komodity.cz

Odkazy na články, weby, portály o investovaní
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
jonatanus
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3224
Dátum registrácie: Št 12 04, 2007 4:02 am

komodity.cz

Príspevok od používateľa jonatanus »

o financnikovy sa tu uz popisalo dost, ale o repikovy som moc nepocul..
predava tiez manualy a tvari sa ze uspesne
stejně jako to ví stále se rozrůstající zástup mých studentů - jejich počet přesáhl v tuzemsku v roce 2008 bezkonkurenčních 15.000
co sa mi nechce verit.

vie niekdo o niekom kdo si naky z jeho manualov kupil?


v principe je to vyborny napad, rozhodonem sa zarabat miliony na akciach/futures, kupim si manual a zarabam. akorat si neviem predstavit co by v tom manuale malo byt aby som mohol kludne spat (ako autor).

na celych sk+cz forach je dokopy 5 ludi a pritom "na tom dobre zaraba" repik, financnik, turek... divne.
Používateľov profilový obrázok
filip glasa
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 11207
Dátum registrácie: Št 30 11, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Bratislava
Been thanked: 1 time
Kontaktovať používateľa:

Re: komodity.cz

Príspevok od používateľa filip glasa »

na tom dobre zaraba" repik, financnik, turek
slovenskí a českí burziáni sú poväčšine leniví čítať anglické knihy z Amazonu a kúpia prakticky všetko čo je v češtine, alebo slovenčine. Finančník to dosť zamotal, lebo má jednoznačne najlepší marketing. Tak Turkovi aj Repikovi asi padli zisky a nemajú sa radi. Repikov web vyzerá pomerne nedôveryhodne ( asi ako Vanharove weby :=)
Napísať odpoveď

Návrat na "Odkazy na webe a investovanie"