ZFP

Finanční poradcovia, poradenské spoločnosti, spolupráca, zamestnanie, sprostredkovanie finančných služieb.
Pravidlá fóra
Nezabudnite, prosím, že svojou prítomnosťou a diskutovaním na tomto fóre vyjadrujete svoj súhlas s vždy aktuálnymi Podmienkami používania tohto fóra. Predovšetkým prosím dbajte na slušnosť komunikácie a rešpektovanie sa navzájom. Celé Podmienky používania tohto fóra si môžte prečítať tu.
Gargamel
Príspevky: 15
Dátum registrácie: St 06 09, 2017 7:23 pm

ZFP

Príspevok od používateľa Gargamel »

Zdravím, rád by som sa niečo dozvedel o firme ZFP, link na nich, ak je to dovolene je http://www.zfpa.sk/" onclick="window.open(this.href);return false;. Prišiel za mnou bratranec s tým, že je to poradenská spoločnosť, takže sa mi hneď vybavilo OVB, PartnersGroup. Lenže potom mi začal vyprávať o investícii do zlata a akcií, ktoré rieši tiež táto firma a to sa mi nejako nezdá, bratranec to začal obhajovať, takže mi je jasné, že to majú v programe a učia ľudí posúvať to ďalej. Máte s nimi niekto skúsenosti, prípadne viete o čo ide?
Istiach
Guru Member ****
Príspevky: 1325
Dátum registrácie: Pi 18 12, 2009 6:20 pm

Re: ZFP

Príspevok od používateľa Istiach »

Pokial viem, tak je to v podstate OVB
jakbul
Príspevky: 10
Dátum registrácie: Št 02 05, 2019 8:36 pm

Re: ZFP

Príspevok od používateľa jakbul »

Gargamel, známi pre nich pracoval pár rokov na Východe. Kariérne sa nemohol dostať vyššie, neviem prečo.. predávajú zlato (poriadne nadcenené), fondy a ešte aj IZP, pretože je z toho vysoká provízia. Inak je to podobná firma ako PG alebo OVB. S tým rozdielom, že ešte platíš za všetky semináre, aby zaplatili lektorov.
Napísať odpoveď

Návrat na "Finančné poradenstvo, poradcovia"