Joe Ross-ziskove strategie pro opce a komodity

Knihy o investovaní, školenia a iné vzdelávacie produkty v oblasti investovania
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
rambajs

Joe Ross-ziskove strategie pro opce a komodity

Príspevok od používateľa rambajs »

Zdravim,ma nekdo tuto knihu ve svem vlastnictvi? Popripade,jak je s ni spokojen. Me trosku zklamala,ale tim nechci rici,ze je spatna. Nektere pasaze se mi spatne cetly. Kniha jako celek neni dle meho nazoru pro zacatecniky v opcich,ale spis pro pokrocilejsi. Rozhodne ji clovek musi prelouskat vickrat.Alespon ja.Obchodovani strategii v knize,je o vetsim uctu,to mi taky trochu vadi,pri dnesni situaci koruna/dolar...Co vy?
xtrader
Príspevky: 59
Dátum registrácie: St 28 11, 2007 11:29 am

Re: Joe Ross-ziskove strategie pro opce a komodity

Príspevok od používateľa xtrader »

co je u vas vetsi ucet? 100+? a jak s tim souvisi kurz czk/usd? pokud se obchodovanim zivim, tak preci neresim ucty $2000 a kdyz mi posiluje koruna, tak jsou preci zajistovaci nastroje. pouzivaji to vsichni.
rambajs

Re: Joe Ross-ziskove strategie pro opce a komodity

Príspevok od používateľa rambajs »

20k,je tak abs.minimum,podle meho odhadu,pro tyto strategie.Forwardy jsem neresil.Na ucet 2k,neexistuje vypisovat opce,jen kupovat, At se dari
kuky969
Príspevky: 32
Dátum registrácie: Pi 20 06, 2008 8:54 pm

Re: Joe Ross-ziskove strategie pro opce a komodity

Príspevok od používateľa kuky969 »

chcel by som kupit tuto knihu ...nepreda niekto ??? ak nahodou ano napis prosim spravu
Napísať odpoveď

Návrat na "Knihy, literatúra o investovaní"