Zaujimave filmy o traderoch, burze, investoroch...

Odkazy na články, weby, portály o investovaní
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
JUGGLER
VETERAN MEMBER *****
Dátum registrácie: Št 17 04, 2008 8:39 pm

Re: Zaujimave filmy o traderoch, burze, investoroch...

Príspevok od používateľa JUGGLER »

Keď mi známa poslala linku na podcast s Radovanom Vávrom 3 hod. 25 min. povedal som si ,,to snáď nie,,. V živote som som nepočúval taký dlhý rozhovor. Ale stálo to za to. Odporúčam každému, kto chce mať prehľad ,,z každého rošku trošku,, od človeka, ktorý niečo dokázal.

https://youtu.be/l7xr1oz9Jvk

... atmosféra po skončení rozhovoru s Radkem Vávrou byla, že jsme nejspíš spáchali podcast roku. Chtěli jsme tuto epizodu nazvat jako „investiční speciál“, ale vhodnější přirovnání bude „takový přátelský pokec u ohně se skleničkou vína“.

Povídali jsme si o Petru Kellnerovi, kterého Radovan znal osobně; o Andreji Babišovi, kterého Radovan zná osobně; o kapitalismu a jak se během ekonomické transformace z Čech ztratilo odhadem 500 mld. Kč, o aktuální situaci, vzdělávání a došlo i na srovnávání Evropské unie se zbytkem světa. Oslím můstkem jsme se dostali také k elektromobilitě a proč Radek prodal své Ferrari a koupil si Teslu, jaké kryptoměny ho zajímají a kolik na nich už prodělal. V poslední části rozhovoru jsme se věnovali investování na akciovém trhu; jaké vidíme trendy a do čeho investovat, proč je dobré tato rozhodnutí neodkládat a přidali jsme několik praktických rad.

Přátelé, tento rozhovor si určitě pusťte. Byl plný mnoha užitečných informací a nás to ohromně bavilo. Věříme, že bude i vás.
Trading: ,,in the stock markets, timing is everything,,
Investovanie: ,,Amatérski investori investujúci pasívne do indexového fondu budú mať v dlhodobom horizonte lepšie výnosy ako profesionálni manažéri hedge fondov. Buffett.

Používateľov profilový obrázok
Trumpeta1978
Guru Member ****
Dátum registrácie: Ut 28 03, 2017 9:05 pm

Príspevok od používateľa Trumpeta1978 »

JUGGLER
jednoznačne skvelý rozhovor,jeden z najlepsích ake som si vypočul za poslednú dobu a to ich zvyknem pozerať vela, ďakujem za tip :like: Nanestastie znova sa potvrdzuje, coho sa boja rozumni ludia uz dlhsie, že Europa nielen že zaostáva, ale tento stav sa bude do buducna len prehlbovať.

martinpa
Active Member
Dátum registrácie: Št 23 05, 2019 9:16 pm

Príspevok od používateľa martinpa »

Oddychovejsie - ak niekoho zaujima pohlad na bublinovy startup - okrajovo sa to myslim tyka aj investorov a burzy

WeWork: Or the Making and Breaking of a $47 Billion Unicorn

Fund
Dátum registrácie: Po 15 02, 2021 3:46 pm

Príspevok od používateľa Fund »

https://youtu.be/l7xr1oz9Jvk
...vdaka za tip na podcast,naozaj stal zato venovat mu cas :like:

Napísať odpoveď

Návrat na "Odkazy na webe a investovanie"