na slovensku je 2700 $milionarov

Odkazy na články, weby, portály o investovaní
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
jonatanus
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3224
Dátum registrácie: Št 12 04, 2007 4:02 am

na slovensku je 2700 $milionarov

Príspevok od používateľa jonatanus »

http://ekonomika.sme.sk/c/4907106/na-sl ... atinu.html" onclick="window.open(this.href);return false;

bolo ich 3500

tolko na patove kecy o 500 bohatych ludoch na slovensku
Používateľov profilový obrázok
filip glasa
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 11207
Dátum registrácie: Št 30 11, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Bratislava
Been thanked: 1 time
Kontaktovať používateľa:

Re: na slovensku je 2700 $milionarov

Príspevok od používateľa filip glasa »

2700 je veľa, alebo málo?
jonatanus
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3224
Dátum registrácie: Št 12 04, 2007 4:02 am

Re: na slovensku je 2700 $milionarov

Príspevok od používateľa jonatanus »

filip glasa napísal:2700 je veľa, alebo málo?
3500 bolo myslim dost.. v cechach bude to % bohatych asi este vyssie

ci to je vela alebo malo... asi jak sa to vezme.. ked idem obcas do auparku a vidim co tam stoji zaparkovane mam pocit ze tu snad chudobny ludia ani neziju, to by som povedal ze tych bohatych je este viac... samozrejme mimo centrum/aupark/atd. to uz vypada trocha inak, ale rozhodne bratislava neni hladova dolina...

este je otazka jak je to ratane, asi nie vsetci budu mat te miliony v danovom priznani, ale mozno tam je naka "sedo-cierno-ekonomicka-konstanta" zaratana..

v kazdom pripade pato z jt hovoril pod lampou ci kde ze na slovenku je 500 bohatych ludi, no tak neni, 3500 je 7x tolko. a milion$ net worth je celosvetova definicia bohateho cloveka.
Používateľov profilový obrázok
filip glasa
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 11207
Dátum registrácie: Št 30 11, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Bratislava
Been thanked: 1 time
Kontaktovať používateľa:

Re: na slovensku je 2700 $milionarov

Príspevok od používateľa filip glasa »

no ale on myslel takých, čo majú na to, aby si u neho kúpili byt za 500 000 - 3 000 000 USD. A ak mám 1 mil tak ho nevrazím do drahého bytu od paťa. Poväčšine ten 1 mil. asi ani nemajú ľudia v hotovosti, ale vo firme a podobne.
jonatanus
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3224
Dátum registrácie: Št 12 04, 2007 4:02 am

Re: na slovensku je 2700 $milionarov

Príspevok od používateľa jonatanus »

filip glasa napísal:no ale on myslel takých, čo majú na to, aby si u neho kúpili byt za 500 000 - 3 000 000 USD. A ak mám 1 mil tak ho nevrazím do drahého bytu od paťa. Poväčšine ten 1 mil. asi ani nemajú ľudia v hotovosti, ale vo firme a podobne.
nesom si isty ci to myslel v suvislosti s river parkom, skorej sa mi zda ze to spominal pri tom ich privatnom bankovnictve.

a neviem jak je to ratane, kdo vie aku hodnotu ma tvoja firma?

ps. myslim ze to bolo v tejto relacke, kdo este nevidel moze sa zasmiat (lampa)
http://plus.joj.sk/plus-tv-archiv/day/2-7-2009.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Napísať odpoveď

Návrat na "Odkazy na webe a investovanie"