Infip.cz

Odkazy na články, weby, portály o investovaní
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
Používateľov profilový obrázok
filip glasa
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 11207
Dátum registrácie: Št 30 11, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Bratislava
Been thanked: 1 time
Kontaktovať používateľa:

Infip.cz

Príspevok od používateľa filip glasa »

Dnes oficiálne spúšťame dovojičku - český web: http://infip.cz/" onclick="window.open(this.href);return false;

Máme rovno aj súťaž o knihu:
http://www.facebook.com/Infipcz" onclick="window.open(this.href);return false;
Pette
Guru Member ****
Príspevky: 1254
Dátum registrácie: Ut 27 02, 2007 4:59 pm

Re: Infip.cz

Príspevok od používateľa Pette »

infip, to je skor ako FBI na EUBA:)

Pekne:)
Používateľov profilový obrázok
filip glasa
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 11207
Dátum registrácie: Št 30 11, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Bratislava
Been thanked: 1 time
Kontaktovať používateľa:

Re: Infip.cz

Príspevok od používateľa filip glasa »

s tou domenou som sa dlho trapil, ale nakonec som sa vykaslal na nejake super meno a vybral takuto skratku (INvesticeFInancePojisteniPodnikani).

Mame tam nejake drobne chybicky v prehlade ceskych akcii a chyba nam fan page box, ale to priebezne opravujeme.
Používateľov profilový obrázok
JUGGLER
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 15803
Dátum registrácie: Št 17 04, 2008 8:39 pm
Has thanked: 1037 times
Been thanked: 1399 times

Re: Infip.cz

Príspevok od používateľa JUGGLER »

filip glasa napísal:s tou domenou som sa dlho trapil, ale nakonec som sa vykaslal na nejake super meno a vybral takuto skratku (INvesticeFInancePojisteniPodnikani).
No ja som myslel že to ,,fip,, z infip.cz znamená Filip :lol:

Ja by som sa netrápil a nazval to ako-investovat.cz

Nevyznám sa, ale slovo ,,investovať,, sa mi zdá ,,more friendly,, a možno ťa dostáva vyššie v googli.

Moje články v čestine mi znejú ponekud divně :roll:
Nevadí mi to, ale text je pohromade, žiadne odstavce, žiadny formát. A k článkom by mohlo byť napísané, že sú preložené zo slovenčiny a prevzaté z ako-investovať.sk.
Možno ti by ti viac prospelo, keby si cez českú stránku nasmeroval kopu ľudí na ako-investovat.sk a tak vybudoval jednu veľkú, silnú stránku.
Podľa mňa máš šancu stať sa lídrom na Slovensku.
V Čechách je silná konkurencia a zrejme sa tam presadíš len keď zaboduješ s projektom ,,finančné služby,,

Držím palce Filip!
:idea: ,,Amatérski investori investujúci pasívne do indexového fondu budú mať v dlhodobom horizonte lepšie výnosy ako profesionálni manažéri fondov,, Buffett :mesec:
:arrow: Vzdelávanie a užitočné info zadarmo: https://smartinvestor.sk
Biosko
Platinum Member ***
Príspevky: 924
Dátum registrácie: Pi 13 07, 2012 1:24 pm

Re: Infip.cz

Príspevok od používateľa Biosko »

Tiez mi infip pripomina Filip :D

Bude to sluzit ako mirror k tejto stranke len traslate po cesky? Alebo ine veci, ina diskusia?
Používateľov profilový obrázok
filip glasa
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 11207
Dátum registrácie: Št 30 11, 2006 8:31 pm
Bydlisko: Bratislava
Been thanked: 1 time
Kontaktovať používateľa:

Re: Infip.cz

Príspevok od používateľa filip glasa »

tie clanky su tam ponahadzovane aby to nebolo prazdne. Formatovanie v clankoch nam permanetne blbne. Preto tak divne vyzeraju. Ale nejako to poopravujem.

Mirror to nebude. Odteraz tam uz budu pribudat cisto ceske clanky od ceskych autorov. Uz len vynimocne tam dame nieco zo Slovenska.
Napísať odpoveď

Návrat na "Odkazy na webe a investovanie"