Forum kde nie je problem so zverejnenim obchodov

Odkazy na články, weby, portály o investovaní
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
spec
Príspevky: 8
Dátum registrácie: Pi 14 08, 2015 5:32 am

Forum kde nie je problem so zverejnenim obchodov

Príspevok od používateľa spec »

Hladam forum, kde obchodnici zverejnuju svoje realtime obchody bez obmedzenia.
Istiach
Guru Member ****
Príspevky: 1325
Dátum registrácie: Pi 18 12, 2009 6:20 pm

Re: Forum kde nie je problem so zverejnenim obchodov

Príspevok od používateľa Istiach »

spec napísal:Hladam forum, kde obchodnici zverejnuju svoje realtime obchody bez obmedzenia.
Zadarmo? Alebo si ochotny aj nieco zaplatit.
spec
Príspevky: 8
Dátum registrácie: Pi 14 08, 2015 5:32 am

Re: Forum kde nie je problem so zverejnenim obchodov

Príspevok od používateľa spec »

Nie, len sa snazim najst nieco take.
Používateľov profilový obrázok
hubenour
Príspevky: 9
Dátum registrácie: St 30 12, 2015 10:45 pm
Kontaktovať používateľa:

Re: Forum kde nie je problem so zverejnenim obchodov

Príspevok od používateľa hubenour »

http://www.Traderspool.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
jogo
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 7052
Dátum registrácie: Po 04 08, 2008 9:03 pm
Has thanked: 147 times
Been thanked: 276 times

Re: Forum kde nie je problem so zverejnenim obchodov

Príspevok od používateľa jogo »

hubenour napísal:http://www.Traderspool.cz
Ani tu neni ziaden problem zverejnovat svoje obchody. Problem je, ze takych ludi, ktori su to ochotni robit real-time, spocitas na prstoch jednej ruky. :wink:
Tych ostatnych, co by nam tu obchody ohlasovali spatne je ovela viac, ale taketo ohlasenia nemaju, podla mna, velky vyznam. :)
Vid napriklad teraz situaciu na rope: Ak niekto teraz zainvestuje do Shellu a BP, ziska dividendovy vynos cez 7%. Ak uz sme blizko dna na rope a firmy neznizia dividendy, bude to genialna investicia. Ale ak mi to tu napise niekto o 2 roky ako pred 2 rokmi dobre zainvestoval cele uspory, lebo vedel, ze ropa uz pod 30$ nepadne, tak to ma fakt nezaujima.
-Disclaimer: Všetky informácie, ktoré poskytujem na tomto fóre, sú určené výhradne ku študijným účelom. V žiadnom prípade neslúžia ako investičné doporučenie.
Používateľov profilový obrázok
hubenour
Príspevky: 9
Dátum registrácie: St 30 12, 2015 10:45 pm
Kontaktovať používateľa:

Re: Forum kde nie je problem so zverejnenim obchodov

Príspevok od používateľa hubenour »

@jobo
Já ti moc nerozumím.
Proč by měl být problém to, že těch lidí je málo? Hlavně že jsou ne? :-)
Já nevidím problém v tom, že je jich málo, já vidím problém v tom, že takový lidi nedokážeme ocenit a ostatní jim to dokáží nesmyslnými dotazy a závistí tak znepříjemnit, že i ta hrstka co to dělá zadarmo, to přestane dělat...
VAŽME SI PROSÍM TĚCH MÁLO LIDÍ CO TO DĚLAJÍ.
Berme je a ukazujme je jako inspiraci a pak se vsadím, že to bude dělat více lidí... ;-)
hodně zdaru v novém roce
Používateľov profilový obrázok
Chris
Platinum Member ***
Príspevky: 654
Dátum registrácie: St 17 08, 2011 10:43 pm
Been thanked: 1 time

Re: Forum kde nie je problem so zverejnenim obchodov

Príspevok od používateľa Chris »

lol, spravis si tu druhy account a na blbeho sa spytas a hladas forum, kde traderi zverejnuju svoje obchody a potom tam ponuknes svonu stranku rozbiehas. stavil by som sa, ze ten prispevok bol z rovnakej IP, alebo subnetu.


Ak si si nevsimol, ludia tu zverejnovali a zverejnuju svoje REALTIME obchody ZADARMO a BEZ OBMEDZENIA.

Takisto mas stranky ako myfxbook, forexfactory ak ti ide o fx, kde mas komplet aj so statistickou castou a opat ZADARMO. a BEZ OBMEDZENIA. Tieto stranky vies len horko tazko okabatit.
http://chat.fx4living.eu Slack trading chat
Používateľov profilový obrázok
hubenour
Príspevky: 9
Dátum registrácie: St 30 12, 2015 10:45 pm
Kontaktovať používateľa:

Re: Forum kde nie je problem so zverejnenim obchodov

Príspevok od používateľa hubenour »

Chris napísal:lol, spravis si tu druhy account a na blbeho sa spytas a hladas forum, kde traderi zverejnuju svoje obchody a potom tam ponuknes svonu stranku rozbiehas. stavil by som sa, ze ten prispevok bol z rovnakej IP, alebo subnetu.


Ak si si nevsimol, ludia tu zverejnovali a zverejnuju svoje REALTIME obchody ZADARMO a BEZ OBMEDZENIA.

Takisto mas stranky ako myfxbook, forexfactory ak ti ide o fx, kde mas komplet aj so statistickou castou a opat ZADARMO. a BEZ OBMEDZENIA. Tieto stranky vies len horko tazko okabatit.
A o tom přesně mluvim :-)
Prosím admina o potvrzení toho, že můj nick je jenom můj nick a nikoho jiného, díky.
PS: prosím uvědom si, že urážíš mě a i toho kdo založil tohle téma.
jogo
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 7052
Dátum registrácie: Po 04 08, 2008 9:03 pm
Has thanked: 147 times
Been thanked: 276 times

Re: Forum kde nie je problem so zverejnenim obchodov

Príspevok od používateľa jogo »

hubenour napísal: Proč by měl být problém to, že těch lidí je málo? Hlavně že jsou ne? :-)
No problem je ten, ze ak este aj tych asi 5 ludi, ktori su ochotni zverejnovat realtime obchody rozhodime do piatich for, asi to nikoho nebude bavit obiehat 5 for kvoli obcasnym real-time obchodom.
-Disclaimer: Všetky informácie, ktoré poskytujem na tomto fóre, sú určené výhradne ku študijným účelom. V žiadnom prípade neslúžia ako investičné doporučenie.
Používateľov profilový obrázok
hubenour
Príspevky: 9
Dátum registrácie: St 30 12, 2015 10:45 pm
Kontaktovať používateľa:

Re: Forum kde nie je problem so zverejnenim obchodov

Príspevok od používateľa hubenour »

@jogo
mít všechny na jednom místě by bylo asi moc jednoduchý :-)
Ale stejnak si myslim, že to částečně jde:
například pomocí RSS čteček, nebo na twitteru si udělat watchlist.
peter.cmorej
VETERAN MEMBER *****
Príspevky: 3249
Dátum registrácie: Po 08 10, 2007 12:35 pm
Has thanked: 2 times
Been thanked: 8 times

Re: Forum kde nie je problem so zverejnenim obchodov

Príspevok od používateľa peter.cmorej »

hubenour zatial na spamera nevyzera ;)
Airmike
Guru Member ****
Príspevky: 2307
Dátum registrácie: Ut 18 05, 2010 10:17 am
Has thanked: 6 times
Been thanked: 27 times

Re: Forum kde nie je problem so zverejnenim obchodov

Príspevok od používateľa Airmike »

hubenour napísal:@jogo
mít všechny na jednom místě by bylo asi moc jednoduchý :-)
Ale stejnak si myslim, že to částečně jde:
například pomocí RSS čteček, nebo na twitteru si udělat watchlist.
Nejde to len ciastocne. Ide to uplne. A nemusis mat na to ani twitter a ani rss ctecku.

Ja si osobne myslim, ze ta tema zdruzovania traderov nikdy nebola cista non profit akcia. Bez ohladu na tvoje vlastne pohnutky preco robit tradersky faceboppk by asi malo vyznam najprv poobzerat sa okolo ci to uz milion ludi nerobi.

Takze v prvom rade ide o tieto veci

1. Social trading platformy existuju. Je ich asi 60. Ak niekto chce real time zverejnnovat svoje obchody ma sancu. Takze vymyslate davno vymyslene.

2. Ako chces pritiahnut pozornost? Co ponukas ? Ak je to len platforma pre komunikaciu, tak je to velmi malo. Ine weby ponukaju super jednoduchu technologiu s chartmi a trackovanim. Statistiky vsetkych trejdov. Rychle a precizne uploady. A co je najzaujimavejsie ? Ponukaju peniaze tym, ktori sa pridaju.

3. Pozeral som sa na tvoj webik. Je celkom pekny. Ale nevidim v nom oproti konkurencnym platformam ziadnu vyhodu. Mna by totalne odradilo robit screenshoty a uploadovat ich. Je to uplne 100 rokov za opicami. Kazdy trader chce mat z webu kde sa registruje pridanu hodnotu. Komunikacia ani reportovanie svojich tradov nieje nic co tradera posunie. V podstate taky trader len prispieva a tvori obsah u teba na webe.

Moj komentar je takyto. Snaha sa ceni. Pekna myslienka ale trochu naivna. Nedotiahnuta. Nespravil si si research. Ponukas zbitocny a zastarali . Produkt ktory realne ludom neprinesie nic. ( komunikacia je samozrejme prinos, ale pre bezneho cloveka. Pre tradera je kontraproduktivna. To by ti malo byt uplne jasne pokial si skuseny trader)
Používateľov profilový obrázok
hubenour
Príspevky: 9
Dátum registrácie: St 30 12, 2015 10:45 pm
Kontaktovať používateľa:

Re: Forum kde nie je problem so zverejnenim obchodov

Príspevok od používateľa hubenour »

Díky moc @Mika za konstruktivní kritiku. Ta se vždycky cení.

Můžeš prosím i pro ostatní dát příklady zahraničních i česko/slovenských webů o kterých mluvíš prosím? Myslím, že to bude zajímat i ostatní.
Jen pro upřesnění, nezajímají mě online platformy typu myfxbook apod. To je pouze na forex a fungují pouze s propojením na jednu platformu (MT4). Zajímá mě neomezené online rozhraní bez napojení na cokoliv. Také jsem o tom přemýšlel a líbí se mi to moc (např. stocktwist.com) ale pro takový podobný web mé programátorské schopnosti už nestačí :-)

K tvým poznámkám:
1. Já nic nevymýšlím, pokud si četl sekci o projektu, tam otevřeně píši, že jsme se inspirovali jinde, ale že jsem nic podobného nenašel na česko-slovenské scéně. (znovu, budu rád za odkaz pro inspiraci o inspiraci)
2. Souhlas. Také by se mi to líbilo. Znovu prosím o inspiraci českého/slovenského webu se super jednoduchou technologii s grafy.
3. Mě osobně nahrávání screenu naopak vyhovuje naproti interactivním grafům. Ono totiž ve své platformě mám udělanou nějakou PA analýzu. Mě by naopak odradilo jí znovu zakreslovat do online interactivního grafu. To raději jednoduše nahraju screen z mojí platformy. Nebo si nerozumíme...

Ještě jednou díky za kritiku.
Airmike
Guru Member ****
Príspevky: 2307
Dátum registrácie: Ut 18 05, 2010 10:17 am
Has thanked: 6 times
Been thanked: 27 times

Re: Forum kde nie je problem so zverejnenim obchodov

Príspevok od používateľa Airmike »

tych platforiem je viac. myfxbook je statisticky web. ani nie tak komunitny. komunitny je skor forex factory. ale je ich pre forex skutocne vela, kazdy je iny. napriklad dukascopy. co sa derivatov tyka. je to vela for s journalmi. niektore ich maju zmaknute lepsie ine horsie.

ja verim tomu ze myslienka za projektom je pekna. ale je jednoducho nezaujimava. ak ti vyhovuje nahravanie screenov tak je to fajn , ale z fundamentalneho hladiska je to pre ucastnika diskusie praca. ktora mu neprinasa nic, len zabija cas. je to disadvantage, ktory si mozno neuvedomujes, ale ja som si skoro isty ze 95% ucastnikov diskusie to robit zacne a po par tyzdnoch prestane. pretoze nebudu mat interakciu, a bude to pre nich pracne. psychologicky efekt toho, ze sa im nebude darit a svoje neuspechy nebudu chciet sharovat ani nespominam.

nedelim fora na ceskoslovenske a zahranicne, delim ich na uzitocne a neuzitocne. pokial provider neposkytne nieco co je uzitocne. produkt nema sancu z dlhodobeho hladiska. je to strata casu.
Používateľov profilový obrázok
hubenour
Príspevky: 9
Dátum registrácie: St 30 12, 2015 10:45 pm
Kontaktovať používateľa:

Re: Forum kde nie je problem so zverejnenim obchodov

Príspevok od používateľa hubenour »

@Mika
Ta myšlenka s nějakou přidanou hodnotou k webu se mi líbí. O něco se pokusim a dám vědět ;-)
Díky
Casey
Gold Member **
Príspevky: 360
Dátum registrácie: Št 26 08, 2010 12:10 am

Re: Forum kde nie je problem so zverejnenim obchodov

Príspevok od používateľa Casey »

hubenour napísal:Díky moc @Mika za konstruktivní kritiku. Ta se vždycky cení.

Můžeš prosím i pro ostatní dát příklady zahraničních i česko/slovenských webů o kterých mluvíš prosím? Myslím, že to bude zajímat i ostatní.
Jen pro upřesnění, nezajímají mě online platformy typu myfxbook apod. To je pouze na forex a fungují pouze s propojením na jednu platformu (MT4). Zajímá mě neomezené online rozhraní bez napojení na cokoliv. Také jsem o tom přemýšlel a líbí se mi to moc (např. stocktwist.com) ale pro takový podobný web mé programátorské schopnosti už nestačí :-)

K tvým poznámkám:
1. Já nic nevymýšlím, pokud si četl sekci o projektu, tam otevřeně píši, že jsme se inspirovali jinde, ale že jsem nic podobného nenašel na česko-slovenské scéně. (znovu, budu rád za odkaz pro inspiraci o inspiraci)
2. Souhlas. Také by se mi to líbilo. Znovu prosím o inspiraci českého/slovenského webu se super jednoduchou technologii s grafy.
3. Mě osobně nahrávání screenu naopak vyhovuje naproti interactivním grafům. Ono totiž ve své platformě mám udělanou nějakou PA analýzu. Mě by naopak odradilo jí znovu zakreslovat do online interactivního grafu. To raději jednoduše nahraju screen z mojí platformy. Nebo si nerozumíme...

Ještě jednou díky za kritiku.
Jj pekne farebny web,ale preco npr.niekto kto robi forex by sa mal registrovat na vasej stranke?Z toho co tam mate tak zatial asi len preto,ze by to bola iba cesko-slovenska komunita.Nemyslim si ,ze by to bola nejaka pomoc pre tradera resp.by ho to nejak zvlast malo motivovat.Za mna kludne by som ten screenshot aj nahral :wink: .Pokial niekto hovori anglicky,tak moze mat uplne na oske zjednocovat sa do nejakejCS komunity obchodnikov.
Používateľov profilový obrázok
hubenour
Príspevky: 9
Dátum registrácie: St 30 12, 2015 10:45 pm
Kontaktovať používateľa:

Re: Forum kde nie je problem so zverejnenim obchodov

Príspevok od používateľa hubenour »

@Casey
Diky moc za reakci!

Uz jsem to priznal o neco drive v diskuzi, chtelo by to nejakou pridanou hodnotu. Na ktere se uz pracuje :-)
Ale prosim nezatracujte nove projekty tak rychle :-) ja si treba myslim, ze vsichni opravdu anglicky neumi ;-) Navic kdyz vznikal ako-investovat, tak si asi taky kazdy mohl rici, proc bych sem chodil. No a dneska je to jedno z nejvetsich for v CR/SR

Ale myslim si ze nebylo pochopeno proc traderspool.cz vubec vznikl.
1) uzka skupina obchodniku, kteri obchodovani bavi a hlavne nema problem se s nim podelit s ostatnimi. Ale pouze v ramci respektu a slusnosti. Vetsina ma totiz spatnou zkusenost s jinymi fory, tak se vytvorila vlastni komunita :-)
2) opravdu jsme nenasli neco podobneho v Cesku/Slovensku. Sdílení real time, like, video, skupiny, statusy, osobni zpravy, zdi, online kalendar, diskuze, udalosti... Kdyztak dejte vedet :-)
3) nasel se trouba co si da tu praci to nejak zrealizovat :-)
3) kazdopadne nepotrebujeme nikoho lanarit. Proc taky? Pouze budeme radi pokud se k nam nekdo dalsi pripoji. Napsal jsem slusnou pozvanku do nasi komunity asi na tri fora a propojil jsem web s facebookem. A tim to hasne. Ano Zveme! A radi! Ale neresime proc by se nekdo mel pripojovat, to at se kazdy rozhodne sam :-)
4) diky za pochvalu k barvickam :-)
Airmike
Guru Member ****
Príspevky: 2307
Dátum registrácie: Ut 18 05, 2010 10:17 am
Has thanked: 6 times
Been thanked: 27 times

Re: Forum kde nie je problem so zverejnenim obchodov

Príspevok od používateľa Airmike »

ok budeme ti drzat palce
Casey
Gold Member **
Príspevky: 360
Dátum registrácie: Št 26 08, 2010 12:10 am

Re: Forum kde nie je problem so zverejnenim obchodov

Príspevok od používateľa Casey »

Tvoj projekt nikto nezatracuje.Jj mne sa na tom webe hlavne paci ta barevnost,Konecne ziadna nuda.Som zvedavy,co tam vybudujete ohladom forexu :wink:
Používateľov profilový obrázok
hubenour
Príspevky: 9
Dátum registrácie: St 30 12, 2015 10:45 pm
Kontaktovať používateľa:

Re: Forum kde nie je problem so zverejnenim obchodov

Príspevok od používateľa hubenour »

Ahoj
AKTUALIZACE projektu TradersPool.cz
V diskuzi jsme se schodli, že by to chtělo nějakou přidanou hodnotu.
Tak jsem se o ní pokusil:
Nová sekce SENTIMENT, zároveň propojena s INTERAKTIVNÍMI GRAFY

SENTIMENT: (http://traderspool.cz/index.php/o-projektu/sentiment)Každý uživatel, má k dispozici jednoduché ONLINE PORTFOLIO, kam se mu automaticky ukládají jím vytvořené sentimenty na jednotlivé obchodní instrumenty. Každý obchodník, tak mát velice rychlý a jednoduchý přehled o svých predikcích.

INTERAKTIVNÍ GRAFY: (http://traderspool.cz/index.php/grafyonline) uživatel má také jednotlivé instrumenty propojeny s interaktivním grafem. Grafy jsou interaktivní s možností vytvářet vlastní analýzu, kterou může dále sdílet.

Zatím základní a jednoduché, ale už se připravují vylepšení a rozšíření ;-)

Budu rád pokud vyzkoušíte a dáte konstruktivní zpětnou vazbu.

Díky
Napísať odpoveď

Návrat na "Odkazy na webe a investovanie"