buffett , Fisher , když lze vyhodit a ztratit těžce ušetřené peníze za bezcenné penny-stocks s neznámým nebo ztrátovým EPS jako soudruh Dvořák z ÚV KSČ. :lol:
Analýza změny, co je to za nesmysl, vlastní vynález, nebo ze školení pro kurz-pušery.
Vtip je v tom, že já ty akcie opravdu mám a čekám od nich v příštích několika letech (2-3 roky, nejpozději do 4-5 let) zhodnocení stovek procent - měřeno za toto subportfolio (GORO, TBLC, IMMR, MVIS) jako celek.

Ladisi, nedovolávej se pořád na ty investory. Vždyť ty jako Buffett, Lynch... neinvestuješ ani náhodou.
Nebo si myslíš, že oni vybírali akcie screeningem pár poměrových ukazatelů jak to prezentuješ ty? :lol: :lol: :lol:
Používateľov profilový obrázok
Ladis
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3759
Dátum registrácie: Št 14 12, 2006 5:18 pm
Bydlisko: Alicante
Been thanked: 10 times
Kontaktovať používateľa:

Re: Honzajsova metodika

Príspevok od používateľa Ladis »

Nun mein Kind,
nazyvas se "trader" a kdyz behem dnesni korekce -15% se vetsina tvejch akcii propadla -60% az -99% , pak nikdo nemuze verit ze jsi trader , nebo za drzis 2 roky i pres ty propady -60% az -99%.
Ja nedelam screening , ja jen vim , ze je nutno koupit akcie Siemens , Daimler a Adidas na 2 roky.
U tvejch penny-stocks casto nevi finance.yahoo.com vubec nic , nebo oznamuje pokles zisku EPS nebo P/E 100.
Chefove tech firem a neco jako "bilance" na jejich webu te mohou snadno obelhati.
Ty tvoje firmy ocekavaji najiti vodu nebo zlato nekde v pousti nebo na Alasce , to mohou byti stejne podrazy jako ty firmy Stargold , Starenergy , Russoil.
Prece jen je investice chytrejsi a bezpecnejsi , kdyz finance.yahoo.com oznamuje nizke P/S a P/E a rust rocniho zisku , nez kdyz oznamuje ztratu nebo neoznamuje nic. Protoze kdyz neoznamuje nic , obelzou te chefove a obelzou te diskuse ve forech. Radeji se tam let osobne podivat na ty firmy , do kterejch investujes.
♥ ♥ ♥ Akcie a burza - jediná kniha, kterou potřebuješ http://forum.nr1a.com ♥ ♥ ♥ http://nr1a.com/STOCKS
Používateľov profilový obrázok
Honzajs
Guru Member ****
Príspevky: 2257
Dátum registrácie: So 13 01, 2007 9:58 am
Been thanked: 1 time

Re: Honzajsova metodika

Príspevok od používateľa Honzajs »

Ladis napísal: Radeji se tam let osobne podivat na ty firmy , do kterejch investujes.
O moje investice se neboj, já mám zprávy od lidí, co se tam klidně rozjedou, předem posbírají od dalších lidí otázky a pak podají zprávu. Nebo dojdou na valnou hromadu - opět s předem posbíranými otázkami.... :lol:

Potom mám dobré zprávy a co je vidět na yahoo mne nezajímá, protože toho vím víc než na yahoo najdeš.

Až ti yahoo najde uspokojivé ukazatele mých výše uvedených firem, bude cena jejich akcií mnohem výše než je teď. :lol: :lol:
Používateľov profilový obrázok
Ladis
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3759
Dátum registrácie: Št 14 12, 2006 5:18 pm
Bydlisko: Alicante
Been thanked: 10 times
Kontaktovať používateľa:

Re: Honzajsova metodika

Príspevok od používateľa Ladis »

Jenze stovky az tisice procent se vydelaji s akciemi taky a spolehliveji a s mensim rizikem , kdyz uz se o firme 5 let vsechno ví z internetu , nez kdyz neni nic známo , viz Philip Fisher a viz akcie Solarworld a Solon a Bijou Brigitte a Puma. Taky asi jen polovina IPO akcii se vyplati.
♥ ♥ ♥ Akcie a burza - jediná kniha, kterou potřebuješ http://forum.nr1a.com ♥ ♥ ♥ http://nr1a.com/STOCKS
Napísať odpoveď

Návrat na "Knihy, literatúra o investovaní"